Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Da , heli nu cred ca se pune, ar avea cateva dizabilitati... RDT Noi ii bateam ca ei erau Sus dar daca vin jos la cat de neascultatori sunt o mare parte din membri va duceti rambo si le dati Free Kill....

Sper sa prind un tec9 sau un combat , dar daca as prinde cam asa as da: RHa3R9W.gif =))

Sa speram la un win cu RDT !!!!Sper sa fim 30+ pe /members.

Link to comment
Share on other sites

Da , heli nu cred ca se pune, ar avea cateva dizabilitati... RDT Noi ii bateam ca ei erau Sus dar daca vin jos la cat de neascultatori sunt o mare parte din membri va duceti rambo si le dati Free Kill....

Sper sa prind un tec9 sau un combat , dar daca as prinde cam asa as da: RHa3R9W.gif =))

Sa speram la un win cu RDT !!!!Sper sa fim 30+ pe /members.

Daca o sa tragi mai bine ca stapler cu tec-urile , e perfect :))))

Iti zic eu ca o sa fim 30+ . ;)

In proportie de 70-80 % cred ca o sa pice serveru la primele waruri , din cauza ca nu a fost metoda noua incercata .

 

PS: o sa lucreze si la job-urile care nu produc foarte mult (in urmatoarele update-uri) , cum ar fii whore si drugsdealer .

Link to comment
Share on other sites

 

 

Neata all! :D Apropo am auzit de un update cu arme pe jos? Ce naiba? ne transformam in metin2?! Daca tot asa e, eu oricum sunt prieten de mult timp cu MARYUSSSSSS / Vladut / Manson / Levyy, daca e sa aiba cineva de rank 4 low hp eu sunt cel care face kill :)).

Apropo, Levyy poti sa faci sedintele cum sunt in program? Adica duminica? Ca eu atunci sunt obisnuit sa intru... :(

S-ar putea sa nu ajung la waruri, bafta la ele!

Link to comment
Share on other sites

Foarte tare update-ul asteptam de mult VW. Abia astept war-urile de azi sper ca prind si eu un tec si un combat dupa jos :)). Sper ca azi o sa castigam toate war-urile. Noapte buna.

P.S : Domino imi pare rau ca ti-ai pus demisia si iti urez bafta.

Edited by Alexandrion14
Link to comment
Share on other sites

@,Tu ca tu ca esti un SLAB, dar tu it idai seama ce noroc pe noi ca pana miercuri e k0rs in vacanta? ba dadea 2-3 C L E A R-uri dalea pe war sa-mi bag in toata S P A N I A daca nu se imbogatea de ne cumpara cu tot cu HQ.

Link to comment
Share on other sites

Frumoase waruri baietii! 4/4 :X:D:)B-) Foarte frumos :X Cel mai frumos war din viata mea va ramane, sunt sigur.

Cateva poze :D :

sa_mp_042_crop.png

sa_mp_046_crop.png

sa_mp_047_crop.png

GG pentru besturi :D.

Bai la cat de frumos faceai kill-uri cred si eu =))))))))))))))))))))))))))))))))

AM filmat si eu ceva, o sa pun imediat

 

Edit :

Aici o poza cand aveam un punctaj mare : http://imgur.com/RC8cBgR

Un filmulet aici : https://www.youtube.com/watch?v=tve51K77rhM&feature=youtu.be

Edited by Necomercial
Link to comment
Share on other sites

Cate buguri are sistemul asta nou :)) sper sa il repare master cu pestic repede si daca nu saptamana asta, macar saptamana viitoare sa putem sa jucam corect, ara 1000 kiluri facute cu buguri si alte prostii.

Aaa la reports vedem niste bajeti interesanti care dau cu m4 de la mama dracu 177.5 m :))) nici cu rifle nu dai de acolo

Edited by Asqwe
Link to comment
Share on other sites

Heya :)>- eu sunt noua voastra colega sper sa ne intelegem BINE ! :D/

 

 

Welcome , sper sa ne intelegem.

 

 

Am inteles ca a fost un worst in S.p de -7000 Daca vine K0rs face dublu , asta daca nu ne tine in hq =)) =))

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.