Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cam atat baieti a fost.

 

Ieri am facut 7 luni in VTB, momente frumoase,momente grele.Sa faci post din orice,sa nu ai demnitate sa dai replica nu am vazut in viata mea,

S-o luam usor.

 

Coza: Mersi pt tot,tu mi-ai dat /invite aici,tu m-ai ajutat.Un lider Excelent,FELICITARI.

Joseph: Tu mi-ai zis sa intru aici,nu am vrut dar uite ca am facut-o,chit ca ne-am certat noi,ne-am impacat etc,tot prietenii ramanem.

Hunter: Stii si tu prea bine,daca nu era-i tu acum eu eram civil/rank 1,2 la alta factiune de mult,mi-am dat 4 demisi,pe toate le-ai respins,m-ai scapat de atatea fw-uri,mersi man,UN LIDER EXCELENT.

Cristi: Te-am cunoscut asa si asa,dar impresia mea este ca esti un om bun.

Hitman: Nab mic,stiu ca esti out din factiune,dar tot nabu meu ramai.

Just: Esti un PROST cu P mare.

Levy: Mersi pt tot,iti raman dator,ai facut ce ai putut.

 

In VTB am dat NUMAI PESTE OAMENI BUNI,unii au iesit,uni au reintrat si tot asa,nu am fost membrul fidel,dar nici 'PACOSTEA' nu am fost,va doresc succes.

 

Cam atat a fost si cu acest joc,o sa ma duc intr-o mafie, dar peste 3-4 zile ma vedeti pe banned.

 

GAME OVER

Salut! Bafta mai departe!

Link to comment
Share on other sites

Aveti invoirile deschise pana maine la ora 17:00.


De saptamana viitoare veti avea un tip de invoiri pentru waruri si unul pentru activitati.


Va promit eu ca de luni vom fi cel putin 30 on la fiecare war iar inactivii vor disparea.


Link to comment
Share on other sites

Degeaba suntem multi daca organizare nu e. Degeaba urli pe f sa vina colo si colo ca dureaza n ore sa vina pe turfs.

eram 10 in jail, 10 pe zona, restul de 9 unde erau?

Frate, baga antrenamente pe fiecare zi ca in bratvat cei ce fac -. Dupa ce ca sunt plante se mai duc si rambo. Ba fratilor, nu inteleg ma. Mai bine trag intr-unu cu un coleg si ia el/eu punct, decat sa ma duc singur stiind ca sunt un prafalau la arme si sa aduc - factiunii. Eu unul asa gandesc. Mai bine trag cu un coleg intr-un adversar decat sa ma duc singur su sa nu fac mare lucru.

Bagati la cap si voi ca nu e greu

Nu sunteti buni pt gang, demisia tata. Noi pierdem pe mana noastra ca stam ca niste prosti dupa heli, cate 8;pe un singut heli care are doar 4 locuri. Stati ba 4 daca tot sunteti buti si asteptati, dar nu 8 BA!

 

o alta greseala, in loc sa dati g si sa va dati arme pe drum, voi stati sa primiti arme/sa dati arme la hq in afara masinii si apoi dati G. Pai dasta pierdem ma.

 

sper sa bagati ceva la cap si sa ascultati.

 

 

Levyy, think, poate faceti si voi niste tactici ca nu prea văd asta. Ganditi si voi si in anumite situatii, spuneti de exemplu : ne strangem 20 pe zona si apoi intram in ei si dam clear etc.

 

 


 

 

Noapte buna! Pup pe jeos daniel.

Edited by LuNg ZEW
Link to comment
Share on other sites

@, In 2 saptamani am vazut 5-6 persoane constant la war, tu, anded, teo, lucenzo, razvanys si mr.andrew. Restul habar n-am ce fac, sunt unii pe care nu i-am vazut in joc de cand sunt in factiune.

 

War-urile din LS nu se compara cu cele din LV, in Pimps cand eram 28-29 pe zona mi se parea ca suntem inactivi. Bun, dupa ce ca bagati invoiri la greu, spre finalul war-ului vine unu si spune "am -5, stau in HQ?".

 

Cum spune si Lung, daca stiti ca n-aveti treaba cu armele, stati langa un coleg, stati unde va pune liderul, degeaba mergeti de capul vostru.

 

Cat despre arme, trebuie sa te rogi 10 minute sa-ti dea un M4.

 

 

##Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Bine v-am gasit colegi, de astazi voi fi noul vostru' coleg in factiune. Sper sa ne intelegem bine si sa facem treaba buna la Waruri.

Sa Speram ca esti de treaba!

 

 

Edited by Power ONE
Link to comment
Share on other sites

Salut, boys! Am ajuns de la liceu. Sper ca in aceasta seara sa fim multi, avand in vedere ca sunt doar doua waruri si aveti pauza o ora pentru a va relaxa. Incercati sa nu va bateti joc.

 

LSPD ; 20:00 - 20:30 (defend)

Bank LS ; 21:30 - 22:00 (attack)

Link to comment
Share on other sites

Am iesit si eu. Noapte Bună. De acum incolo, o sa stau si eu dupa heliuri, stau pe la hq si tai frunze la caini si apoi ma duc la war. Nu o sa mai zic nimic, ca vad ca ajutorul nu e recunoscut. E mai ok sa fim 10 pe zonă, decat sa ajut. Nu ma refer la ziua de azi, neaparat, dar si azi au fost momente de genul in care a trebuit sa ma bag pt ca asta sunt eu, sa ajut ca d-asta am venit. daca nu ma dedicam factiunii,, nici nu stiati ca sunt in factiune.

 

 

 

Pup daniel aL 2-lea best al tau:)).

Vorbim maine,cred.

Link to comment
Share on other sites

Saptamana aceasta nu veti avea antrenament.

Sambata, la ora 15:00, va avea loc sedinta saptamanala. Se vor adauga si schimba mai multe lucruri. Vreau sa va faceti timp si sa veniti toti la aceasta sedinta deoarece este una importanta.

topicul ramane inchis pana dupa sedinta,veti vedea de ce. Felicitari pentru warurile de azi.

Edited by lLevyY
Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor! Ma pregatesc sa merg la un majorat. Nu uitati sa faceti SS cu cateva minute inainte de WAR[pentru a vedea cate materiale aveti], si la sfarsitul warurilor[trebuie sa vindeti 10k/zi], insa aceste reguli sunt provizorii, in functie de cum decurg lucrurile. Materiale o sa primiti de la Levyy.

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.