Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bai baieti, mi-a parut bine, mult succes in continuare :)

Bafta k1d sper ca te-ai simtit bine in aceasta perioada petrecuta alaturi de noi.

App: Va place codul meu :

? Edited by LF Cardy
Link to comment
Share on other sites

Ba parlitilor daca tot faceti evidenta faceti-o calumea nu 10 zile nu face nimeni nimic si apoi in a 11a o face cineva.

Si anuntati naibii cand o faceti ca era sa iau un FW deampula ca nu imi zice nimeni ca am amenda.

Link to comment
Share on other sites

Ba parlitilor daca tot faceti evidenta faceti-o calumea nu 10 zile nu face nimeni nimic si apoi in a 11a o face cineva.

Si anuntati naibii cand o faceti ca era sa iau un FW deampula ca nu imi zice nimeni ca am amenda.

Scuze ca-ti stric nervozitatea, dar e de datoria ta sa stii ce si cum, de aia exista forum :)

Link to comment
Share on other sites

Am dat si pin la topic ca sa apara printre primele, a fost si /fmotd.

 

Maine 27.07.2016 la ora 12:45 va astept pe toti in hq, pentru wars, avem 4/4, trebuie activitate mare. ABSENT = FW

Va spun inca o data, verificati topic sanctiuni.

 

https://www.rpg.b-zone.ro/wars/upcoming/gang/vietnamese

https://www.rpg.b-zone.ro/wars/upcoming/gang/vietnamese

 

5tNB7VS.png

Link to comment
Share on other sites

A venit timpul sa ne trezim la realitate, ce baiatu meu ne bat slabii astia pe noi ma?Treziti-va la realitate ma, cine-s aia in fata noastra?Noi avem ca scop ls-ul gri, daca o tinem tot asa ne bagam .. in munca noastra singuri.

 

A da, neata :))

Link to comment
Share on other sites

iwo5B0t.png


Asta este ultimul meu post in calitate de membru Vietnamese Boys, pot sa spun ca in astea 519 zile am descoperit cativa oameni care meritachiar merita respectul si stiu ca o sa faca ceva cu acest gang.


Ma bucur ca am reusit sa traiesc multe momente frumoase cu voi, am trecut prin multe impreuna, atat cat am fost lider, cat si membru.


Cu astea fiind spuse, Kay paraseste VTB ;)


Tzuuuuuuuuuuuuuc ba :*


Link to comment
Share on other sites

 

 

iwo5B0t.png

Asta este ultimul meu post in calitate de membru Vietnamese Boys, pot sa spun ca in astea 519 zile am descoperit cativa oameni care meritachiar merita respectul si stiu ca o sa faca ceva cu acest gang.

Ma bucur ca am reusit sa traiesc multe momente frumoase cu voi, am trecut prin multe impreuna, atat cat am fost lider, cat si membru.

Cu astea fiind spuse, Kay paraseste VTB ;)

Tzuuuuuuuuuuuuuc ba :*

Uite-l si pe-asta. Csz, Allah fie cu tine!
Link to comment
Share on other sites

Incet incet ne ducem toti acolo unde trebuie, va multumesc pentru aceste 18 zile petrecute impreuna, aici se incheie cariera mea in GTA San Andreas MultiPlayer, m-a retrag in linistea mea, va multumesc tuturor pentru sprijin si nu o sa mai joc decat pentru acel log la luna, va multumesc inca o data succes!

Va dedic melodia asta ca retragere a mea!

Edited by KingVlad TheHunteR
Link to comment
Share on other sites

ceva cu rifle

 

Dai si mie modul anti-lag, te rog? :D

Link to comment
Share on other sites

Salut maryussssss ms de sansa am luat ban pt ca l-am injurat pe sartor ala pe /e mehhhh , nu imi place de astia in AIM , ma las de samp ... Revin in 1an si ceva si ma pis pe GSB din nou . Te pup da-mi afara ca nici nu am facut cerere de unban sal!

Link to comment
Share on other sites

Putine duele, zic, no? :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.