Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Se pare ca am suparat GSB-ul ca le-am facut post 30 la suta pot spune mersi ca nu le-am facut post deoarece ii cunosc, am zis sa ii iert dar se pare ca unii dintre ei isi bat joc si ma ameninta, de acum nu o sa mai fiu ala bun cu nimeni, o sa ii invat sa joace frumos Maine la 19:50 toti in HQ, o sa atacam GSB toata ziua. Care nu are Fraps sa imi trimita un PM <3 SAL NB GSB daca imi vedeti postul asta sa stiti ca va pup pe toti

Salut, si eu te pup, esti fericit acum? Am gresit stiu dar la faza asta ai fost chiar nesimtit, eu inteleg ca nu castigati dar cu ce suntem noi de vina? De ce te razbuni? Crezi ca tu ai rezolvat ceva cu asta, ca am luat eu FW? Multumesc pentru martisor dar chiar nu trebuia, am fost om cu fiecare membru din VTB, n-am facut post nimanui si ma aleg cu post din partea liderului :( jenant de tot, macar unii care v-am iertat din VTB puteati sa ziceti sa retraga dar totusi voi ati ramas cu acea ura ca nu castigati, faceti ce vreti pe mine nu m-a afectat cu nimic FW ala in joc decat moral ca stiu ca nu am facut post nimanui si asta asteptam si din partea voastra, Daca credeti ca asa castigati voi respectu atunci aveti +1. Nu trasnformati jocu asta intr-o lume in care numai voi sunteti regi ;):* Noapte buna, pana acum cred ca tot voi ati pierdut prin postul acela, nu ziceam si nu faceam nimic la VTB si nici de acum nu o sa fac deoarece nu imi sta in caracter dar voi deja credeti si ziceti " iote ba prostu ala ne-a vazut ca am sarit, poate nu ne face post" am sarit si eu sau am tras ca era turfu la milimetru gata sariti repede cu post, nu imi sta in fire sa va fac posturi pentru ca nu de asta ma joc, luati ce am zis acum de bun si credeti-ma ca ati pierdut un prieten nu un dusman ;) Va salut. Succes mai departe ;)

 

 

EDIT: Scuze ca am postat aici, asa mi-a venit, pe langa FW merge si un report ca doar vine primavara si trb sa impartim cadouri

 

Razvane: Eu vorbesc la persoana mea nu vorbesc de Bomba sau de paradox, eu zic ce fac eu nu ce fac altii, si apropo dai report, te simti bine facand rau altuia ;)

 

 

Hunter: Daca te uitai atent vedeai ca am pus """""""" in fine ce era cu caps erau vorbele mele spuse in general, daca tu crezi si te simti in ele e problema ta. peace

 

Hunter: nu pun la suflet, defapt chiar nu-mi pasa e joc dar cate o data te enervezi cand vezi ca unii fac lucruri doar de dragul de a face rau ;(

Edited by GSB Evolution VIP
Link to comment
Share on other sites

@@H U N T E R, Fail,hai pe FB sa radem de asta.

@, Fail,nai voie sa postezi aici,fail report.

Edit: Ia o aspirina poate te calmezi

 

Edit: Cand Bombardierul/Paradox mi-au facut mie post si lui Alyn17,nimeni nu a zis nimic,atunci numai era nesimtire :> :>>>>>>>>

Edited by R A Z V A N Y S
Link to comment
Share on other sites

Scuze, Am primit AJail (pe nedrept) si nu cred ca azi seara data de 07.03.2014 pana la 22:00 voi putea sa ajung sa dau testul deagle pentru intrarea in Gang, am sa va rog sa ma invoiti pana maine, Imi pare foarte rau si promit ca nu o sa se mai intample!

Cu stima Adelin98

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.