Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Dupa cum se vede am ajuns civil....

Respect tuturor....

Perioada mea a fost scurta si sper sa nu fi creat probleme...(Oricum stiu ca am creat multe probleme si mai bn a fost sa ies...)

Respect:Mihnea10,Kovac,Eugen90,DianaDee :* si normal nu-l puteam uitat pe barba....

Va multumesc ca ma-ti tratat ca un frate......

 

Chiar daca nu postez pe acest topic imi risc (Warnning)

 

Bafta la toti si sa nu faceti ce am facut eu... Chiar nu meritam sa fac parte din fdm....

 

Va salut

BlackMan

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum se vede am ajuns civil....

Respect tuturor....

Perioada mea a fost scurta si sper sa nu fi creat probleme...(Oricum stiu ca am creat multe probleme si mai bn a fost sa ies...)

Respect:Mihnea10,Kovac,Eugen90,DianaDee :* si normal nu-l puteam uitat pe barba....

Va multumesc ca ma-ti tratat ca un frate......

 

Chiar daca nu postez pe acest topic imi risc (Warnning)

 

Bafta la toti si sa nu faceti ce am facut eu... Chiar nu meritam sa fac parte din fdm....

 

Va salut

BlackMan

 

Succes mai departe,ce vreme urata.

Spor la comenzi !

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum se vede am ajuns civil....

Respect tuturor....

Perioada mea a fost scurta si sper sa nu fi creat probleme...(Oricum stiu ca am creat multe probleme si mai bn a fost sa ies...)

Respect:Mihnea10,Kovac,Eugen90,DianaDee :* si normal nu-l puteam uitat pe barba....

Va multumesc ca ma-ti tratat ca un frate......

Chiar daca nu postez pe acest topic imi risc (Warnning)

Bafta la toti si sa nu faceti ce am facut eu... Chiar nu meritam sa fac parte din fdm....

 

Va salut

BlackMan

 

Ai meritat fratioare, multumesc pentru respect.. sa stii ca e reciproc. >:D<<'>

Nu trebuia sa-ti fi dat demisia, asta e ce-ti pot reprosa.. dar totusi, a fost alegerea ta..

Ne mai auzim, succes mai departe.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara medicilor, de azi sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem cat mai bine.

 

Welcome celor noi inca odata , sper sa facem o treaba buna si sa ne intelegem bine .

Noapte buna medici , vorbim maine >:D<<'> ! Bafta la scoala / comenzi .

Edited by Kovac
Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi inca odata , sper sa facem o treaba buna si sa ne intelegem bine .

Noapte buna medici , vorbim maine bafta=.

 

Multumesc Kopacel, sper sa ne intelegem bine. >:D<<'>

 

=)))))))))))))))))

 

PS: Noapte buna si succes la scoala / comenzi maine. Welcome celor noi veniti. :*

Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

Multumesc Kopacel, sper sa ne intelegem bine. class=

 

=)))))))))))))))))

 

PS: Noapte buna si succes la scoala / comenzi maine. Welcome celor noi veniti. :*

 

Sa facem o treaba buna impreuna Eugenieee =))))))

Buna dimineata medici , am plecat la scoala , va pupa Kopaccccccccc :*

Link to comment
Share on other sites

Practic pe persoana fizica ce mai face fetele? Cine e de acord ca de ca de la rank 2 sa avem voie orice job legal, si sa avem voie la orice event fara acord Vote Up!!! :)

 

Salut medici , acuma am sosit de la scoala .

Si GeorgeT in legatura cu joburile si cu acord la event e bine cum este acuma , pentru ca daca nu cerem acord , inseamna ca suntem o factiune neorganizata , asa mai bine ne cerem voie frumos si suntem lasati , decat sa mergem de capul nostru .

Acestea sunt regulile , fie ca va place sau nu .

Link to comment
Share on other sites

Practic pe persoana fizica ce mai face fetele? Cine e de acord ca de ca de la rank 2 sa avem voie orice job legal, si sa avem voie la orice event fara acord Vote Up!!! :)

 

Contra. Mi se pare inutil.. Vrei orice job.. stai civil. Aici exista niste reguli ce trebuiesc respectate, ca in orice factiune.

Ce-ar fi daca toti ne-am lua cate un job diferit.. iti spun eu, o intreaga harababura !? Regulile au fost facute pentru a fi respectate, si asa vor ramane mereu.

 

PS: O zi buna tuturor, spor la comenzi. >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Contra. Mi se pare inutil.. Vrei orice job.. stai civil. Aici exista niste reguli ce trebuiesc respectate, ca in orice factiune.

Ce-ar fi daca toti ne-am lua cate un job diferit.. iti spun eu, o intreaga harababura !? Regulile au fost facute pentru a fi respectate, si asa vor ramane mereu.

 

PS: O zi buna tuturor, spor la comenzi. class=

 

Multumim la fel , Eugen >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Contra, la ambele propuneri george mai ales la treaba cu eventurile. Este un rost cu acel accept pentru eventuri. In cel mai bun caz sa fie de rank mai mic permisiunea [adica 4 sau 5, nush].

O zi buna tuturor, spor la comenzi :).

Link to comment
Share on other sites

Contra, la ambele propuneri george mai ales la treaba cu eventurile. Este un rost cu acel accept pentru eventuri. In cel mai bun caz sa fie de rank mai mic permisiunea [adica 4 sau 5, nush].

O zi buna tuturor, spor la comenzi :).

Pai da de asta si zic, sa avem nevoie de un acord al unui rank 4...
Link to comment
Share on other sites

Sa aiba voie lumea Mechanic / Detectiv / Lawyer .

Si totusi...Daca intrebi pe bruneta / divo in legatura cu deagle etc. iti da perimsiunea de fiecare data (cel putin din cate am vazut) , iar daca ei intra seara ...Sunt multe si dupa-amiaza .Sa avem voie la event-uri / rank 4+ sa poata da permisiunea...

Cam asa ar fi perfect :X .

Link to comment
Share on other sites

Practic pe persoana fizica ce mai face fetele? Cine e de acord ca de ca de la rank 2 sa avem voie orice job legal, si sa avem voie la orice event fara acord Vote Up!!! :)

Cine te-a pus sa intri in medici daca nu-ti place job-ul de Mechanic?

Voi modifica regula despre evenimente curand.

Edited by uiDivo
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.