Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nu e dupa perete acolo. Daca ar fii wall s-ar vedea viata. Spunei asta si la unban requests sa iti dea. GG azi la war cel putin cu GSB. Daca aveam attack pe ei ii rupeam si apoi iar pica cu demisiile

Vorbeai de mine ? daca da am pus 2 videoclipuri, dupa mine imi da unban https://www.youtube.com/channel/UCCPRZJdWvDvCqteT9x3Xc-w/videos

Link to comment
Share on other sites

Da de tine. Mi se par dovezi insuficiente video-ul lui Vinnie. De alte coduri nu poate sa te acuze. Iar la ultima faza trageai prin desis in strada aiurea si in perete, dupaia ai iesit sa vezi unde tragi. Si eu zic ca iti da Nasu K unban

Link to comment
Share on other sites

Da de tine. Mi se par dovezi insuficiente video-ul lui Vinnie. De alte coduri nu poate sa te acuze. Iar la ultima faza trageai prin desis in strada aiurea si in perete, dupaia ai iesit sa vezi unde tragi. Si eu zic ca iti da Nasu K unban

Sper sa fie cum zici tu, vreau sa merg si eu la war-uri :). Fain war-ul cu GSB.

Link to comment
Share on other sites

Explicatia logica pentru care noi am castigat azi la war cu GSB este simpla: N-a fost k0rs on si dasta am reusit(greu...greu) sa castigam la war, el culca cate un hely din 30 gloante de tec presupun, iar scorurile lui ii sustin afirmatia.

In concluzie K0RS cara toate warurile PRIVITI:

[AIM]K0rS 1 4 120 [AIM]K0rS 2 1 340 [AIM]K0rS 1 6 220 [AIM]K0rS 4 4 340 [AIM]K0rS 0 2 250 [AIM]K0rS 2 3 130

PS: Scoruri doar la warurile dintre GSB - VTB

In concluzie cand e k0rs la waruri n-avem cum sa castigam avand in vedere ca el e cel mai bun de la ei. ;)

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi!
Sper sa fim astazi multi la waruri, sa ii facem pe gsb sa roseasca.

EDIT: Ba numai la mine nu merge serverul? Mi s-a inchis la waru cu GSB si uite si acum cand sa inceapa cel de al ultimul war...

Edited by S4F Domino14
Link to comment
Share on other sites

Ba ce war-uri sa fereasca Dumnezeu, secunda cu M4, full hp 1 hit cu deagle jos.... Imposibil. Ce sa faci la warurile astea, asa se fac scorurile proaste si ii inteleg si eu acuma pe astea cu 0-4... + ca lag cu carul azi .

Edited by PeTros RPG1
Link to comment
Share on other sites

Prima mea APLICATIE intr-o factiune ;( ce amintiri frumoase.

Nick:Bondingi
Level:11
Varsta reala:18
Poza cu /stats: http://s953.photobuc...html?sort=3&o=0
Bara RPG Stats: /rpg"]http:/rpg.b-zone.ro/bar-000633999.png[/url]
Skill-uri la joburi secundare:Arms Dealer
Nickname-uri anterioare:-
Factiuni anterioare:-
Cel mai mare rank detinut intr-o factiune:-
Motivul pentru care ati parasit ultima factiune:-
Link catre demisia din factiunea precendenta:-
De ce doriti sa va alaturati acestei mafii?:Sa ajut mafia!si pentru ca este cea mai tare mafie!
Cum inveti la scoala (programul scolar)?:pana la 2
Cate ore pe zi dedicati acestui joc (fara afk)?:6-8
Intervalul de timp in care jucati SA:MP:2-4,6-10
Poti fi prezent la waruri in intervalul 13:00 - 15:00 in zilele de luni , miercuri , vineri?:da
Cu ce considerati ca se ocupa aceasta mafie?Aceasta mafie se ocupa cu :furtul ,spalarea de bani ,omorarea persoanelor care le calca teritoriul,traficul de arme si de droguri si rapirea persoanelor.
Cu ce considerati ca poti ajuta aceasta mafie?:la waruri,la jevuit si la misiuni
Cate warn-uri aveti in joc?(motiv/e):2/3
Ai fost banat vreodata? (motiv/e):nu
Sunteti pe BlackList la vreo mafie / hitman?:nu
Motto-ul personal: unu pentru toti si toti pentru unu
Motto-ul Vietnamese Boys:Better die with HONOR than live with shame!
Vei respecta liderul / subliderul si membrii cu rank mai mare?:Cu siguranta da!
Aveti capacitatea de a scrie corect din punct de vedere gramatical?:Da
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da
Sunteti de acord ca suntem o mafie seriosa si glumele proaste nu-si au rostul?:Da
Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Vietnamese Boys minim 2 saptamani?:Da
Vei fii activ?Foarte
Vei participa la toate evenimeltele familiei Vietnamese Boys?Cu siguranta
Alte precizari:As dori foarte mult sa intru in mafie,este mafia mea preferata si este cea mai BUNA.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.