Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bună ziua, dragilor :*. Alături de uiDivo şi ceilalţi o să continuăm ceea ce a reuşit să facă ALLEN în tot acest timp. Sper ca de acum înainte, relaţiile dintre noi să nu se schimbe şi să fim la fel de uniţi ca şi până acum. Ne auzim în joc :*

Edited by Loriii
Link to comment
Share on other sites

Bafta colegi!

A fost o placere sa va fiu coleg.

E vremea sa las sa:mp-ul deoparte.

E mai greu sa te lasi de sa:mp decat de tigari :)) Dar o sa reusesc eu cumva.

V-am pupat! :D:*

Link to comment
Share on other sites

Bafta colegi!

A fost o placere sa va fiu coleg.

E vremea sa las sa:mp-ul deoparte.

E mai greu sa te lasi de sa:mp decat de tigari :)) Dar o sa reusesc eu cumva.

V-am pupat! :D:*

bafta RichardD, tare faza cu samp si tigarile :))

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna medici, ma duc si eu la culcare ca maine iar scoala... Apropo, am decis sa ma prezint pentru ca majoritatea dintre noi nici macar nu stim cum ne cheama (numele real) Ma numesc Andrei, dar prietenii imi zic Mily, sunt din Craiova si am 15 ani :D

Edited by zarzare
Link to comment
Share on other sites

Bine v-am gasit dragii mei medici. Ce dor imi era de Fire & Medic Department. :X

A, am uitat sa ma prezint.. ma numesc Cosmin [ in game EuGen90 ] si de astazi voi fi noul vostru coleg. Sper sa ne intelegem foarte bine, si impreuna sa ducem factiunea cat mai sus.. acolo unde ii e locul.

 

PS : Noapte buna tuturor :* , maine e vineri si e sfarsit de saptamana.. ce bine. Pana una alta sa ne delectam cu putina muzica adevarata :

Link to comment
Share on other sites

Salutare medici, buna Loricel [ <3 ] :* . :)) Astazi e o zi super frumoasa, cred ca ies putin in oras diseara. Bafta si spor la comenzi.. ne citim mai pe seara, cand intru si eu in game.

 

PS: Bafta mai departe AnDr3utZu, si succes in tot ceea ce faci.

Edited by I Cosmin I
Link to comment
Share on other sites

Salut medici, se pare ca a mai trecut inca o saptmana de scoala 111.gif 8.gif si eu pe zi ce trece tot sunt gata sa ma iau la bataie cu aia mai mari 48.gif. Intru in game cand termina Alex (fratemeo) sa se joace la pc (acum sunt de pe laptop). Spor la treaba! 54.gif 67.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.