Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Nickname : IoNicăă_WalkeR
Level : 47
Rank : 3
Vechime (cat timp ai stat in factiune) : Destul.
Motivul pentru care demisionez: ...Scoala...Teme...Timp nema...Waruri... A inceput scoala si nu mai pot sta deloc.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana în caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Vietnamese Boys pt. minim 2 saptamani : Nu este cazul.
Ce parere ti-ai format despre Vietnamese Boys in timpul petrecut aici ? : Pai... cu ce sa incep. Kay, ai fost un prieten, sublider si lider bun, sper sa duci VTB undeva sus. Sa nu te lasi pana nu iei Los Santos-ul. Voiam sa mai stau sa te ajut, dar nu-mi mai permite timpul. Am antrenamente dimineata, apoi plec peste o ora la scoala, ma intorc de la scoala si ce sa vezi... am war. Imi pare rau ca nu mai stau. Vreau sa-i salut pe toti fratii Vietnamezi care au fost aici si mi-au fost alaturi. TE PUP FRATELE SIDOROV, KAY, MMICU, GHOST, 2P@C, SUPRADOZA etc.[Nu sunt toti, dar fa simiti voi care sunteti]
Alte precizari ? Kay, iti urez cucerire a LS-ului usoara, cu cati mai mult membrii, si cat mai multe turfuri. #VTB #IONICAA #WALKER #LOOKOUT #FRATIE #LSGRI

 

 

Ionica, imi pare rau ca pleci dar asta este. Mai intai real life-ul si dupa virtual life, unde poate uneori iti faci mai multi nervi decat in real :)) Te pupa fratele Sidorov si nu uita ca atunci cand ai nevoie de ceva ma poti contacta caci te ajut cu cel mai mare drag! Ai fost si inca esti unul din oamenii mei de baza! A mai ramas MMicu cu mine dar pe el chiar nu-l las sa ma paraseasca. El ramane cu mine la pachet :)

Ma bucur ca mi-au raspuns la chemari atunci cand am avut nevoie si nu uita ca daca o sa ai nevoie de mine, undeva, candva, suna-ma/ cauta-ma si te ajut/ vin cu mare drag! :*

Ai grije de tine si fara prostii in real!

 

@, Postul asta ce rost a avut aici? :)))

Salutare de "Bine v-am gasit" sau "Bafta tuturor/ La revedere"?

 

Noapte buna!

Ve vedem maine!

Link to comment
Share on other sites

Servus!

@, Welcome colega! Facem treaba buna ca altfel nu se poate :))

 

@, Welcome Will! Pot spune ca dai binisor :D

 

Ne vedem peste 2 ore cand ajung acasa :))

Bafta si aveti grije de voi ;)

Link to comment
Share on other sites

Neata VTB.Acum m-am trezit si eu,mai stau putin in pat si intru si eu in game.Nu uitati in seara aceasta la 19:50 sa fiti in HQ.Avem 2 attack-uri,unu cu SP iar celalalt cu VDT pe Rodeo LS.Hai bafta,ne vedem in game.Pwpyci la VTB.

Link to comment
Share on other sites

vMVmFnc.png

Buna ziua Vietnamese Boys, va era dor de mine? :)

 

Dupa alegerea noului lider ( xKay ), mereu am tras un ochi peste website si forum VTB si am vazut ca sunt mici probleme in ce consta "organizarea".

 

In primul rand ma adresez celor ce nu au rank 3 anterior si au intrat aici unde pentru unii este prima factiune.

 

" Asa cum ai venit, tot asa te trimit la spawncivil " © Seba97 2013.

 

Daca nu ascultati de lider, nu o sa faceti nimic.

 

Cei 2 sub-lideri imi sunteti prieteni amandoi, DAR daca NU ajungeti la punct comun amandoi si sa-l ajutati pe xKay nu o sa luati LS nici cu 30/41 de codati... pentru ca acum toate gangurile sunt full.

 

 

Daca vreti sa ajungeti asa:

PR8r1PT.png

Ascultati de rank 4 +, iar daca vreti ca altii din factiune sa asculte de voi stati pana la rank 4.

#NoReport

Edited by T I G 3 R
Link to comment
Share on other sites

Felicitari VTB pentru waru cu VDT de pe RODEO.A fost si primu meu + mai mare in VTB,am avut 16-6.Sper incetu cu incetu sa revinim si noi acolo sus in TOP ca asta trebuie.Rank4+ nu uitati de attack.Eu am iesit.Ma duc sa ma uit la meci la Steaua.Pwp si bafta,ne vedem maine in game.P@

Link to comment
Share on other sites

@@Stoica Mihai, Nu mai esti Admin pe RPG2? Daca stiam ca tu esti Stoica_Mihai, te respectam mai mult :)) asa stiam ca esti un Sub-Leader si atat :)) Am aparut si eu in video YEEE

Am auzit ca vrei sa pleci din VTB? De ce? Au fost mituri ca vine BeyondOwn la noi :))

Nu mai am admin ca mi-am pus demisia si mna... si din VTB nu o sa plec decat lider :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.