Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neatza colega.

 

Neata colegii mei

 

-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

 

Aşa că nu vreau să mai văd postari de genul.

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti , acum m am trezit si eu am rezolvat toate probleme cu bine si sunt fericit , ezio ms pentru avatar ii frumos dar mai trebuie sa pui niste efecte si sa il faci putin mai mic si o sa iasa ceva frumos , va urez o vacanta placuta tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Salut Vietnamese Boys...Nu stiu daca stiti sunt plecat din oras si nu pot intra sunt si eu invoit insa doar pentru 7 zile o sa vad ce pot sa fac daca nu reusesc sa intru o sa bag demisia asta e, vruiam sa va urez si eu craciun fericit si toate cele sa fiti sanatosi si iubiti si tot ce va doriti sa vi se implineasca...Va salut pe totii cu respect ( am intrat si eu de pe un pc, nu am net aici insa am facut tot posibilul ca sa va salut si eu si sa va urez toate cele)

Link to comment
Share on other sites

Salut Cuneo/ Vietnamese Boys. Am trecut si eu pe aicisa sa va urez sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

 

<3 you.

http://www.youtube.com/watch?v=uhUVnS27XkE

Sarbatori fericite si tie si felicitari pentru toata munca depusa in Vietnamese sau Cuneo pe numele sau vechi. Te mai asteptam pe la noi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.