Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

La 9 plec si eu la majorat, sper sa ma fac praf.

Te combini la un g, bei vreo 5 beri si esti sufletu petrecerii, crede-ma... iti zic din experienta :)).

Link to comment
Share on other sites

Evidenta raportului Arms Dealer a fost postata! Va rog frumos sa cititi inca o data regulile de pe prima pagina , fiindca de saptamana viitoare, cine nu respecta numarul de materiale vandute, AV la prima abatere , iar la a doua abatere FW.

Link to comment
Share on other sites

Ma pun in pat, maine ultima zi de scoala. Maine sa fiti prezenti intr-un numar cat mai mare pentru a ne prezenta la waruri, orele 20:00 - 22:00. Noapte buna !

Link to comment
Share on other sites

Ma culc si eu ca deja stau de ceva timp si ma dor ochii... sper ca maine sa avem un war fair-play, odata cu implementarea noilor teste TW, poate n-or sa fie asa multi codati.

Link to comment
Share on other sites

'Neata, ce faceti? Eu mai inainte m-am trezit si indata tre' sa plec la meditatii la mate...stiti cum e... de azi intr-o saptamana examenele.

Sper ca astazi sa ne descurcam la war-uri, sa cucerim niste teritorii si sa fac si eu scor bun.

Ne auzim in game mai incolo, salut!

Link to comment
Share on other sites

Neata, acum m-am trezit. A fost genial ieri la majorat. Am baut 3 gin tonic, 3 shoturi de tequila, 2 pahare de whiskey si un pahar de cinzano :)) M-am sarutat cu o tipa pe care o placeam de mult. Daca ar fi si azi la waruri cum a fost ieri.. :))

Link to comment
Share on other sites

@@PIttbulL07, Usor durule. Ma uit la reclamatii pentru ca astept raspunsul inactivului de Ciccio. Asa ca drum bun.

 

Ai o viata trista, prietene. Tu nu vezi cand faci poze, copile? Cand nu mai sunt pe topic? Vai de viata ta.

Edited by LuNg ZEW
Link to comment
Share on other sites

Salut! Nu mai stau mult acasa si ma pregatesc de liceu sa vad care-i treaba cu mediile.

 

@, ce limbaj ai, copile. Nu mai fii asa dur, m-am speriat putin si am facut pipi. :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.