Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Welcome celor noi.

Salut baieti,felicitari pentru waruri.

@Postati evidenta war pana in ora 17:00,daca cineva posteaza dupa nu o iau in considerare,daia v-a dat Bobo PM,sa imi da-ti.

@Haideti la waruri diseara sa castigam macar 2 turfs si sa le aparam pe cele care le avem

Link to comment
Share on other sites

Liderule te rog frumos sa ma scuzi ca iti zic asta dar am facut o aplicatie si ambagat bara rpg dar cand imi vad aplicatia nu o mai vad ca sa stii inca o data scuze

 

Nu ai voie sa postezi in acest topic daca nu esti membru al acestui gang.

 

Welcome celor noi!

Link to comment
Share on other sites

Salut barosi, uite asa resuiti voi sa scoateti cu foarte, foarte mult noroc scoruri egale si uneori sa luati un turf, doua. Cu coduri. salms

 

 

 

Urmariti-l HD.

 

Precizez ca era singurul pe minimap.

 

WFgBkG3.png

Edited by Christian UGD
Link to comment
Share on other sites

Salut barosi, uite asa resuiti voi sa scoateti cu foarte, foarte mult noroc scoruri egale si uneori sa luati un turf, doua. Cu coduri. salms

 

 

 

Urmariti-l HD.

 

Precizez ca era singurul pe minimap.

 

WFgBkG3.png

Du-te ba de la noi de la discutii cu astea si pune acolo la aia ai tai ca nu ma intereseaza filmele tale,

Ai report.

 

EDIT: Ce tot faci ma +1 aici in topic? Ti-am zis odata ca nu ma intereseaza parerile tale, du-te la tine la discutii si fa +1 cat vrei nu aici in topic.

Edited by H U N T E R
Link to comment
Share on other sites

Salut barosi, uite asa resuiti voi sa scoateti cu foarte, foarte mult noroc scoruri egale si uneori sa luati un turf, doua. Cu coduri. salms

 

 

 

Urmariti-l HD.

 

Precizez ca era singurul pe minimap.

 

WFgBkG3.png

 

Salut. In primul rand nu ai voie sa postezi aici, in al doilea rand mie nu mi se pare a fi cod. Este lag,este foarte mare lag pe server.

Si va rog sa nu imi spuneti ca tot GSB este curat, sunteti niste codati. Nu imi mai ataca membrii cu toate prostiile. Vedeti-va de treaba voastra, erati sa ramaneti fara HQ si va ofticati.

Link to comment
Share on other sites

@, Carlos a inventat deagle.El; si colonelu sunt cei mai buni.

Te oftici?

 

Ti se pare ca nu aveti aim?De ma luat in 2 gl.

Ba,daca tu treci prin ce o trecut Carlos,10 teste pe zi si nimic.

Si da hunter o zis aim O DATA,eu cand va prind va spun aim,astept postu

Edited by South RazvanyS
Link to comment
Share on other sites

Ma copii, voi nu vedeti ca nu e pic de lag pe server, cum m-a omorat a si scris pe chat, inseamna ca nu a avut lag. Nu incercati sa ma luati pe mine cu prostii d'astea pentru ca am experienta mai multa ca voi toti din mafie la un loc. El a inventat deagle? HAHAHAHAHAAHAH. Cand eu luam besturi el se juca cu aimu pe movie.

 

Edit: Fratele meu, inteleg sa dea bine, sa ma ia din run cu deagle. L-as respecta daca m-ar face fara coduri. Eu am respect fata de tuturor care ma fac fara coduri, dar cu M4 sa-mi dea damage in halul asta? La fel si alyn17? Hai lasa-ma! Si eu am trecut prin multe teste pe zi, dar eu am fost luat la teste de rutina, nu pentru ca dadeam damage cu M4 la fel ca Minigunul.

 

HUNTER, nu vin aici sa fac +1, daca te uiti am putine posturi. Nu imi pasa de posturi, in locul tau taceam si inghiteam dupa ce ca v-am adus dovezi ca sunteti codati comentati?

 

@, stai calm talentatule, eu am intrat in mafii pentru ca aici sunt majoritatea pritenilor mei si vreau sa duc mafia sus, spre deosebire de voi o fac fara coduri.

 

Nu pot sa cred ca ai tupeu sa vii si sa-mi vorbesti mie despre ura cand voi rupeti codurile, de ce le rupeti oare? Din ura.

Edited by Christian UGD
Link to comment
Share on other sites

Ma copii, voi nu vedeti ca nu e pic de lag pe server, cum m-a omorat a si scris pe chat, inseamna ca nu a avut lag. Nu incercati sa ma luati pe mine cu prostii d'astea pentru ca am experienta mai multa ca voi toti din mafie la un loc. El a inventat deagle? HAHAHAHAHAAHAH. Cand eu luam besturi el se juca cu aimu pe movie.

 

Edit: Fratele meu, inteleg sa dea bine, sa ma ia din run cu deagle. L-as respecta daca m-ar face fara coduri. Eu am respect fata de tuturor care ma fac fara coduri, dar cu M4 sa-mi dea damage in halul asta? La fel si alyn17? Hai lasa-ma! Si eu am trecut prin multe teste pe zi, dar eu am fost luat la teste de rutina, nu pentru ca dadeam damage cu M4 la fel ca Minigunul.

 

HUNTER, nu vin aici sa fac +1, daca te uiti am putine posturi. Nu imi pasa de posturi, in locul tau taceam si inghiteam dupa ce ca v-am adus dovezi ca sunteti codati comentati?

 

Era o vreme cand nu se luau best-uri, nu era atata ura pe server. Nu cred ca stii despre acele vremuri. Asa ca taci si numai fa pe "legenda"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.