Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Oricum acordarea de heal cu 1$ aliaților, după părerea mea, este ceva mai mult simbolic decât util.

Practic le facem o reducere de 49$, adică egal cu zero.

 

Adevărul e că facțiunea are nevoie de un pic de modernizare. Se găsește heal la tot pasul. Ne trebuie ceva nou, ceva ce să ne dea de lucru.

Am propus câteva idei lui Adi007/Kelton/Bobo și au avut o reacție pozitivă. Ar trebuie să fie ceva modificări destul de curând :D

Până atunci, e mai ok fără alianță.

 

@

Edited by Mr Richard
Link to comment
Share on other sites

Eu sincer nu vă înțeleg, de ce vreți anularea unui pact, eu zic că e mai mult decât profitabil, noi dăm heal cu 1$, iar ei ne dau niște licențe care costă mult mai mult decât un heal normal (adica 50$), stau și mă întreb, pact cu H.A nu vreți? :)) Hai să aveți o zi bună, o să revin și eu în câteva zile. :*

Link to comment
Share on other sites

Programul activităților opționale ale facțiunii Paramedics

(17-25/11-2016)

· Activitate 17-11/ ora 20:30 tip ”MARATON” activitatea se desfășoară la HQ Taxi SF, startul activități se va da de jos de la stradă cu finalizare în parcarea de lângă HQ Taxi SF (premiul va fi de 100.000$)

· Activitate 19-11/ ora 15:00 tip ”Par/ Impar” activitatea se desfășoară la Jizzy SF este permisă întârzierea de maxim 10 minute la activitate cine va veni la 15:11 nu va mai fi primit la activitate deoarece deranjează activitatea membrilor (premiul va fi de 25.000$)

· Activitate 19-11/ ora 20:30 tip ” Race cu NRG- 500” activitatea se desfășoară pe AERO SF este permisă întârzierea de maxim 10 minute la activitate cine va veni la 15:11 nu va mai fi primit la activitate deoarece deranjează activitatea membrilor (premiul va fi de 50.000$)

· Activitate 20-11/ ora 21:00 tip ” duel 1 vs 1 deagle” în sala de antrenamente de la HQ facțiuni, este permisă întârzierea de maxim 10 minute la activitate cine va veni la 15:11 nu va mai fi primit la activitate deoarece deranjează activitatea membrilor (premiul va fi de 50.000$) Această activitate se va desfășura numai dacă voi fi online și nu vor aparea alte probleme pe parcurs până duminică.

· Activitate 22-11/ ora 16:00 tip ” LMS ” ” activitatea se desfășoară la Jizzy SF este permisă întârzierea de maxim 10 minute la activitate cine va veni la 15:11 nu va mai fi primit la activitate deoarece deranjează activitatea membrilor (premiul va fi de 25.000$)

· Activitate 22-11/ ora 20:30 tip ” Ruleta Ruseascăactivitatea se desfășoară la Jizzy SF este permisă întârzierea de maxim 10 minute la activitate cine va veni la 15:11 nu va mai fi primit la activitate deoarece deranjează activitatea membrilor (premiul va fi de 25.000$)

· Activitate 23-11/ ora 20:30 tip ”Race pe apa” activitatea se desfășoară la Rent Boats LV, vor fi mai multe echipe în funcție de numărul de participanți la activitate fiecare echipă este formată din 5 respectiv 6 membri, dintr-o echipă doar unul câștigă, este permisă întârzierea de maxim 10 minute la activitate cine va veni la 15:11 nu va mai fi primit la activitate deoarece deranjează activitatea membrilor (premiul va fi de 50.000$)

· Activitate 25-11/ ora 15:00 tip ”1 vs 1 arma fiind mp5” activitatea se desfășoară în Sala de Antrenamente de la HQ, este permisă întârzierea de maxim 10 minute la activitate cine va veni la 15:11 nu va mai fi primit la activitate deoarece deranjează activitatea membrilor (premiul va fi de 25.000$)

· Activitate 25-11/ ora 20:30 tip ” Par/Impar” activitatea se desfășoară la Jizzy SF este permisă întârzierea de maxim 10 minute la activitate cine va veni la 15:11 nu va mai fi primit la activitate deoarece deranjează activitatea membrilor (premiul va fi de 25.000$)

PENTU ACTIVITĂȚILE CARE AU CA ȘI PREMIU 50.000$ CÂȘTIGĂTORUL POATE SOLICITA 200 Gold în locul celor 50.000$ doar să mă anunțe în timp util atât în game cât și prin PM / forum.

** Voi reveni cu un nou program după finalizarea activităților din acest program, vom ține cont de participarea dumneavoastră în cadrul facțiunii, dorim o prezență mare din partea membrilor, pentru mai multe detalii mă contactați in joc, Spor și multă baftă la toți!


Edited by Claudius VODA
Link to comment
Share on other sites

Dupa cate am vazut vor urma niste activitati foarte interesante si frumoase,bine gandit Claudiu,de abia astept sa inceapa sa pot participa,felicitari ! :*

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.