Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Daca ne mai jucam mult SA:MP asa o sa ajungem.

Intr-o zi cand eram pe afara vroiam sa dau [/stats] sa vad cati bani am la mine :-J=)).

 

 

=)))) .

Salut Medici , back de la scoala , vorbim in game :D.

Link to comment
Share on other sites

Daca ne mai jucam mult SA:MP asa o sa ajungem.

Intr-o zi cand eram pe afara vroiam sa dau [/stats] sa vad cati bani am la mine :-J=)).

 

 

EPIC asta =)) Foarte tare.

 

Buna seara medici! Am ajuns si eu acasa, dar se pare ca am multe teme, nu cred ca voi putea da [/heal]-uri astazi, fac maine.

 

Ne auzim in game, bafta la cat mai muuulte comenzi!

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna celor ce ati iesit, si o seara placuta in continuare celor ce ramaneti in joc. >:D<<'>

Eu unu' ma bag pe mess / feisbuc, fiindca tocmai am dat /rob, si astept sa ies din jail.

Referitor la viata reala, pot spune ca astazi a fost o zi superba.. <3 M-am simtit super astazi, incerc sa uit de tot si de toate cele ce le am pe cap.. si sa ma bucur de noul anotimp.

 

@ Salut, v-am pupat. Aveti grija de voi. :)>-

Link to comment
Share on other sites

Buna dimneata medici! La multi ani Brunetta si Patrii, sa aveti o primavara frumoasa!

Stiu cineva un site unde sa-mi uploadez mai repede raportul? Pe imgur.com este o limita (225) iar eu am mai multe.

Ne auzim in game, bafta!

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua medicilor,un 8 martie fericit tuturor doamnelor si domnisoarelor.Ne auzim diseara,ca acum ma pregatesc de scoala.

 

Salut Medici .

La multi ani fetelor !

Edited by Kovac
Link to comment
Share on other sites

Buna dimneata medici! La multi ani Brunetta si Patrii, sa aveti o primavara frumoasa!

Stiu cineva un site unde sa-mi uploadez mai repede raportul? Pe imgur.com este o limita (225) iar eu am mai multe.

Ne auzim in game, bafta!

Brunetta si Patrii sunt mame?

@Salutare medici,am facut doar 2 ore azi la scoala :))

Link to comment
Share on other sites

Bine v-am gasit. Pentru toti care aveti un prieten / prietena. Vizitati Topicul >> http://forum.b-zone.ro/topic/101095-evenimente-organizate-de-primarie/

Asteptam si donatiile voastre pentru ca va fii un event destul de reusit zic eu.

Pentru donatii puteti folosii comanda /transfer faceti poza si postati aici >> http://forum.b-zone.ro/topic/117994-primarie-donatii/

Scuzati acest post aici, Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Brunetta si Patrii sunt mame?

@Salutare medici,am facut doar 2 ore azi la scoala :))

 

 

Salutare, am ajuns si eu acasa, ne auzim in game! Si dani, eu stiu ca 8 Martie = ziua femeii, iar ele sunt fete deci..

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.