Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut! Eu sunt noul vostru coleg, la chemarile mai multor nume importante de aici, am decis sa ma intorc in gang-uri, acum cu examenul nu voi putea fi chiar foarte activ si sper sa ma intelegeti, dar dupa voi rupe, depinde de rezultate.

 

Sper ca in timp sa ma faceti colega voastra dadca v-ati prins. Bafta!

 

#se apasa "d" #pwp pe portofel

Link to comment
Share on other sites

Salut... 2waruri care or sa fie win CLAR, au venit acuma codatii astia 3, cu mine, tig3r, fan, kay jay care eram deja codati ii rupem pe aia din Avispa :))

Trebuie sa avem grija la organizare ca gandesc bine astia si profita de orice scapare de a noastra.

Tig3r, sa numai pleci de aici imediat cum luam orasul sau iti sar nervii!!! De ce sa nu luam mai mult de un oras si noi daca putem? Avem membrii destui la numar si care trag bine, doar sa vedem sa fim 30on, chiar 35/36...

Link to comment
Share on other sites

Șiiiii........... *tobe* *tobe* *tobe*

La mulți ani!!! Mieee! Astazi fac oficial 1 an de prezență in mafia Vietnamese Boys! Yay... Pacat ca am dat azi si examenul la romana, dar mai bine ca am scapat, a fost cat se poate de usor, acu miercuri la mate, Dumnezeu cu mila, si de miercuri imi reincep activitatea atat pe PC cat si pe Sa:mp. Bafta la urmatoarele waruri, am intrat si eu joi, dar ma dat afara serverul din cauza lagului (svru stia ca a intrat valoarea si de aia).

Link to comment
Share on other sites

@,Avispa sunt sefii jocului tati. LA LICENTE CU VOI => School INSTRUCTORS BOYS

 

Dati attack poate maturati si voi gloantele de la rifa si invatati sa trageti

 

SAL # REPORT PLS

Esti un copil de 11-12 maxim 13 ani, sau daca esti mai mare esti unul ofticat, crezi ca o sa ramana asa pana se inchide serverul sau ce?

A avut avispa de cand s-o deschis serverul turfuri fara sa le piarda?

Avispa nu a stat fara hq ?

Presupun ca esti unul din membrii, daca nu esti e grav, poti sa te arunci de la balcon.

Si ti-am dat report (e primul meu report dat )

Bafta cu boala de care suferi.

.

 

.

.

 

.

.

O seara placuta VTB

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi maine 2 attackuri hq+transfer cel mai bine, dar merge si altundeva in LS daca nu prindeti acolo... Aiurea aseara la waruri ca am pierdut la o runda distanta, dar am murit toti in prostie, le-am servit puncte pe tava... Sa speram ca maine nu o sa fie lafel si o sa luam 2/2.

Link to comment
Share on other sites

Hai salut! Am revenit teoretic din inactivitate, DAR E PREA FAIN AFARA SA NU IESI FAAAAAAAAA!!! =)) Hai ca ne auzim diseara la waruri, o sa luam HQ-ul, va asigur eu 100% deoarece am facut in proportie de 70% bine la matematica si in proportie de 85-90% la Limba si Literatura Romana, deci DIRECT SALA DE FITNEEEESSSS, ORAS, #CS:GO #FIFA14 #WOWPANDARIA #SA:MP.

Ne auzim mai spre seara in Game baietii!!!! Bine macar ca m-am intors din stresul asta mare, nu puteam sa dorm seara, ma culcam la ora 02:00 cand eram din pat de la ora 22:00... Asta e, ce o fo' greu o trecut! Felicitari TiG3R / FAN, AGENT FAN 007 / Kinoto si Restul de Rank 5 in jos, inclusiv rank 1-2-3-4 pentru rezultatele obtinute la waruri, chiar daca ati pierdut, pretind ca ati facut-o pe chinute. :) De acum castigam. #pis.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.