Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

ReLoG ai +1 de la mine si da vrem sa luam hq dar momentan vreau sa stiu de ce suntem 33 parca asa stiu si la war-uri suntem 23-25 maxim 25 ceilalti ce fac de ce nu sunt sanctionati.

Edited by Grig154
Link to comment
Share on other sites

http://forum.b-zone.ro/topic/191949-dariusscrx-problema-ban-ocazional/ X(X(X(X(Ceee se intampla???Deja este a doua oara!!! X( X( X( Abia am ajuns acasa de 30 minute,deja am pierdut 2 waruri.Daca nu reusesc sa intru,va rog scuzati-ma!

Acum mi-am dat seama ca nu pute-ti vedea postul,scuze,dar am poze,oricum ideea e ca imi apare ca am ban,dar defapt nu am,pentru ca am verificat pe rpg,ro la ban log si zice ca n-am avut niciodata. :|

FkoB168.png

Ju0qQHH.png

Edited by darius scrx
Link to comment
Share on other sites

Salut.

@Am sa va zic ceva:

De acum in colo,nu se mai poate,oar venti la war oar plecati.

Absentii war vor fi trecut la 'Sactiuni' si vor fi sactionati cu Fw de catre liderul actual(Flames) pana revine HunteR

Sa invatati sa pierdeti,attackul nu se da asa din nimic,pe avispa da attack si elc,pier,gsb...si noi azi am fost la primu war doar 3 rank 4(Eu,jim,ingerbun),la al 2 -lea tot 3(eu/jim/minimal) vad ca chiar nu va simtiti sa veniti la war rank 4,e ok.

Si ceilalti membrii va este sila sa veniti la war.

Ma duc la somn,sper sa VENITI SI VOI RANK 4 MAINE LA ATTACK

Link to comment
Share on other sites

Salut.

Am discutat cu jim si am zis sa va spun si voua.

Deci,de acum pe cine vad la evidenta cu -3 va primi interdictie la 2 waruri consecutive,care v-a fi prins ca vine la war si are interdictie - Faction warn,dar daca aveti interdictie nu insemna s-a nu veniti la 20:00,cine nu e in hq va primi faction warn.

@2: De acum in colo daca prindem attack si pierdem,toata seara pana la 22:00 vom face antrenament,si inca 3 zile la rand.

Aveti grija

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.