Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Daca vrei sa vorbesc pe /r ...lasa-ma sa spun ce vreau eu...iar daca nu-ti place,zi direct!.

Eu daca vorbesc pe /r vorbesc mult si prost...mereu fac asta,de ce crezi ca s-a ajuns la asa ceva?

Edited by StefanB GoV
Link to comment
Share on other sites

Stefane, e cineva obligat sa iti suporte tie figurile si fitele? Scuza-ma frate.. dar astea`s fite de diva ma.. Nu are nimeni nimic cu tine, fii si tu mai indiferent.. te lasi prea moale si te superi din orice prostie. Si cum zice Kay cel nab, chiar sunt prostii ce zici tu pe /r . [unele.] Altele din contra. Dar repet, nu e nimeni obligat sa iti suporte fitele, pana una alta.. mie mi se pare ca faci spectacol aici ..

Link to comment
Share on other sites

Daca asta crezi tu...crezi ce vrei,eu asa sunt,si asa v-oi ramane pana ma da Lider-ul(respectiv .Valy)afara...sa fie in bafta ta...!

Eu ma culc...de dimineata o sa mai verific forum-ul sa vad ... ce sa aleg.

Link to comment
Share on other sites

Ba Ştefane,nu ne cunoastem de mult timp dar am observat ca esti de treaba si ai simtul umorului.Nu te mai supara din orice.Nu se ia nimeni de tine ca vb pe [/r].Nu mai pune la suflet atata.Fi si tu mai indiferent daca se ia careva de tine.Parerea mea e sa folosesti [/r] in continuare.Hai sa fim o familie,nu dusmani.Nb tuturor Paramedicilor.Pwp :*

Link to comment
Share on other sites

Neata Paramedics! Sper sa fim cat mai multi la sedinta de azi+ sper si euu sa ajung :)))

 

@, uite iti dedic aceasta melodie----

(Si fi linistit ca ii rezolv eu pe nabi)

 

@, neata nabule :*

@, neata ultra nab :))))) :*

Link to comment
Share on other sites

Salutare Paramedics! Welcome celor noi si vreau sa va urez La Multi Ani celor care poarta numele de Andrei/Andreea ..etc. Spor la raport baetii! Andule sa stii ca te-am inselat da nu am putut sa-ti zic fata-n fata asa ca iti spun aiai. Pup la tine :)):*

Link to comment
Share on other sites

Mi-a parut bine...nu stiu daca v-oi mai reveni aici...asta a fost a 2 a incercare,dar mi-a parut bine sa cunosc oameni capabili,de incredere,chiar si KayDen este unu dintre ei,dar...din cauza unui click tot ce m-am chinuit 45 zile+ s-a spulberat...

Bafta tuturor,ramaneti mult aici pentru ca merita!

Link to comment
Share on other sites

@, Bafta nab! Te-am mancat undeva, asta este. Sanatate numa bine! :*

Link to comment
Share on other sites

La Multi Ani Romania!! Stefane succes pe viitor ba, trebuia sa te calmezi ti-am zis. In fine mia parut bine sa te cunosc si sa fiu coleg cu tine. Si felicitari celor 2 care au primit rank 3. Ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.