Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

scz ca nu am putut sa vin cu voi la atac......war...sau ce era

 

frate nu mai suport..intru in samp..si peste 10 minute isi face "efectu" un bug X(

mi se blocheaza chatu, playerii uneori...nu merge sa dau /fuel , /time , /enter , /exit :|..nici sms sau call..mai ales

nu mai suport... X(X(X(X( nu pot auzi ce zice nimeni..nici macar ce zic eu..se blocheaza si timpul(am vazut cand eram la jail)..tot....ca si cum sar bloca sv

si nu stiu ce sai fac X(:((X( ...inca odata..imi pare rau..cand se intampla asa

Link to comment
Share on other sites

scz ca nu am putut sa vin cu voi la atac......war...sau ce era

 

frate nu mai suport..intru in samp..si peste 10 minute isi face "efectu" un bug X(

mi se blocheaza chatu, playerii uneori...nu merge sa dau /fuel , /time , /enter , /exit :|..nici sms sau call..mai ales

nu mai suport... X(X(X(X( nu pot auzi ce zice nimeni..nici macar ce zic eu..se blocheaza si timpul(am vazut cand eram la jail)..tot....ca si cum sar bloca sv

si nu stiu ce sai fac X(:((X( ...inca odata..imi pare rau..cand se intampla asa

se numeste lag :) si e de la server :)

Link to comment
Share on other sites

Razvane scuze ca postez aici dar cearta noastra a fost din cauza lui blackhawk.Tot ma enerva si ma omora si s-a ajuns la asta+ca ma omora safe zone.

 

Imi pare rau la toti din cuneo ca i-am insultat(a fost la nervi deoarece cate o data sunteti enervanti.Eu vins a vb cu voi si voi ma omorati)

 

Razvane sper ca putem fi din nou prieteni

 

Decizia e a voastra.Atat am avut de zis

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.