Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Eu sunt singurul care are ban pe IP pe noul IP de la B-zone ?

 

Am intrat astazi si dintr-o data vad ca am ban pe IP, si aveam Warned 0/3. Hmm, am depus cerere sa vad ce zic .

 

Daca ai internet de la Rds&Rcs iti scoti modem din priza si il bagi iar si ai alt ip. Daca ai internet de la respectiva firma inseamna ca ai ip dinamic care ti se schimba periodic, iar atunci cand se schimba poti avea "norocul" sa nimeresti un ip banat. Eu am patit asta des. Sper ca ti-am fost de ajutor.

Link to comment
Share on other sites

Daca ai internet de la Rds&Rcs iti scoti modem din priza si il bagi iar si ai alt ip. Daca ai internet de la respectiva firma inseamna ca ai ip dinamic care ti se schimba periodic, iar atunci cand se schimba poti avea "norocul" sa nimeresti un ip banat. Eu am patit asta des. Sper ca ti-am fost de ajutor.

 

Mersi, ma gandeam ca daca am router nu va merge.

Link to comment
Share on other sites

Stati cuminti pana revine!

 

Am eu grija de ei. >:)

 

:))

 

ON: Noapte buna Fire & Medic Department ! In seara asta nu am avut chef de nimic.. si prefer sa ma culc.

@ Bafta tuturor la comenzi / scoala pentru ziua de maine.

Link to comment
Share on other sites

Am eu grija de ei. >:)

 

:))

 

ON: Noapte buna Fire & Medic Department ! In seara asta nu am avut chef de nimic.. si prefer sa ma culc.

@ Bafta tuturor la comenzi / scoala pentru ziua de maine.

 

Buna ziua medici. Va doresc o zi cat mai frunoasa si mai vorbim in game .

Link to comment
Share on other sites

Eugen ! tu abea ai grija de tine .. apoi sa ai si de noi :))

 

Asta zici tu, piftelule. :)) Insa, eu unu' cred ca intotdeauna v-am ajutat cand m-ati intrebat ceva.. sau v-am lamurit cand nu erati siguri de ceva.

Asa ca, " shut up and drive " .. nub. >:D<<'>

 

PS: Bafta la comenzi, imediat ma pun si eu sa fac cateva.. ca nu am ce face. ;))

Link to comment
Share on other sites

Hey, m-am intors de la scoala, dar maine am test la Chimie :|. Ma bag la teme, invat ceva pentru test si dupa ma bag putin la comenzi. Ne auzim in game! Bafta la comeeeenzi >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Buna seara colegi. Am fost astazi putin in game, maine e o zi destul de grea la scoala si nu mai intru in seara asta.

 

O noapte placuta in continuare colegi . Noapte buna !

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.