Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari celor care au luat rank-up! Felicitari Jimby pentru ''Paramedic of the week''.

 

Eu mai stau la eventul ''Simon spune'', dupa ma duc sa ma culc.

 

Ne auzim maine, noapte buna tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Buna seara medici, felicitari ce-lor care au luat rank-up sa o tina tot asa....felicitari lui Barbossa cu comenzile lui cele mai multe..! Va urez o seara cat mai frumosa in continoare...eu ies sunt cam obosit..ne v-om intali maine dupa scola pe la vr-o 4 sau 5 maxim..sa ave-ti o seara cat mai frumosa in continoare..Noapte buna medici..:*>:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Mdea, se pare ca nu am castigat eventul ''Simon spune'', am ramas printre ultimii 4.

 

Rob reusit, $400.000, Jimby ai grija sa nu mai faci ce-ai facut acum..

 

Noapte buna, ne auzim maine!

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Fire & Medic Department. Nu stiu ce am in seara asta.. cred ca m-a ajuns oboseala, fiindca mor de somn.

Nu prea mai ai ce face nici in joc.. deci, prefer sa ma bag in pat.. si sa ma uit la Tv pana adorm. Pana una, alta .. ma duc sa fumez o tigara, iar apoi ma voi pregati de somn. :D

 

@ Noapte buna, si succes tuturor la scoala / comenzi maine.

 

PS: Sunt curios care vor fi noii nostri colegi. :-? Le uram succes la teste de pe acum, si un calduros " bun venit " celor ce vor trece..

Link to comment
Share on other sites

LOGO1.png

 

 

Buna ziua tuturor membrilor ai acestui clan. Desi stiu ca poate unii nu sunt interesati sau considera acest mesaj ca fiind inutil, imi incerc norocul si va prezint urmatorul proiect:

Acest proiect consta in ajutorarea jucatorilor incepatori, de level cuprins intre 2-8 prin strangerea unor sume de bani ce provin in mare parte din donatii. Acesti bani vor ajunge in buzunarele acestor incepatori, bani ce le vor suporta cheltuielile precum: cumpararea licentelor, cumpararea accesoriilor, /buylevel, etc.

Asiguram ca banii sponsorizati vor fi folositi numai pentru scopul ajutorarii acestor jucatori.

 

 

 

 

 

 

 

 

Cu stima si respect,

staff-ul organizatorilor va multumeste!

( Machiavelli )

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua medici .

LOGO1.png

 

 

Buna ziua tuturor membrilor ai acestui clan. Desi stiu ca poate unii nu sunt interesati sau considera acest mesaj ca fiind inutil, imi incerc norocul si va prezint urmatorul proiect:

Acest proiect consta in ajutorarea jucatorilor incepatori, de level cuprins intre 2-8 prin strangerea unor sume de bani ce provin in mare parte din donatii. Acesti bani vor ajunge in buzunarele acestor incepatori, bani ce le vor suporta cheltuielile precum: cumpararea licentelor, cumpararea accesoriilor, /buylevel, etc.

Asiguram ca banii sponsorizati vor fi folositi numai pentru scopul ajutorarii acestor jucatori.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cu stima si respect,

staff-ul organizatorilor va multumeste!

( Machiavelli )

 

 

Bravo ! Faci o treaba extrem de buna ajutand jucatorii cu level cuprins intre 2-8 !

Link to comment
Share on other sites

LOGO1.png

 

 

Buna ziua tuturor membrilor ai acestui clan. Desi stiu ca poate unii nu sunt interesati sau considera acest mesaj ca fiind inutil, imi incerc norocul si va prezint urmatorul proiect:

Acest proiect consta in ajutorarea jucatorilor incepatori, de level cuprins intre 2-8 prin strangerea unor sume de bani ce provin in mare parte din donatii. Acesti bani vor ajunge in buzunarele acestor incepatori, bani ce le vor suporta cheltuielile precum: cumpararea licentelor, cumpararea accesoriilor, /buylevel, etc.

Asiguram ca banii sponsorizati vor fi folositi numai pentru scopul ajutorarii acestor jucatori.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cu stima si respect,

staff-ul organizatorilor va multumeste!

( Machiavelli )

 

 

Nu suntem clan. :)

 

@ Dar totusi.. e ok sa ajuti pe cei cu level mic. Succes !

 

ON: Salutare Fire & Medic Department, doar ce am ajuns acasa si eu. Abia am razbit sa ajung prin zapada asta. :)) Ninge de aseara, si pana in prezent nu s-a oprit.

In loc de primavara, se pare ca avem tot iarna.. aiurea. X_X Am avut putina treaba pe la facultate, ca altfel nu ieseam.. si acum ma relaxez putin in joc.

Succes la comenzi, si ce sa spun.. ne citim in joc. :)>-

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua Fire & Medic Department! Abia am ajuns acasa, nu am facut ultima ora (Fizica). Foarte frig afara, muuuuulta zapada, sper sa se incalzeasca in urmatoarele zile. Ne auzim in joc, bafta la comenzi, cat mai multe!

 

@ Machiavelli, noi suntem o factiune pasnica, un departament, nu un clan.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.