Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ultimul post al meu aici

Mi-a facut placere sa va fiu membru si sublider sper sa faceti o treaba mai buna de aici in colo

Sper ca alyn si hunter sa va sanctioneze mai mult de cat am facut-o eu

Sper sa fiti activi sa luati ls ul

Bafta multa Va iubesc

Link to comment
Share on other sites

Ultimul post al meu aici

Mi-a facut placere sa va fiu membru si sublider sper sa faceti o treaba mai buna de aici in colo

Sper ca alyn si hunter sa va sanctioneze mai mult de cat am facut-o eu

Sper sa fiti activi sa luati ls ul

Bafta multa Va iubesc

Bafta nab ! Mi-a facut placere sa te cunosc si sa-mi fi sublider ! Succes in SFPD ca vad ca acolo ai aplicat !

 

Felicitari ALYN pentru rank 6 ! Sper sa te descurci cu aceasta functie !

 

Sa curga posturile ! Sa vezi acum ce primesc si ce fac !

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Alyn for Rank 6 subleader :D

Mersi sper sa ne intelegem bine!

Bafta nab ! Mi-a facut placere sa te cunosc si sa-mi fi sublider ! Succes in SFPD ca vad ca acolo ai aplicat !

 

Felicitari ALYN pentru rank 6 ! Sper sa te descurci cu aceasta functie !

 

Sa curga posturile ! Sa vezi acum ce primesc si ce fac !

Mersi sper sa ma descurc =)))

 

Nu uitati azi la ora 19:50 toti in HQ pentru antrenamente PREZENTA OBLIGATORIE!

Link to comment
Share on other sites

Ultimul post al meu aici

Mi-a facut placere sa va fiu membru si sublider sper sa faceti o treaba mai buna de aici in colo

Sper ca alyn si hunter sa va sanctioneze mai mult de cat am facut-o eu

Sper sa fiti activi sa luati ls ul

Bafta multa Va iubesc

Bafta, te asteptam inapoi! Ne vedem la Antrenament astazi, sa fiti on mai multi.

Link to comment
Share on other sites

Buna,m-am gandit sa postez si eu pe aici pasare nab,woooow toate turf-surile pierdute na ce sa zic, o sa avem noi LS-ul in conditile astea cand o zbura ''porci'' , :-bd deci hai sa o tinem asa ca e bine =)),Felicitari Alyn nu stiu cine esti :-? dar sper sa te descurci bine :D/. =D>

Link to comment
Share on other sites

Salut,nu prea mai pot intra in game zilele astea deareoce am probleme cu PC-ul,sper sa-l repar cat mai repede

# Ce sub-lider avem :)) m-ai bine luai un civil de level 10 si-l puneai ala barem stie mai mult samp.

Link to comment
Share on other sites

Alow aici nu este RPG2 asa ca cine mai posteaza ceva de rpg2 v-a fi sanctionat! Nu uitati maine va astept pe toti la hq la ora 13:00 pentru o activitate impreuna cu TTC PREZENTA OBLIGATORIE!

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, imi cer scuze pentru inactivitatea din ultimele doua zile, nu am prea putut intra in joc din cauza pc-ului si netului prost.

Acum am facut o cerere de inactivitate deoarece acum sunt plecat de acasa, cred ca o sa puna un lider inlocuitor.

Am auzit vorbe cum ca ati vorbit Kelton ca vai doamne nu am intrat de 1 an, astia fiind tot dinastia invoiti care nu au dat la mai mult de 2-3 waruri in doua luni, sa va fie rusine.

 

PS. Dupa cum am spus si in anunturi acum cateva zile, am sanctionat toti membrii care au fost absenti saptamana asta la war.

Edited by H U N T E R
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.