Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

$@L bajetii. Acum am intrat si eu, am dat un Rob rapid si am bagat AFK.

Pe la 3 o sa plec la sala la un fotbal, sper sa ajung si la Sedinta.

# HALA MADRID !

CR7 :X

Edited by CrankY BOMBARDIERU
Link to comment
Share on other sites

Hai noroc ce faceti ?

Abia astept sami vina Gta V de la Altex am comandat un frigider si mi-o dat si gta 5 cadou :)))))))

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Mai am putin pana imi termin proiectul si sunt curios cum vor decurge maine lucrurile la waruri.

Bun venit celor noi!

 

 

 

#Daniel,

 

 

Link to comment
Share on other sites

@@AnDeD, Fi sigur ca voi lua best <3, asa ca sugi cucu. Mai invat putin pt teza de maine, chiar daca nota 4 e asigurata =)). Vreau 6, sa vedem cum copiem, informatica VIETII.

 

Sunt curios cum va decurge sedinta din seara asta. 30+?

 

 

# New Signature ! Check

 

 

Edited by LuNg ZEW
Link to comment
Share on other sites

Va felicit pt activitatea din seara asta. Sper ca si maine sa fiti 25+ daca vreti sa castigam si sa ascultati de coordonatori. Atata timp cat voinii atrageti, ne faceti munca mai usoara. Tot ce conteaza e sa nu fiti rambo daca nu stiti sa tineti deagle in mana.

 

 

Ma retrag, maine am teza la prima ora.

Link to comment
Share on other sites

Acum am ajuns si eu acasa.Abea m-am chinuit sa ajung cu 10 min mai devreme sa prind si eu activitatea dar mi-am amintit ca am ajail:(.

 

 

 

Maine sa fiti online sa le dam dauna la GSB.

Edited by CFM StYbI
Link to comment
Share on other sites

@, Coordonatori=RazvanyS

 

Am iesit,vb la waruri nb

 

 

 

Pentru urmatoarele waruri daca nu suntem 20+ constant pe teritoriu nu cred ca va fi bine pentru noi pentru ca VTB isi face rost de noi magicieni din cate am observat.
Edited by R A Z V A N Y S
Link to comment
Share on other sites

Neața. Vad ca am post. Off doamne. Va fi chiar culmea sa fiu sanctionat in joc pt asa ceva. Sunt sanctionat de catre moderatori. Nu are legatura cu factiunea.

Sa asteptam decizia lui levyy, daca va fi in favoarea reclamantului voi merge mai departe la kelton. Serverul a ajuns prea de tot. Astave opinia mea si am luat warn pt ea. :))

Link to comment
Share on other sites

La cat de increzatori sunteti daca nu intrati toti si nu castigati ambele waruri a-ti terminat-o cu mine.

Topic inchis pana dupa waruri.

  1. 20:30 - 21:00 : Mall. (defend)
  2. 21:00 - 21:30 : Bank LS. (attack)
Edited by lLevyY
Link to comment
Share on other sites

Ne-am descurcat perfect in aceasta seara, pacat ca am avut doar doua waruri. Mi-a comunicat Rey ca va scadea din lag la waruri si ca se vor face cateva schimbari.

Ma pun in pat, noapte buna.

 

 

 

 

 

Edited by AnDeD
Link to comment
Share on other sites

Pisamas sa ma cac in el de lag ca imi aparea clepsidra si nici nu stiam de unde mor. :))

Azi am fost cam slabut, 5-3 & 9-6, vedem maine incerc sa dau dauna daca se mai reduce lagu.

#ADOR CAND DUSMANII NU MA SUPORTA , $@L!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari baieti! Se vede ca am venit cu brigada pt a va ajuta :)).

Daca ascultam si suntem activi, o sa avem de castigat :D. Hai sa punem ban la ban sa luam heli pt war ;)). Pun eu 15 .

 

# daniel, anded , lucenzo , teo , mr.andrew suntem bossi..gg baieti pt scoruri

Va pup.

 

 

 

Noapte buna. Sper sa avem si noi 2 wars sa putem lua 2 turfs pe zi..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.