Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Din pacate nu prea.

Cand ai fost sa intri aici,ne-ai 'lasat' te-ai dus Verdant,mi-ai spus ca te duci la prieteni,aici cumva nu avea-i prietenii?

 

@Salut,acum m-am trezit si eu,nu cred ca vin la waruri deoarece cred ca se ia curentul,la mine e COD ROSU

Link to comment
Share on other sites

@, Din pacate nu prea.

Cand ai fost sa intri aici,ne-ai 'lasat' te-ai dus Verdant,mi-ai spus ca te duci la prieteni,aici cumva nu avea-i prietenii?

 

@Salut,acum m-am trezit si eu,nu cred ca vin la waruri deoarece cred ca se ia curentul,la mine e COD ROSU

E treaba unde ma duc, ce fac si cum fac. Amici, prietenii sunt altceva.

Link to comment
Share on other sites

Ca un ultim post in VTB vreau sa va spun urmatoarele lucruri.

Multumesc Hunter pentru acesta sansa accordata, dar odata ce Lider/Sublider joaca pe alt servar eu zic ca treaba mea e in zadar.

Nu vreau sa respingi demisia pentru ca nu vreau sa imi mai fac nervi, am incercat sa ajut aceasta mafie cat am putut eu mai bine asa cu gura mea mare, dar cat am vorbit eu am incercat sa ajut mafia nu pe mine sau pe altu. Am venit sa ajut dar se pare ca nu am putut sa ajut asa cum trebuia. Mi-a facut placere sa fiu coleg cu voi sper sa ne mai auzim, aveti grija de voi baieti.

http://imgur.com/a/FNElQ

Edited by Elldevis
Link to comment
Share on other sites

Răzvanys, vorbești mult prost și fără rost. Nu e problema ta sau a noastră de ce nu au intrat ei azi. Știm cu toții că nu înghiți pe nimeni în această facțiune, dar potolește-te cu șefia ta de 1 leu ș-un leu. A ajuns un rank 3 să tragă la răspundere liderul și subliderul. Înainte unu nu mârâia, că ăla m-a înjurat, că ăla n-a intrat la war, că ăla are minus. Tu ești tare-n gură de la rank 1, dar am văzut că ai depus de N ori demisia, dar din păcate a fost respinsă. Succes și gura mai mică că nu dai bine. Vrei să-l urmezi pe Pad Vlad?

Link to comment
Share on other sites

@, Bă isteţule, vorbeşti mult, prost şi fără rost. Hai tu la pc-ul meu şi incearcă să joci cu lagul ăsta, dacă tot eşti şmecher. Întrebă-l pe Hunter de câte ori i-am zis să-mi scoată subliderul din cauză că nu pot juca cu lagul ăsta şi de câte ori am încercat să mă învoiesc, deoarece fac doar - din cauza lagului. Dar tu stai şi vorbeşti, că doar atât ştii să faci, altceva nimic. Şi apropo, nu-l mai pupa pe Hunter cât e în game, că am văzut ce ziceai de el aseară când era off-line, şi ziceai că-i pe rpg 2.

Edited by GF Joseph
Link to comment
Share on other sites

 

ma omule daca nu e contu tau ala pe rpg2

De ce ai sing nu bara rpg?

 

@cat despre joseph,era on,l-am sunat m-a luat la misto

Adica noi ne chinuim aici la waruri cu lagu si el se joaca pe rpg2?

In primul rand ei conduc acest gang, e problema lor daca vin sau nu la war, nu esti sanctionat tu, ci ei. Nu stiu cati ani ai, dar in multe situatii ai dat dovada ca esti un copil, in nici un caz nu se procedeaza asa. Cand nu a venit Kinder la mine, eu nu i-am mai trimis sms-uri cum ai trimis tu cu jigniri si alte cele.

In acest caz ar trebui sa fii sanctionat.Cum dracu sa comentezi la lider/sublider?

Poate crezi ca eu te consider prieten, dar nu e asa dupa ce ai facut pana acu in acest gang.

 

I-am dat +1 lui Joseph pentru ultima fraza, nu pentru demisie.

Edited by SQ C O Z A
Link to comment
Share on other sites

@, Ba frate asta este problema lor daca se duc pe rpg2 la war.. Si eu ma duc pe rpg2 si vin si pe 1 ca stiu cum sa ma sincronizez dar lasa-i pe ei in pace, daca ei vor sa nu vina la war pe 1 nu vin cum am spus este treaba lor ce fac ei, iti mai dau un sfat prieteneste : Incearca sa-ti mai vezi de treaba nu prea imi placea ce comentai despre k0rs si zync. N-am nimic cu tine dar incearca sa nu te mai bagi in treaba altora. Si faza cu Coza daca nu a venit in Vietnamese atunci inseamna ca este tradator? O suportat FP-u cred si asta inseamna tradare?

Edited by pH Cosmin LeR
Link to comment
Share on other sites

Salut all, Ce mai faceti?ce este cu supararea asta pe aici?


Azi La ora 19:40 Vreau ca toata lumea sa fie in HQ prezenta pentru waruri, De azi VTB are un nou inceput!


- Cine nu poate sa vina la waruri sa faca cerere de invoire si sa aiba un motiv bine intemeiat daca nu v-a primi FW!


- Restul o sa vorbim in Game la ora 19:40 nu uitati Cine nu vine si nu are cerere de invoire FW!


Edited by AlyNushh
Link to comment
Share on other sites

 

Salut all, Ce mai faceti?ce este cu supararea asta pe aici?

Azi La ora 19:40 Vreau ca toata lumea sa fie in HQ prezenta pentru waruri, De azi VTB are un nou inceput!

- Cine nu poate sa vina la waruri sa faca cerere de invoire si sa aiba un motiv bine intemeiat daca nu v-a primi FW!

- Restul o sa vorbim in Game la ora 19:40 nu uitati Cine nu vine si nu are cerere de invoire FW!

 

 

Asa ma fii rau :))

 

Joseph iar ma enervezi cu demisia ta.

Neata, ne auzim in-game!

Link to comment
Share on other sites

@, Bă isteţule, vorbeşti mult, prost şi fără rost. Hai tu la pc-ul meu şi incearcă să joci cu lagul ăsta, dacă tot eşti şmecher. Întrebă-l pe Hunter de câte ori i-am zis să-mi scoată subliderul din cauză că nu pot juca cu lagul ăsta şi de câte ori am încercat să mă învoiesc, deoarece fac doar - din cauza lagului. Dar tu stai şi vorbeşti, că doar atât ştii să faci, altceva nimic. Şi apropo, nu-l mai pupa pe Hunter cât e în game, că am văzut ce ziceai de el aseară când era off-line, şi ziceai că-i pe rpg 2.

 

@, Ba frate asta este problema lor daca se duc pe rpg2 la war.. Si eu ma duc pe rpg2 si vin si pe 1 ca stiu cum sa ma sincronizez dar lasa-i pe ei in pace, daca ei vor sa nu vina la war pe 1 nu vin cum am spus este treaba lor ce fac ei, iti mai dau un sfat prieteneste : Incearca sa-ti mai vezi de treaba nu prea imi placea ce comentai despre k0rs si zync. N-am nimic cu tine dar incearca sa nu te mai bagi in treaba altora. Si faza cu Coza daca nu a venit in Vietnamese atunci inseamna ca este tradator? O suportat FP-u cred si asta inseamna tradare?

 

 

ma omule daca nu e contu tau ala pe rpg2

De ce ai sing nu bara rpg?

 

@cat despre joseph,era on,l-am sunat m-a luat la misto

Adica noi ne chinuim aici la waruri cu lagu si el se joaca pe rpg2?

 

Răzvanys, vorbești mult prost și fără rost. Nu e problema ta sau a noastră de ce nu au intrat ei azi. Știm cu toții că nu înghiți pe nimeni în această facțiune, dar potolește-te cu șefia ta de 1 leu ș-un leu. A ajuns un rank 3 să tragă la răspundere liderul și subliderul. Înainte unu nu mârâia, că ăla m-a înjurat, că ăla n-a intrat la war, că ăla are minus. Tu ești tare-n gură de la rank 1, dar am văzut că ai depus de N ori demisia, dar din păcate a fost respinsă. Succes și gura mai mică că nu dai bine. Vrei să-l urmezi pe Pad Vlad?

Eu spun sa ramaneti uniti cum am fost si in scurta perioada cat am fost eu aici cand aveam cate 4 turfs si mergeam de drag la war (cateodata).

 

 

 

Scuzati de post, puteti da report daca vreti.

Link to comment
Share on other sites

 

Salut all, Ce mai faceti?ce este cu supararea asta pe aici?

Azi La ora 19:40 Vreau ca toata lumea sa fie in HQ prezenta pentru waruri, De azi VTB are un nou inceput!

- Cine nu poate sa vina la waruri sa faca cerere de invoire si sa aiba un motiv bine intemeiat daca nu v-a primi FW!

- Restul o sa vorbim in Game la ora 19:40 nu uitati Cine nu vine si nu are cerere de invoire FW!

 

Un nou inceput are de vreo 5 luni.

Link to comment
Share on other sites

 

Salut all, Ce mai faceti?ce este cu supararea asta pe aici?

Azi La ora 19:40 Vreau ca toata lumea sa fie in HQ prezenta pentru waruri, De azi VTB are un nou inceput!

- Cine nu poate sa vina la waruri sa faca cerere de invoire si sa aiba un motiv bine intemeiat daca nu v-a primi FW!

- Restul o sa vorbim in Game la ora 19:40 nu uitati Cine nu vine si nu are cerere de invoire FW!

 

Da..... poate un nou inceput pe rpg2 unde mai nou e toata lumea :(

 

Buna Dimineatza Chinezii

Link to comment
Share on other sites

@, Ba frate asta este problema lor daca se duc pe rpg2 la war.. Si eu ma duc pe rpg2 si vin si pe 1 ca stiu cum sa ma sincronizez dar lasa-i pe ei in pace, daca ei vor sa nu vina la war pe 1 nu vin cum am spus este treaba lor ce fac ei, iti mai dau un sfat prieteneste : Incearca sa-ti mai vezi de treaba nu prea imi placea ce comentai despre k0rs si zync. N-am nimic cu tine dar incearca sa nu te mai bagi in treaba altora. Si faza cu Coza daca nu a venit in Vietnamese atunci inseamna ca este tradator? O suportat FP-u cred si asta inseamna tradare?

Daca nu imi pasa de acest gang ramaneam in Verdant sau ma duceam in GSB.

Link to comment
Share on other sites

Bafta all

Am incercat aici sa fac ceva bun,daca nu se tine asta e.

Cat timp au fost sublider/lider plecat am zis sa 'organizez' cat pot,dar vad ca nu se poate,aveti scoruri de bataie de joc 5-50,13-40...ce pui mei

@Joseph: Nu am nimic cu tine fratioare,cum imi amintesc tu m-ai chemat aici sa 'ajut' tu si Coza,dar de cand sunt in mafie si de cand a intrat Hunter ca lider,nu te-am vazut odata pe /f la war,sa strigi la ei,daca Hunter doar el striga cat sa faca asta?Stiu si eu frate,tu nu sactionezi/nu organizezi pai atunci de ce mai esti aici,de 2 luni de zile nu ai fost la vrun war,stai doar pe rpg2,atunci daca noi aici cati suntem la war 10,stam pe rpg1,si ne batem cu aimeri si cu 'lagu',tu nu te chinui,te-am crezut fratioare ca ai problema cu PC-UL,si eu am,si eu am lag,si toti avem lag,sunt momente cand nu pot sa ies din hq,dar ce naibi sa fac,dau /q revin iar dau de 4 ori /order 2,sa nu mai cer m4,ca e lag,si prind cateodata desync omor 4-5,*Cu desync,dupa iar iau kick,dar revin si tot asa....sunt momente care nici nu pot intra pe server,dar nu ma las batut

@cat despre ceilalti membrii,nu am vrut sa fim 'dusmani' dar asa sunt eu,ma enervez FOARTE REPEDE la waruri, nu am putut accepta cum tu ca Sublider te bati pe rpg2,si toti ceilalti se lupta pe rpg1,si nu e de 1 zi,de 2 luni tot tine asta.

@, Dupa ce ai luat unbaned, si ti-a scos interdictia te-am chemat aici sa ne ajuti cat poti de mult,ai aplicat dar ai retras,te-ai dus VDT,dupa ti-am dat sms cum ca ne-ai lasat pentru VDT,tu ai aplicat aici sa ne ajuti.

@Hunter: Nu am nimic cu tine,nu am vazut lider ca tine sa respinga atatea demisii pentru a face bine gangului,si cand ai intrat ca lider am vorbit noi amundoi ceva,despre demisii,nervi si tot aia,sper sa nu uiti nici acum,un lider de nota 100

 

@Membrii: Stiu jumate din mafie sunteti 'suparati' pe mine,dar nu ave-ti de ce,eu de ce va strig mereu pana sa fac evidenta WAR,sa va reamintesc ca postati,si cand o fac,cand vad cate un absent,ma duc pe /f si il strig daca e on sa o posteze,daca nu sa imi dea pm CU ea,ca nu am chef sa-l trec la absenti ca nu ma bucura ca ia el un FW,m=am implicat prea mult zic eu in 'organizare' si in 'evidenta',nu am vrut la nimeni sa ii pun ABSENTI,dar asta e regula Absenti -FW,nu e regula de la mine pusa ci de la hunter,stiu ca voi imi spunea-ti mereu sa va trec prezenti,si pe unii ii mai treceam asa chiar daca nu au fost,dar ganditi-va,pe x il trec prezent,si pe y nu,y normal ca se supara pe mine si poate sa ii dea pm lui hunter,sa iau un FW,si sa ma scoata de-acolo,dar am trecut prezenti in limita cat s-a putut,trebuie sa fiu precum Carter daca nu veniti la war-Demis?Nu am zis prima data cand am facut evidenta sa nu le dau nimic,doar o amenda,dar dupa veneau din ce in ce mai putini membrii la war,asa am zis sa vorbesc cu hunter,si sa vedem ce sactione v-a luat absenti,el mi-a spus FW

 

@Joseph: 2: Mersi ca m-ai chemat aici,si din prima oara nu am vrut sa intru,de n ori m-ai chemat,am zis NU,deoarece stiai si tu,si eu ca nu e bine sa iti iei prieteni in gang deoarece te vei certa cu ei,esti un om bun,dar de 2 luni nu stiu ce ai patit la war nu vi,antrenament nimic,pai normal ma 'supar' pe tine si ma cert cu tine mereu,si tu cum mi-ai spus pe mess,din cauza asta m-am certat cu tine,coza si altii prieteni buni..

 

IMI CER SCUZE PENTRU NEPLACERILE CREATE.

Edited by South RazvanyS
Link to comment
Share on other sites

@, De care 2 luni nu am fost eu la war? De 2 zile nu am fost la war, deoarece lagul ma rupe. Ia si controleaza-ti vorbele, nu e adevarat din ce spui tu acolo despre mine. Aduti aminte cine ma facea pe mine "INACTIV" care eu eram 4/4 waruri. Ai grija de tine, bafta!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.