Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Se pare ca nu mai avem lider, imi pare rau ca ai avut aceasta soarta, multumesc pentru sansa acordata, sper sa ajungi undeva mult mai departe de cat aici, @.

 

REMEMBER KeNNeDy - 25 Turfs.

 

bmunirZ.png

Link to comment
Share on other sites

Salutare baietii, imi pare bine ca v-am cunoscut, imi pare bine ca am fost colegi de factiune si imi pare bine ca am reusit sa avem un scop comun finalizat! Vreau sa va multumesc pentru aceste 2 luni in care m-ati suportat ca lider, in care chiar daca nu v-ati simtit cateodata bine am ramas alaturi de mine in Vietnamese Boys. Vreau sa va salut fiecare si sa ii apreciez pe cei care au fost in perioada in care eram pe /top pe locul 1 si care sunt si astazi in aceasta mafie. Sperr ca noul lider sa imi depaseasca recordul si sa duca aceasta mafie pe cele mai inalte culmi!

Repet, mult succes in continuare si nu ma uitati! Remember KeNNeDy :D

Link to comment
Share on other sites

Maaa..tristilor... Nu mai vorbeste nimeni nimic pe aici? Diseara wars...sper sa nu fim tot 5 pe turf..

Link to comment
Share on other sites

@, te asigur, o sa fim 2: Doar tu si eu :)). Diseara waruri! Hai sa aratam celorlalti ca putem sa mergem la war si fara lider (Chiar daca e Rey lider, e doar temporar).

 

 

Bravo Motorel, stiam ca iei tu, sper sa atingi recordul lui KeNNeDy, poate chiar mai multe turfuri :).

Edited by GuncH FMA
Link to comment
Share on other sites

Servus!

De astazi sunt noul vostru Coleg.

Sper sa ma acomodez repede si sa ne punem pe treaba.

De cand am intrat si pana acum am numai spam cu Warning pe chat ...

Merg sa fac un dus si ne vedem in game.

Baftalos!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.