Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

ah..ce bine..macar stiu ca omor si nu primesc f. warn pt ca am omorat pt a proteja aceste factiuni

dar vb in cazuri normale..nu omor lume si ma scot ca deaia :))

merg dupa taxi sau tcc..si daca cineva zice unuia din taxi / tcc "esti cam nab" e mort =)) sau "esti umpic incepator" il omor

si daca cineva le fura ceva imd ii fur aeru :))

ce distractiv va fi :X:D

Link to comment
Share on other sites

Si care este problema ta? bill ca am fost respins ... mai ziceam daca zicea razvan da tu . :-J

 

:(( plangeam si eu, tu vroiai in corleone crezand ca iei lider, dar se pare ca nu meritai, alin nu a vazut pozele dar.. : http://www.img.b-zone.ro/upload.php

 

Nu te mai ingheta pe aici, nu avem nevoie de spammul tau.Te-am pupat pe portofel

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

eu ma cam plictisesc cred ca o sa incerc sa ma joc umpic sa:mp ca altceva nu am ce face sper sa nu fie lag :((

 

saptamana asta am facut numa prostii :)) in seara asta am avut ceva cu copi ii omoram cum ii vedeam :)) in special pe qazdawn si pe teudan pe care o sa il mai rup cand o sa il mai prind ca e cam smecher

Link to comment
Share on other sites

seara de seara o sa fac asa ca deja m-am saturat de asa politie in 5 minute te opreste de 5 ori si faza e ca de obicei te opreste acelasi politist e o prostie chestia asta nu putem sa ne plimbam linistiti cu masina ca din 2 in 2 strazi ne opreste politia cica Control de rutina si prostii de astea X(

Link to comment
Share on other sites

lol asta a fost Noaptea Intunecata A Codatilor!!! 2012!! SFARSITUL LUMII!! Apocalipsa!! Geoana/Basescu Presedinte!! Ciorapul de Aur!! A-H1N1!! HIV!! Sirop de Patlagina!! 1%!! Euforia!! OTV!! 1000 NOAPTEA!!! State de Romania!! MIERCURI!! 69!!! ELODIA GHINESCU!! 3$ Jumate!! xXx!!! WTF!?! Epoca de Lemn!! Hartia Mototolita!! Cireasa de pe Tort!! Asfaltul din Jungla!! Mireasa lui Miazanoapte!! Nervul Optic!! Extraterestrii!! RANDOM!! B-Zone!! Mircea Radu!! Cine a Infipt Minigunul in Geam?!! Omul cu Sfecla!! Jderul cel Vechi!! Nimic!! OMG!! Orice iti Place!! Orice nu iti Place!! Marioneta!! Centrul Atentiei!! Seara cu Jegul!! Carioca!! Cocosul Treaz!! Analfabetul!! Pisica Roz!! Calul Strivit de Tren!! Perversul din Camera Alaturata!!Muuuuuuulte!! Mai Pot Scrie Foarte Multe!! Copii de la 402!! Clanul Nebunaticilor!! Batman!! Pokemon!! Godzila!! GOD!! Jesus!! Reptofeliatorul!! Inca citesti..!! Nu Te-ai Plictisit de Chestii Aiurea?! Verzisorul Banal!! Copilul!! Naruto!! Cuneo!! Chestia!! Cuiul Cel Sec!! Viitorul!! Trecutul!! Perfectul Simplu!! Radical din 121!! DA!! NU!! Asa si asa!! Poate..!! Noapte-n Buda!! Plasticul Ars!! Cauciucul!! Dalton!! 'Neatza!! Fanul Arzand!! Bomba!! Vestea ce-a Buna!! Vestea de Caca!! Merlin Vrajitorul Nebun!! Mi-e Somn!! E 2:30!! N-am ce Face!! N-B!! Asta-i TOT !!!

 

Ce frumos a fost =)) cu codatii aia...naspa ca lumea a pierdut $ :|

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.