Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sarbatori fericite tuturor, bucurati-va de momentele frumoase alaturi de cei dragi.

Al vostru fost coleg, Mihnea.

 

PS: Nu va suparati pe mine cei care nu ma cunoasteti, ma simteam dator sa las aici o urare.

Edited by Mihnea
Link to comment
Share on other sites

Cu ocazia Sarbatorilor de Iarna clanul Safe 4 Family va ureaza sanatate,mult noroc in anul care vine, multe virtuti si nu in ultimul rand Sarbatori Fericite!

Link to comment
Share on other sites

@ Multumesc !

Sarbatori fericite alaturi de cei dragi, multa sanatate si un an nou cu bucuri s-aveti.

O sa vina Mosu' la voi daca ati fost cuminti. :>

Link to comment
Share on other sites

E Craciun! Este divin! Ne uitam pe geam afara, prin zapada Mosul zboara ? Ni se trage de la vin, afara nu este zapada.

Alaturi de Federal Bureau of Investigation(RPG 1) va urez un Craciun plin de impliniri si sanatate! Craciun fericit!

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi cu ocazia sarbatorilor de iarna am decis sa fac un videoclip cu "plugusorul" surpriza vine atunci cand va veti uita la videoclip unde celebrul personaj care ne-a bucurat copilaria apare nimeni altul decat "Garcea" politistul fara scoala, cu pulan si uniforma parca e facut la norma :)).....Vizionare placuta si nu uitati daca v-a placut dati si voi un LIKE :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=Zz0LCCCFvIw

 

 

Link to comment
Share on other sites

Va salut dragi colegi ne intalnim peste 7 zile deoarece ma duc la bunici dar am luat si ban 7 zile pentru afaceri ilegale.Va urez un an nou fericit

Edited by Grig154
Link to comment
Share on other sites

Vreti sa faceti si voi parte din cea mai noua si expansiva gasca din statul San Andreas? Va invit si pe voi in Clanul Mara Salvatrucha. Colegii nostri [MS]Zsolti6, DemonRullz si _Cristina_ deja se regasesc printre membrii clanului. Sunt determinat asupra viitorului acestui clan si investesc mult timp in el. Ne vom ocupa de activitati, event-uri, antrenamente si in fiecare Duminica, la fel ca factiunea noastra, vom avea o sedinta / meeting la HQ-ul imaginar al clanului. Nu este obligatoriu schimbarea numelui in joc, dar cel putin pe forum. Numele clanului "Mara Salvatrucha" se trage de la cea mai periculoasa si in prezent cea mai mare grupare criminala din lume. Check Wikipedia. Daca sunteti interesati si vreti sa facem o treaba frumoasa impreuna, va astept in sectiunea clanului cu o aplicatie. Cheers!

Link to comment
Share on other sites

Sunt plecat am racit nu am voie sa ies din casa si din plictiseala am mai facut un video :)))

Vizionare placuta ! :D

https://www.youtube.com/watch?v=L8Idk2LcPP8&feature=youtu.be

Garcea... ce de amintiri, gj pentru video gabone ai un ''+1"" din partea lu' Double

Edited by DoubleTrouble
Link to comment
Share on other sites

Sunt plecat am racit nu am voie sa ies din casa si din plictiseala am mai facut un video :)))

Vizionare placuta ! :D

https://www.youtube.com/watch?v=L8Idk2LcPP8&feature=youtu.be

In loc sa-ti dau tie +1 i-am dat lu' double, las' ca-ti dau maine, bravo ba Gabone, chiar am ras... =))

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.