Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

fwDoisW.png

Fie roata si patrata,ea tot se invarte, v-am pupat 

 

 

@ARMYs ZEW +1 la baiatu . Ba asa se intampla cand esti slab si vrei si tu sa scoti un + la war , mai bine - curat decat + murdar , zic si eu..

Link to comment
Share on other sites

Nein, eu strang bani de v2, sa nu mai fac - curat=)

Greu ba cu attackurile, asteptam sa vina baietii, saptamana asta umblam mai usor cu attack cu alea alea...asteptam, sapt. asta.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fanica said:

Revine sefu` lorenzo

Banul Ramane, saracule

Dar ia uite la el, traieste in Cuba, si cand te uiti pe Facebook, sta in Brasov :))))

Ia sa vedeti cum arata acest distrus, care cicaa e Faraon si bombardier pe SA-MP:

jriR8Ns.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

NIXIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII MOR JUR =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) CE DQ MAAAAAAAAAAAAA =)))))))))))))))))))))))))))))))))

CE-AI FACUT FANICAAAAAAAAAAAAA NU MAI ESTI ASA FARAON, NU? =)))))))))))))))))))) VEZI CA AI O PATA DE LAPTE LA COLTU GURII =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

VAI CA MOR =)))))))))))) @Fanica BUNICA-TA TI-A ALES VESTA? =)))))))))))))))))))))))))))))))))) UITE CE SPECIMENE DE OAMENI SUNT SMARDOI PE JOCU ASTA SI EL IN REAL LIFE,II CITESTE MA-SA POVESTI INAINTE DE ADOARMA + BONUS O CANA DE LAPTIC DE TATA =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) HAI MA SALPA , PLS NU MA BATE :(, =)))))))))))))))))))))))))))))))))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Of, of baietii si fete va astept pe turf in 2 zile sa va arat adevarata valoare, si tu Armys cica zew , bunule  ” mai bine - curat decat + murdar ”  Despre ce vorbim v2, iti arat ss cand ai zis ca din tot GSB(Valoare) iti e frica de : Citez: ”De tine(Kayon), LoreNNNzo, MasTer”, Ce dracu ma prafule si cu cod fugi?

Link to comment
Share on other sites

Asa e ba Nixie, cand ai prea multe arfe in cap si vezi ca ti-o iei la bucsa si nu prea te mai arde Haku, poza este veche dar insa imi place ca am fani aici care "ma adora". Nixie vreau sa iti vad moaca aia de basita sa vedem ce "minunatie" esti. Fiecare cum poate fram, poza este  veche. :*

Link to comment
Share on other sites

Bai plodule, am zis ca voi sunteti "buni" din GSB,adica buni, tu esti codat prost ce sa-ti cer plodule. Du-te da-ti /q la viata. Esti copil cordit si cordit ramai plodule. Mie mi frica de voi ma ? Baaa corditule nici mort nu fug de palete ca voi, esti codat infect si zici de mine plodule, da-te-n sange de aici ca ti-l bag pe gat. Cum ti-am mai bagat, bineinteles. 

Lorenzo tie iti dedic din suflet melodia asta. Asculta melodia,te regasesti in ea. Plodule

 

Uita-te la semnatura mea, nu eu am zis " A REVENIT ARMYSSSSSSSSSSSSSSS@@@@@@@@@" SE VEDE CINE E ARMYS PENTRU TINE PLODULE! ARMYS E DUMNE[ZEU]L TAU. Vi tu cu clanta mare aici,macar cheia sa o ai pentru ca,clanta ti-am dat-o deja :*. Hai iesi acas' de aici

Edited by ARMYs ZEW
Link to comment
Share on other sites

Da Fanica, mama, e veche poza, e de un an=)

Fanelee tu realizezi cum arati cand incerci sa jignesti sau sa ameninti pe cineva?=)) Azi ma amenintai ca daca ma intalnesc cu tine, intru in pamant. E posibil sa sap o groapa si sa intru in ea, iar tu sa stai pe pamant in fata gropii, poate asa avem aceeasi inaltime=) Tu esti genul ala de copil care atunci cand bate din palme inchide ochii ca se sperie.=)

Nu plange, nu te scoate, esti faraonul nostru, cum te-a educat mamica ta? Sa vorbesti urat?:)) Apropo, eu inteleg ca plozii de varsta ta acum invata sa vorbeasca si ca nu pronunta bine cuvintele din cauza lipsei dintisorilor, dar nici sa le scrii corect nu esti in stare?

Cat despre fani...eu sunt cea mai mare fana a ta, jur. Dorm cu poza ta sub cap=)) Ma rog la tine ca la Dumnezeu. Ma rog sa nu-ti creasca dintisorii strambi, ma rog sa faci 1.35m inaltime, ma rog sa nu te mai bata ma-ta cu lantul, ma rog sa nu te mai tunda tac.tu cu ciobu'...etc. Preton " șic". Nebunatic mic.:> Dupa ce citesti toate astea sau ma rog, dupa ce iti citeste mamica ta si-ti sparge botu' ca intrii pe jocuri care nu sunt pentru varsta ta, spune-mi si mie... Cum e viata cand nu stii sa mergi singurel la baie? Sau cand nu papi singurel...saau cand nu iesi din camera pana nu-ti deschide cineva usa pentru ca tu nu ajungi. Cum e? Viata ta este ca o aventura.

Edited by Nixi
Link to comment
Share on other sites

Poi fa desteapta pamantului, uita-te ma prosto la tine, tare sunt curios cum arati tu de te dai asa in barci =)) Am 13 ani si  ce? Iti dau rekt cand vreau eu si unde vreau eu, la orice ora. Hai sa-ti explic eu  de unde a plecat toata chestia ca deja o arzi prea aiurea. Toata chestia a inceput de la acele posturi pe care colegii tai frumosi le-au facut. Poi fa proasto date-as cu capu` de asfalt pana iti bagi mintile in cap si te scoli odata din prostia asta eterna a lui haku si a lui armys. CE TREABA AI CU MINE BA? CU CE TE-AM DERANJAT?  Hai ca te las ca  deja o arzi prea aiurea =))

Link to comment
Share on other sites

Ok Amys, voi reveni cu ss-ul promis ~Bunule~, fugi ca o femeie si  mereu  vei ramane asa, vad ca ai invatat si tu cuvinte noi manca-mi-ai tot gaozu, has mo pele, dabule hap che dake, da bule mule che dake.

Ca tot o arzi tu asa in vocabular ”Tiganesc”

Armys, pun pariu ca nu ai mai mult de 15 ani =)))

Link to comment
Share on other sites

@South JilkasMeister Eu? nu, nu m-am smecherit, rasplatesc cu aceasi moneda, nu stiu cine v-a permis sa fiti "smecheri" cu mine, da nu va merge. Nu sunt prost sa tac, daca am ceva de zis, zic, nu tac, nu stiu cine ma credeti dar eu stiu ce va cred eu pe voi si daca imi zic parerea despre fiecare iar ma amenintati cu ban si ca puneti admini pe mine, ca pana acum bineinteles. Nu dau nume ce admin,dar stiu cam tot. Asa ca nu mai fiti cocosi ca va rasplatesc cu aceasi moneda.

Nu sunt "smecher", sunteti voi prea increzuti si arfisti, va arat eu care e smecheria dar la momentu potrivit. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.