Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut, salut.

Eu sunt noul vostru coleg... ''cred ca v-ati obisnuit cu asta''... o sa ne intelegem bine.. :)

Sper sa fim cat mai multi, la mai multe turf-uri! :*

Multumesc fan007 pentru sansa acordata. :*

Noapte buna.

Edited by OmulFPS
Link to comment
Share on other sites

Salut, salut.

Eu sunt noul vostru coleg... ''cred ca v-ati obisnuit cu asta''... o sa ne intelegem bine.. :)

Sper sa fim cat mai multi, la mai multe turf-uri! :*

Multumesc fan007 pentru sansa acordata. :*

Noapte buna.

Welcome, omule! :-) Sper ca esti activ :))
Link to comment
Share on other sites

Neata fetele, ce faceti? Bine, sanatoase?

Eu m-am trezit acuma si ma apuc sa invat ca am simulare la mate... stiu ca nu va intereseaza, dar zic si eu. :))

Welcome, omule! :-) Sper ca esti activ :))

Mersi mersi, stai linistit ca sunt activ. :P

 

Edited by OmulFPS
Link to comment
Share on other sites

@, Welcome

Eu am luat 7 in simularea de la romana, mi-e rusine de mine :(. Ce mai faceti Boys? Ca sa va consolez va promit ca in procent de 80% maine vom avea war, ca vad ca e cam liniste pe aici. Aseara a fost o greseala de nu am prins, sunt mai prost de felu' meu, dar na, am gresit si asta e... Trecem peste.

Link to comment
Share on other sites

Salooot. Gata cu scoala... :| Inca cateva zile si vine vacanta!!! :X Ne auzim prin game.

@, Mersi. Da.. eu la romana am luat tot 6si ceva si la mate 3.40. =]] Ce sa facem.. cand nu iti place matematica asa este.

Da si tu attack 4/4, macar daca nu castigam, 4fun sa jucam. ;)

Link to comment
Share on other sites

@, in primul rand eu ma bazez pe romana sa iau nota mare, si de aia sunt dezamagit :). in simularea oficiala am luat 9,05, ceea ce e excelent... Totusi, vreau sa merg la Mate-Info, asa ca am niste pretentii de la mine insumi.

In al doilea rand, nu pot da 4/4 Attack =))))) Doar 2 attack-uri, dar daca vrei 4, poti sa te rogi de Kelton sa mai dea el 2 de la el. O sa incerc un 2/2 seara asta, dar daca o sa mai fie cineva cu mine la attack posibil, sunt sanse, mai ales ca Avispa ia azi LS-ul.

Link to comment
Share on other sites

@, Doamneeee, am scris 4/4 =)))) Acuma am vazut si eu.. 2/2.. imi era gandu cred sa avem 4/4 war-uri, dar cine, ce sa ne atace :))

Avispa o sa ajunga sa ia si tot LV-ul... :| Dar cum de s-a intamplat aceasta minune sa aiba parte de atatea turf-uri... chiar nu stiu. :) Meh, eu am intrat in gang sa joc mai mult 4fun la war-uri, sa fac DM :)) Daca ma intelegeti. :P

Edited by OmulFPS
Link to comment
Share on other sites

Ce mai zice sefii mei? :*

Maine avem 2war-uri.. bine si noi.

Nu uitati, nu va enervati daca mai dati de un codat, doi... jucati 4funn. ;) Nu va enervati ca altii sunt buni dor intr-un joc. :*

Ne auzim pe la 00:00, 01:00, ma bag la niste filme, salz.

Edited by OmulFPS
Link to comment
Share on other sites

Sal, mâine cred ca bag un chiul de la scoala, "fac rost" de ce-mi trebuie, si-mi fac nenorocirea aia de PC ca am făcut pauza 2 zile deja :)

Si poate intru la war.

Daca nu reușesc sa il fac, o sa ma bântuie fufletu la PC'

 

Ne auzim diseara :)) mama am impresia ca e vineri...de abia astept Vancanta!

 

Link to comment
Share on other sites

Ahoe! Diseara avem war pe HQ si DS. Ar fi cazul sa ne luam HQ. Nu vreau sa mai vad 16-17 pe members altfel n-o sa facem niciodata, nimic. Cine nu vine are FW, o sa fac evidenta!

Link to comment
Share on other sites

Ahoe! Diseara avem war pe HQ si DS. Ar fi cazul sa ne luam HQ. Nu vreau sa mai vad 16-17 pe members altfel n-o sa facem niciodata, nimic. Cine nu vine are FW, o sa fac evidenta!

 

Castigam cred daca ne organizam ... BAfta all!

Link to comment
Share on other sites

@, =)) mai trebuia sa ai probleme si cu procesorul si gata.

Maine avem war pe HQ. Poate ascultati si voi de data asta. In 15 membri puteam sa ne luam HQ-ul daca ramaneati TOTI sus pe stage. Daca am merge toti pe ideea "eu sunt bun, ma duc singur in ei, omor nu stiu cati si fac +", n-am ajunge nicaieri. Pentru ca o sa va urmeze mai multi colegi si o sa va omoare cei din Avispa. Pana la urma chiar daca ne place sau nu, sunt mai buni ca noi, momentan. Nu va mai duceti rambo, ascultati.

#SăfDePagină

Edited by South KinoTo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.