Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Urat rau azi.

 

Mi-am luat secunda de doua ori de la Yoshi ala.

Pacat ca nu aveam bandicam on. Ca era zburat.

Asta e. Degeaba eram atatia on, daca pe turf veneau doar 10..

Cozik, tu de fiecare data nu astepti pe nimeni sa urce in masina.

Te duci singur ca prostu si faci si minus. Si mai ai si glas sa comentezi. (Nu-mi pasa ca ai fost lider. ) Ai fost, ai pierdut, ai fost prost. ESTI.

La fel si tu raducu, ce naiba, ai baut si tu odata si vii sa te dai smardoi pe samp? Esti beat, dute frate si te culca. Nu vii si zici de 100 de ori pe /f ca "aaa sunt beat, am baut o lingura de alcool".

Beau si eu, da nu vin pe samp dupa sa ma laud. Bea in sinea ta acolo.

Va salut.

Link to comment
Share on other sites

@, Da, asa e cum zici tu. Realizeaza si tu ce am realizat eu. Dupa mai vorbim, acum nu poti intelege chiar toate.

 

Si mai usor cu jignirile, te crezi prea important pe comunitatea asta. Nu vrei sa ai si tu un grad pe forum? "Omul cu valoare" sau ceva de genul, macar sa simti si tu bucuria aia. E frumos, da' tre sa muncesti, nu sa stai sa comentezi si sa arunci cu vorbe asa aiurea cand pierdem un turf.

Daca tu zici ca am fost, sunt si voi fi prost, intreaba-i pe kinder, raduku, levy, asqwe, just daca eu am comentat vreo data la ei cand am avut un insucces. Nici cand eram lider, asta inseamna respect. E un joc, pentru ce sa ma injur cu altii?

Link to comment
Share on other sites

@, Hai gata.

 

Nu am nevoie de nici un grad pe forum. Nu ma ajuta cu nimic.

Nu-mi trebuie nici un fel de grad pe no-lifereala asta.

Abia stau 2 ore la war.

Pe forum ce is mai activ. Ca am deschis si facebook si mai multe chestii. Mie unu nu-mi pasa de aceste chestii, samp-u si astea.. :)

Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/video.php?v=10203697006082250

 

Asta e tratecyy cand se teme ca nu ia best.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ceva adevarat. : "Suntem o generatie de idioti, telefoane smart si oameni prosti"

Urmariti videoclipul pana la final. Deschideti ochii. :)

 

https://www.facebook.com/video.php?v=10201382924173752

 

Edited by Graur
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.