Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Imi poate da cineva link cu GTA San Andreas? Am o problema cu lag-ul si e de la GTA pentru ca are niste setari ciudate. Cel care stie un site de pe care-l pot descarca sa-mi dea un link, daca se poate sa-l descarc cu torennt, sa mi-l dea pe forum sau sa-l lase aici.

Edited by AlexVnk
Link to comment
Share on other sites

!!!!! MAINE 19:45 Toti in HQ cu job ARMS !!!!!


Avem 1/1 WAR VREAU ACTIVITATE MAXIMA


Verificati EVIDENTA WAR platiti amenzile care aveti



Nu uitati sa faceti poza la /stats la inceputul warului si la sfarsitul warului


Pentru raportul ARMS


SAPTAMA ASTA INCEPE RAPORTUL ARMS VINERI LA 22:00 Va fii deschis topicul , si DUMINICA LA 22:00 va fii inchis


Link to comment
Share on other sites

Salutare băieţi, de astăzi sunt noul vostru coleg.

Doamne ajută.

Welcome si mult succes,daca ai nevoie de ceva,nu ezita sa ma apelezi! :*

Edited by GriFFyn
Link to comment
Share on other sites

!!!!! MAINE 20:20 Toti in HQ cu job ARMS !!!!!


Avem 2/2 WAR VREAU ACTIVITATE MAXIMA


Verificati EVIDENTA WAR platiti amenzile care aveti



Nu uitati sa faceti poza la /stats la inceputul warului si la sfarsitul warului


Pentru raportul ARMS


SAPTAMA ASTA INCEPE RAPORTUL ARMS VINERI LA 22:00 Va fii deschis topicul , si DUMINICA LA 22:00 va fii inchis


Link to comment
Share on other sites

Am pregatit un pack major pentru comunitate, anume logouri pentru toate gangurile ( wallpaper / logo wm / avatar)


_________________________________________________________________________________________________


https://forum.b-zone.ro/topic/240665-portofoliu-utz-design/page-34#entry5572118



Link to comment
Share on other sites

Asa deci as vrea sa mentionez partile bune a cestei mafii : Va cunosc pe 2-3 din aceasta mafie cu, care m-as putea intelege la war pe /f .(e singurul lucru bun ) Lucrurile rele: Deci: 1 . Faza cu dezactivarea chat-ului rank-urilor mai mici de 3 mi se pare o prostie . Nu sunt multi rank 4+ , deci un rank 1 poate sa faca multe , eram pe turf astazi in prima mea zi de war in aceasta factiune , in parcarea subterana de sub DS , ne-am axact toti pe o iesire sa facem kill , Si eu am urmarit 5 secunde mapa si se indreptau jumatete din la iesirea din spate si am vrut sa anunt pe /f [sPATE] dar nu am putut . Nu se va acumula spam pe /f odata ce spui liniste si sancionezi persoanel care vorbesc cu CAPS si fara rost la war. 2 Ar fi faza ca mergem tot timpul in centrul mapei la war , NU , daca ajungem primi ne pozitionam cat mai in coltul turfului sau daca ajung ei si stim noi un loc bun pe care l-au ocupat ei E LOGIC CA NU INTRAM in ei pentru ca sunt pozitionati mai bine ca noi si asteptam sa iasa ei . Sper ca n-am vorbit de pomana si de ce n-ati dat attack pentru astazi ?Sper sa ne intelegem de azi in colo , va pup pe toti.,

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.