Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Dati-va demisia. N-avem nevoie de oameni care fac 3-7 sau 0-4.

 

Ori invatati sa trageti, ori zburati.

 

Cine are -5 sau mai mult la un war are fw.

 

Aveti prostul obicei de a sta prin hq juma de ora. Nu-i problema, pe cine prind in HQ, fw.

 

De asemenea, daca stii ca esti pulbere la arme, nu te duci fratele meleu rambo. Dupa scor, doar eu si inca vreo 2 am putea sa mergem rambo, asa ca lasati obiceiu asta prost.

Link to comment
Share on other sites

Iarasi inca o problema multi cereti arme dar nu dati inapoi eu cu ionutzz ne dam mereu si dam si la alti stau 3-4 minute dupa o arma sa nu exagerez.. nmia mult fug dupa voi decat dupa adversari!!!

Link to comment
Share on other sites

Hai salut ce faceti ? numa ce am venit si eu de la scoaala si intru in game.

Azi rupem la war :)

Link to comment
Share on other sites

Iarasi inca o problema multi cereti arme dar nu dati inapoi eu cu ionutzz ne dam mereu si dam si la alti stau 3-4 minute dupa o arma sa nu exagerez.. nmia mult fug dupa voi decat dupa adversari!!!

 

Asa e tr@ uni nu toti, is uni care stau intruna numa in hq si cer arma stau 2 3 min sa le dau la fiecare si cand cer iasa din hq si isi vad de treaba!

 

@@Tyci, Salut, mai mult ca sigur rupem, azi voi da tot ce pot sa nu mai ies pe - :(

Link to comment
Share on other sites

Salut. Astazi trebuie sa castigam turfs-u atacat cat si cel aparat. Incercati sa stati cat mai apropiati, cei care nu stiti sa trageti. Ne ajutati mult mai mult daca stati uniti decat sa mergeti singuri..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.