Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sedinta este maine la ora 18:00 sau la 17:00 ca nu am inteles :o3

 

Este la ora 18:00.

 

O seara placuta in continuare colegi. Noapte buna !

Link to comment
Share on other sites

# TARG AUTO.

Buna ziua, in primul rand imi cer scuze ca postez aici, in caz ca deranjez pe cineva.

Doresc sa va informez ca un nou program numit "Targ auto" ruleaza la sectiunea Services.

Topicul este predestinat atat persoanelor ce vor sa isi vanda un anume vehicul, cat si persoanelor ce sunt in cautarea achizitionarii unuia.

De ce am creat acest topic? Pentru ca in sectiunea "Personal Vehicles" sunt o multime de topicuri si stiu ca va este foarte greu sa va faceti vazuta oferta.

Prin acest topic, masina ta va fi luata in vizor rapid de multi posibili cumparatori.

Este aproape gratis sa iti publici oferta prin intermediul acestui topic, cu exceptia unor 50.000$ obligatorii pusi pe /charity.

Pentru mai multe detalii, verificati topicul: http://forum.b-zone.ro/topic/120280-targ-auto/#entry1804006

Multumesc pentru atentie, o zi placuta va doresc.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata F&M departament, m-am trezit si eu , :)>-si trebuie sa ma duc la biserica :-<ne auzim dupa ce vin.Bafta la comenzi si sa aveti o duminica cat mai frumoasa :)>-

:)>-

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata medici! Eu ma duc putin prin oras, dupa intru in game sa termin cat mai am jail si apoi.. comenzi!

 

Bafta la comenzi sau la ce faceti!

 

Neata Medici , vorbim in game imediat .

Link to comment
Share on other sites

Buna seara dragi medici. Sedinta din seara asta nu se va tine, datorita faptului ca Divo este plecat.

Dar.. nu e problema, o facem saptamana viitoare. Cat despre salarii.. le veti primi cand Ovidiu va reveni, stati fara grija.

Pana una alta, noi ne vom continua treaba ca si pana acum, si vom fi cat mai activi. Daca liderul si subliderul lipsesc, nu inseamna ca trebuie sa ne facem de cap. :)

 

PS: Daca aveti probleme / nelamuriri, nu ezitati sa intrebati. O seara placuta va doresc, si spor la comenzi.

Link to comment
Share on other sites

Am intrat si eu pe server :P

 

Succes la comenzi

 

Salut baieti & fete , ma pun sa ma uit la film ( 2012 ) si intru in game B-)

Edited by Kovac
Link to comment
Share on other sites

Ies si eu, ne auzim maine dimineata sau dupa-amiaza.

 

Bafta la comenzi/Somn usor.

 

Noapte buna!

 

Noapte buna Medici , vorbim maine dupa scoala B-)

Succes la comenzi !

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.