Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, Panda ZEW said:

Mno baieti, a venit moment sa iau o pauza de la acest joc, spor la oras baieti, sper sa-l luati luni! Ne auzim peste 2 luni

bft ba

 

 

Intre timp, bafta baieti cu orasul.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Panda ZEW said:

Mno baieti, a venit moment sa iau o pauza de la acest joc, spor la oras baieti, sper sa-l luati luni! Ne auzim peste 2 luni

Bafta iubire. Sper sa mai joc atunci, daca nu ne auzim pe wapp. Mersi ca te-ai gandit la mine in demisie <3 <3 

 

@O d i o n multam, a venit si timpul sa mai ia si VTB oras dupa 3 ani de stat in HQ :))

Edited by Zenod ZEW
Link to comment
Share on other sites

Ce faceti ma? Felicitari pentru LS chiar daca mai e un turf.

Imi pare rau ca n-am putut sa fiu cu voi pana la sfarsit, asta e, macar am ajutat cat am putut in cele 40 de zile de sub-lider.

Multumesc @SKY BELEAUA ZEW pentru sansa si pentru ca ai fost mereu binevoitor, sper ca ti-am intors serviciul macar pe jumate si ca esti multumit pentru cate am facut :* 

Va pup pe toti, v-ati facut brigada mijto, ce sa zic :* 

Dati si voi un like ca am scos war montage, si arata binisor.

P.S: Puteti sa lasati si comm, dar asta e optional.

 

Link to comment
Share on other sites

image.thumb.png.1379a1572d18d4ad278e85804d7c2d30.png

 

Dupa cum vedeti am inceput deja, urmatoarele saptamani vom avea war-uri dificile zilnic. Daca vrem sa facem ceva, VENITI la waruri. 

Evidenta o s-o facem in fiecare zi, indiferent daca castigam sau nu vreun war.

Sper sa va fie de inteles, ne vedem maine pe turf. Duminica placuta!

 

Link to comment
Share on other sites

Aviz la sclavu ala de LeoRO baga-mi-as pula-n familia lui de copil ce n-a fost inecat in butoiu cu formol la nastere, pai ai in mortii ma-tii 16-17 ani si traiesti pe joc pisa-m-as in plamanii ma-tii sa-i dau infectie sa-ti scuipe-n ciorba sperma-m-as pe coliva ta de autistu' pulii mele, ca fara c-bug si sa dai legit nu faci kill. Scarmazule, aici sa te ti si tu bine, pe jocu asta mai vechi ca tine. Ma bucur ca am putut ajuta pana la 23 turfs, ma retrag iar si nici ca ma mai apuc. Aveam de gand dupa ce se duce pe pula VTB sa ma las, ma reintorc la Dota deoarece pe saracia asta de joc apar prea multe specimene ca ciupercile dupa ploaie, numa' plozi cu sange-n pula in taste ca real.. "salut frate" mi-e scarba

@SKY BELEAUA ZEW multumesc de sansa, te-am ajutat cat te-am putut si ma bucur ca am ajuns pana la 23 turfs si ca VTB nu mai e pasnica. Va salut si respect pe toti, acest colectiv bomba si plin de zei. Cat despre Leo sa-mi trag chilotii pe fata lu zdreanta aia de ma-ta, sa ma cauti sa-ti dau la muie, ms. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zenod ZEW said:

Aviz la sclavu ala de LeoRO baga-mi-as pula-n familia lui de copil ce n-a fost inecat in butoiu cu formol la nastere, pai ai in mortii ma-tii 16-17 ani si traiesti pe joc pisa-m-as in plamanii ma-tii sa-i dau infectie sa-ti scuipe-n ciorba sperma-m-as pe coliva ta de autistu' pulii mele, ca fara c-bug si sa dai legit nu faci kill. Scarmazule, aici sa te ti si tu bine, pe jocu asta mai vechi ca tine. Ma bucur ca am putut ajuta pana la 23 turfs, ma retrag iar si nici ca ma mai apuc. Aveam de gand dupa ce se duce pe pula VTB sa ma las, ma reintorc la Dota deoarece pe saracia asta de joc apar prea multe specimene ca ciupercile dupa ploaie, numa' plozi cu sange-n pula in taste ca real.. "salut frate" mi-e scarba

@SKY BELEAUA ZEW multumesc de sansa, te-am ajutat cat te-am putut si ma bucur ca am ajuns pana la 23 turfs si ca VTB nu mai e pasnica. Va salut si respect pe toti, acest colectiv bomba si plin de zei. Cat despre Leo sa-mi trag chilotii pe fata lu zdreanta aia de ma-ta, sa ma cauti sa-ti dau la muie, ms. 

N-am citit tot dar bănuiesc ca ți a făcut cv rău să i fie rusine

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ryz 150INLOCALITATE said:

N-am citit tot dar bănuiesc ca ți a făcut cv rău să i fie rusine

 

L-am luat aseara la pula putin da e plod muist si face PM, oricum ma lasam ca jocu asta e mai vechi ca iliescu, ma enervasem la dota si am zis sa iau o pauza si sa nu ma plictisesc, m-am luat de samp. A avut SKY lider am venit VTB, ma lasam iar. Da saracu daca e luat putin in pula pe joc face PM ca in real daca il ia la pula unu n-are tupeu sa-i zica nici pas. Hai v-am pupat leilor <3 aveti grija pe LS va iubesk ankur

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zenod ZEW said:

L-am luat aseara la pula putin da e plod muist si face PM, oricum ma lasam ca jocu asta e mai vechi ca iliescu, ma enervasem la dota si am zis sa iau o pauza si sa nu ma plictisesc, m-am luat de samp. A avut SKY lider am venit VTB, ma lasam iar. Da saracu daca e luat putin in pula pe joc face PM ca in real daca il ia la pula unu n-are tupeu sa-i zica nici pas. Hai v-am pupat leilor <3 aveti grija pe LS va iubesk ankur

E fain DOTA? Eu am jucat LoL putin si nu prea m-a atras si cica-s asemanatoare..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.