Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Welcome back ba tigrut, sa ne ajuti sa luam Ls again :)). O sa incepem cu 4/4 acum ca deja avem 2 turfs si nu cred ca le vom pierde prea repede, asa ca s-a cam terminat perioada de pauza, de luni ne reluam activitatea.

Link to comment
Share on other sites

Salut Vietnamese Boys, vreau ca maine sa veniti in numar cat mai mare la wars ca sa incepem cu Turfs in forta!

Gg tuturor care ati obtinut rank, sper sa nu ma dezamagiti!

Edited by President AIM xKay
Link to comment
Share on other sites

vMVmFnc.png


Astazi 02.11.2015 ora 19:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru waruri, cine lipseste nemotivat va primi FW !


Nu accept INVOIRI pentru ziua de maine!




WARURI DE ASTAZI:




1. Richman LS - ATTACK- 69 Pier Mobs (20:00-20:30)



2. Marina LS - DEFEND - 69 Pier Mobs (20:30-21:00)



3. Car Rentarrow-10x10.png LS - ATTACK- Green Street Bloods (21:00-21:30)



4. Rodeo LS - DEFEND - 69 Pier Mobs (21:30-22:00)





La acest war:



*Toată lumea este obligată să aştepte conducerea în linie în HQ la ora 19:45.*



Cine nu este în linie va fi considerat absent.



HAI SA RECOLORAM LS!


Link to comment
Share on other sites

KwctU5z.png: 03/11/2015, La 19:50 sunteti asteptati cu totii in HQ pentru war-uri. Sa veniti in numar cat mai mare, avem nevoie de toti pentru a castiga.


*Prezenţa este obligatorie.Cine nu vine va fi sancţionat !


* Cine nu vine si nu are cerere de invoire / inactivitate, primeste FACTIONWARN. Cererile de invoire vor fi acceptate doar daca sunt facute cu un MOTIV FOARTE BUN.



4zs53BZ.png: 03/11/2015, at 19:50 I will wait you in HQ for wars. Try to come in a large number, we need all of you for winning some turfs.


*You must be present at all costs.The members who won't come will be punished !


* Who's not coming and doesn't have pass request / inactivity, receives FACTIONWARN. The pass requests will be accepted only if the REASON IS VERY IMPORTANT.


Link to comment
Share on other sites

Servus! Voua va merge serverul? Mie nu.mi merge serverul, la toate serverele b-zone imi apare 0/0 players, ping - si restul e gol. De pe PC nu imi intra nici pe forum si nici pe rpg. Na mir ca ma lasa sa intru de pe tel.

Are cineva idei?

Link to comment
Share on other sites

Servus! Voua va merge serverul? Mie nu.mi merge serverul, la toate serverele b-zone imi apare 0/0 players, ping - si restul e gol. De pe PC nu imi intra nici pe forum si nici pe rpg. Na mir ca ma lasa sa intru de pe tel.

Are cineva idei?

La mine merge , poate ai vre-o problema la conexiune sau ceva
Link to comment
Share on other sites

Servus Viertamesilor!

Am rezolvat problema cu Serverul... era o problema locala de firewall dar am rezolvat si cu ea.

Astazi o sa plec cu un proiect peste tara si vreau sa va urez bafta cat timp o sa fiu plecat, sa nu-l mai suparati pe xKay aka .Kay, sa ascultati de conducere la wars ca stiu ce vorbesc! Daca vreti sa faceti ceva, ascultatiii!

Cel mai probabil maine seara sau poimaine dupa-masa o sa intru putin in game.

Aveti grije de voi! Sa nu faceti prostii :))

 

Pwpic de la SidOrOv. Aloha!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.