Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Pai ce-ai facut ma nene ma? S-a activat Kayutzu? Ce sa mai ma fac cu el: sVKtbsS.jpg?1

 

=))

Ce faceti ma? Maine la 13 LA WAR!

 

 

O sa avem membrii prezenti egal cu ora la care incepe waru =)))

 

Mai stiti cand radeam ca o sa dea unu attack pe HQ Avispa ? Lasa ca au dat ei pe noi =))

Link to comment
Share on other sites

 

 

O sa avem membrii prezenti egal cu ora la care incepe waru =)))

 

Mai stiti cand radeam ca o sa dea unu attack pe HQ Avispa ? Lasa ca au dat ei pe noi =))

=)) Chiar ca =)) Si sa pierdem, m-as rupe de ras =))

Dar nu pierdem ca sunt eu. :@

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc, eu sunt noul vostru coleg.

 

Sper sa facem o treaba buna la wars si sa coloram LS-ul!

 

Mult noroc la wars!

 

Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, fa si mie un logo smescer =))

Link to comment
Share on other sites

Uitati-va si voi ce face theliar asta, incearca sa dea si el un ban pe motiv aimbot si nici macar nu am jucat cu asa ceva, d'aia se lasa toti de serveru asta. Am iesit dupa penultimu war si cand intru ma trezesc cu ban, asteptam dovezile acestui renumit "Theliar" si nici macar nu m-a luat la TW, pwp fanii mei din Verdant se stiu ei.

P.S: Saracutii mi-au dat report pana am luat ban =)):))http://imgur.com/a/AcwfJ

Edited by PRINTU ZEW
Link to comment
Share on other sites

Uitati-va si voi ce face theliar asta, incearca sa dea si el un ban pe motiv aimbot si nici macar nu am jucat cu asa ceva, d'aia se lasa toti de serveru asta. Am iesit dupa penultimu war si cand intru ma trezesc cu ban, asteptam dovezile acestui renumit "Theliar" si nici macar nu m-a luat la TW, pwp fanii mei din Verdant se stiu ei.

P.S: Saracutii mi-au dat report pana am luat ban =)):))http://imgur.com/a/AcwfJ

Nu te mai da rechin de ocean cand esti pestisor de apa dulce poftim ca tot va plangea mafia de mine :

 

- 29/06/2016

 

+ canal special unde postez full wars ca eu cand nu ma filmez PHAAAAAAAAAAAAAAAAAA sunt cel mai mare codat

 

https://www.youtube.com/channel/UCCeXc8iHHnWf0_4sbDkdx1Q

Link to comment
Share on other sites

Nu te mai da rechin de ocean cand esti pestisor de apa dulce poftim ca tot va plangea mafia de mine :

 

https://www.youtube.com/watch?v=8hZehYSUS-o - 29/06/2016

 

+ canal special unde postez full wars ca eu cand nu ma filmez PHAAAAAAAAAAAAAAAAAA sunt cel mai mare codat

 

https://www.youtube.com/channel/UCCeXc8iHHnWf0_4sbDkdx1Q

Ai descoperit alt subforum sa faci posturi inutile?

Comentează la tine-n factiune,nu aici bossulica ;)

#SuferinteleSeFacLaAltaMasa

 

 

Edit: Pentru 3 pagini la rand, shaf patron de pagină, sanky!

Edit 2.0: Sunt 4 la rand defapt. =))

Edited by K A Y
Link to comment
Share on other sites

Nu te mai da rechin de ocean cand esti pestisor de apa dulce poftim ca tot va plangea mafia de mine :

 

- 29/06/2016

 

+ canal special unde postez full wars ca eu cand nu ma filmez PHAAAAAAAAAAAAAAAAAA sunt cel mai mare codat

 

https://www.youtube.com/channel/UCCeXc8iHHnWf0_4sbDkdx1Q

Ti-am zis eu vreodata de coduri tie sau ceva de genu'? Daca nu stii, nu comenta. Iti arat dovada cand o voi primii si colegii tai din Verdant care is niste fetite la waruri, bineinteles inafara de cateva persoane, se stiu ei.

Link to comment
Share on other sites

Ti-am zis eu vreodata de coduri tie sau ceva de genu'? Daca nu stii, nu comenta. Iti arat dovada cand o voi primii si colegii tai din Verdant care is niste fetite la waruri, bineinteles inafara de cateva persoane, se stiu ei.

Mai termina ba și tu, lasă-i să sufere în liniște, nu mai crea conflicte și aici, dă-l în morții lui de joc ca parca peste 5 ani ce se întâmplă acum o sa fie o realizare care te ajuta sa treci prin viata.

Încetați dracului cu suferințele, ca sunteți patetici.

Link to comment
Share on other sites

Mai termina ba și tu, lasă-i să sufere în liniște, nu mai crea conflicte și aici, dă-l în morții lui de joc ca parca peste 5 ani ce se întâmplă acum o sa fie o realizare care te ajuta sa treci prin viata.

Încetați dracului cu suferințele, ca sunteți patetici.

Pai ce le-am zis coita? Nu vezi ca ei sufera la mine, eu nu le-am facut nimic :)

Link to comment
Share on other sites

Cica nu suferiti, am intrat si eu azi la waruri va vad pe toti cu SMS, "Ai ban :*" , prinu dupa ce ii dau 10/10 cu m4 "**** cu aimu tau", si mai am, o sa ma mai gandesc daca fac un video numai cu cei ce au suferit azi la warurile care am activat.

Link to comment
Share on other sites

Cica nu suferiti, am intrat si eu azi la waruri va vad pe toti cu SMS, "Ai ban :*" , prinu dupa ce ii dau 10/10 cu m4 "**** cu aimu tau", si mai am, o sa ma mai gandesc daca fac un video numai cu cei ce au suferit azi la warurile care am activat.

Hai sa fac și eu dacă tot începem =))

Poza de la semnătura face tot :)

Laugh, usoooooor ca ne supărăm rău băieții, jocu se mai schimba, mai câștiga și alții;)

Link to comment
Share on other sites

Ti-am zis eu vreodata de coduri tie sau ceva de genu'? Daca nu stii, nu comenta. Iti arat dovada cand o voi primii si colegii tai din Verdant care is niste fetite la waruri, bineinteles inafara de cateva persoane, se stiu ei.

Scuze ai dreptate...Tu n-ai suferit niciodata e doar vina mea

pVCUfDi.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salutare ! De astazi sunt si eu un vietnamez. Sper sa dati M4 si sa ne inteleg bine.

 

ON : Ce mai faceti :D ?

Link to comment
Share on other sites

@@K A Y, e da? Uite ca iti dau o noua informatie, pana pe 17 or sa mai vina cativa baieti meseriasi in tras cu arma sa va dea lectii. Cred ca de luni ajungeti iar la 0 turfs pana ne retragem in SP :).

Link to comment
Share on other sites

@@K A Y, e da? Uite ca iti dau o noua informatie, pana pe 17 or sa mai vina cativa baieti meseriasi in tras cu arma sa va dea lectii. Cred ca de luni ajungeti iar la 0 turfs pana ne retragem in SP :).

Asta puteai sa-mi zici pe wapp, tot nu ma intereseaza ;)

Sti motivul deja.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, ce faceti? Se pare ca adevarul a invins, primind unban :). De luni trebuie sa ne apucam serios de oras sa-l coloram cat mai repede, iar pentru asta trebuie activitate, adica 30+ turf. Sa aveti un weekend cat mai frumos din ce a mai ramas din el, o seara buna va doresc.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, ce faceti? Se pare ca adevarul a invins, primind unban :). De luni trebuie sa ne apucam serios de oras sa-l coloram cat mai repede, iar pentru asta trebuie activitate, adica 30+ turf. Sa aveti un weekend cat mai frumos din ce a mai ramas din el, o seara buna va doresc.

Câștigăm că am venit eu. ;)

 

Salut băieți. De azi suntem colegi.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, ce faceti? Se pare ca adevarul a invins, primind unban :)

Bravo frate...

Cum zici tu trebuie sa coloram ls-ul gri cat mai repede.

Salut băieți. De azi suntem colegi.

Ba ma tot gândeam daca esti tu ala de a fost 69...

Welcome

Edited by Paynne TheHunter
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.