Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Se pare ca m-am luat cu bautura si nu am ajuns la sedinta, scuzele mele.

 

 

Stai lin a gresti justthink sedinta e pe 03.05.2014

azi am facut un fel de antrenament fara sanctiuni sau cv...

Link to comment
Share on other sites

@, Am eu grija, ai avut noroc, cat am fost in tara, ca nu am oprit masina sa te vad la ochi, am trecut pe langa tine dar nu am avut timp sa opesc, sa te intreb de ce m-ai dat afara din TTB RPG 2, nabule, ursarule, ai uitat cand te caram in spate pe scena la Flamanzi de revelion la obiceiuri, teii in gura de cealap !

Link to comment
Share on other sites

@, Si ce sa imi faci? Sa ma bati ca te-am dat afara din TTB? =)) Ti-am mai spus, daca nu te sanctionam, lua ala av la lider. In factiune poti intra cand vrei, dar lider nu poti lua in fiecare zi. Asa ca incearca sa te abtii uneori, stiai bine ca pentru limbajul ala se da FW. Tu ai continuat si ai luat uninvite =))

Link to comment
Share on other sites

@, Cum sa te bat ma ? am ce bate ? fii serios, nu imi pun eu mintea cu voi, doar te intrebam care si cum e viata ta pe b-zone, respectiv o salutare, tu crezi ca eu am ajuns sa ma cert cu oamenii de la un amarat de joc, de la un stupid de joc, nici nu stiu cum sa ii mai spun =)), hai ne auzim, ma duc sa fumez, baft!

Link to comment
Share on other sites

@, In fine, tu trebuie sa intelegi ca daca injuri pe /f, si fratele tau daca ar fi lider tot ar trebui sa te sanctioneze, altfel va fi el sanctionat. Nu cred ca uninvite se compara cu av la lider.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.