Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Eee, de ce sunteti suparati ca a inceput scoala ? Peste 2 saptamani si 2 zile o sa mai avem o vacanta. Ne auzim in joc putin mai tarziu, bafta !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: xLoveMusicx
  • Level: 14
  • Rank: 2
  • Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 Luna si 1 saptamana
  • De ce doresti sa pleci din Fire & Medic Dpt.?: Vreau sa merg intr-un departament.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Fire & Medic Dpt. pentru minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Fire & Medic Dpt., dupa timpul petrecut aici?: A fost o factiune super,aceasta a fost prima mea factiune,nu o voi uita m-am simtit foarte bine aici,mi-am facut multi prieteni in ea,multumesc leaderului uiDivo ca mi-a acordat o sansa prima oara sa intru in factiune
  • Alte precizari?: Va doresc multa sanatate si spor in continuare celorlalti in aceasta factiune minunata si succes la comenzi in continuare.

Bafta in continuare. Pastram legatura;)

 

  • Nick: Prici18
  • Level: 12
  • Rank: 2
  • Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 Luna
  • De ce doresti sa pleci din Fire & Medic Dpt.?: Nu mai acord prea mult timp jocului si nu vreau sa tin un loc ocupat.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Fire & Medic Dpt. pentru minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Fire & Medic Dpt., dupa timpul petrecut aici?: In opinia mea F&M Department este cea mai activa,prietenoasa si mereu in locul si momentul potrivit dintre factiunile pasnice. Sper ca ma voi reintoarce pt ca aici am cunoscut multi prieteni.
  • Alte precizari?: Respect uiDivo,Brunetta,Mihnea10,Tule,[GF]Jimby

Bafta si tie atat in game cat si in viata reala.

 

 

 

Salutare medici! Am venit si eu de la scoala , am ceva de scris la engleza X(. Ne auzim in game.

Edited by LTK Tule
Link to comment
Share on other sites

Cam mica activitatea aici :(..Succes la Raport!!:D Nu voi mai sta nici eu prea mult..dupa cum bine stiti am inceput cu totii scoala..Va urez o seara buna si tot ce va doriti! ;) Salut! @};-

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna medici ma duc si eu la somn ca trebuie sa ma duc la scl, ca am primit vr-o 2 preavizuri pe acasa de la scl cu absentele ..X_X ca ma exmatriculeaza la 40..:D

Nopate buna si bafta la comenzi ne auzim maine in game pe la 18:30 cam asa..:*

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna colegi.

 

GTA San Andreas: minunatul joc in care te izbesti frontal cu o alta masina si zboara portbagajul, capota nu are nimic. :)))

Link to comment
Share on other sites

"Nu am facut DM doar ti-am dato pe bena ff periculos pt ca is f mack3® adica $heff da Smach3ri :> meseria mea ii $m3ch3ria si cium3gar3ala "

 

Ce ziceti de asta:))?

 

 

EJMecher

 

 

Buna dimineata, bafta la scoala.

Link to comment
Share on other sites

Salutare Paramedici! Am terminat si eu scoala pe ziua de azi. Imi cer scuze pentru activitatea redusa, dar scoala + vremea buna de afara.. nu puteam sa aleg calculatorul in locul iesirilor pe-afara cu prietenii. Ne auzim in game, spor la comenzi!

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: da
  • Nick-uri anterioare: da
  • Varsta reala:da
  • Level-ul caracterului din joc:da
  • Skill-uri la joburile secundare (poza obligatoriu):da
  • Poza cu /stats:da
  • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:da
  • Factiuni anterioare si rank-ul detinut in acestea:da
  • De ce ati parasit ultima factiune si data in care ati iesit? (daca exista):da
  • Ati citit Regulamentul Fire & Medic Department impreuna cu celelalte topicuri importante si sunteti de acord ca veti fi sanctionati pentru incalcarea acestora?:da
  • Cate ore acorzi jocului pe zi? (Fara /sleep):da
  • Esti pe blacklist-ul vreunei factiuni? (Daca esti prins(a) ca minti primesti FP(60/60):da
  • Esti capabil, in cazul in care va fi nevoie, sa lucrezi in echipa?:da
  • Cu ce se ocupa un medic ? (Minim 10 cuvinte):da
  • Alte precizari? :-

Baiatu' e foarte serios :)).

 

 

Buna seara medici. Am venit si eu de afara. Ne auzim in game.

Bafta mai departe BogNab!

Edited by LTK Tule
Link to comment
Share on other sites

Baiatu' e foarte serios :)).

 

 

Buna seara medici. Am venit si eu de afara. Ne auzim in game.

Bafta mai departe BogNab!

E foarte hotarat ...:)))si sincer asta imi place la el..:)))

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, am trecut sa va salut si as avea o rugaminte, si anume: daca aveti placerea si timpul necesar sa va spuneti si voi parerea despre aceasta lucrare din topicul http://forum.b-zone.ro/topic/126308-suvenir-rpg-template-preview/

 

Sper ca nu am deranjat pe nimeni cu acest post, multumesc. O seara buna tuturor!!

Corinutza

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Rustysss
  • Nick-uri anterioare: nu am avut
  • Varsta reala:17
  • Level-ul caracterului din joc:7
  • Skill-uri la joburile secundare (poza obligatoriu):mecanic skill 5
  • Poza cu /stats:da
  • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:habar nu am
  • Factiuni anterioare si rank-ul detinut in acestea:nu am fost in alte factiuni
  • De ce ati parasit ultima factiune si data in care ati iesit? (daca exista):nu am fost in alte faciuni deci nu am parasito
  • Ati citit Regulamentul Fire & Medic Department impreuna cu celelalte topicuri importante si sunteti de acord ca veti fi sanctionati pentru incalcarea acestora?:da
  • Cate ore acorzi jocului pe zi? (Fara /sleep):3-4-5 ore..depinde in jur de 3 4 ore
  • Esti pe blacklist-ul vreunei factiuni? (Daca esti prins(a) ca minti primesti FP(60/60):nu
  • Esti capabil, in cazul in care va fi nevoie, sa lucrezi in echipa?:da
  • Cu ce se ocupa un medic ? (Minim 10 cuvinte):pai un medic se ocupa cu healuit in war uri si alte chestii reparatii de masini cred :-?? sper ca e bine:D:)) chiar nu stiu in mare cu viata
  • Alte precizari? nu am

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Rustysss
  • Nick-uri anterioare: nu am avut
  • Varsta reala:17
  • Level-ul caracterului din joc:7
  • Skill-uri la joburile secundare (poza obligatoriu):mecanic skill 5
  • Poza cu /stats:da
  • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:habar nu am
  • Factiuni anterioare si rank-ul detinut in acestea:nu am fost in alte factiuni
  • De ce ati parasit ultima factiune si data in care ati iesit? (daca exista):nu am fost in alte faciuni deci nu am parasito
  • Ati citit Regulamentul Fire & Medic Department impreuna cu celelalte topicuri importante si sunteti de acord ca veti fi sanctionati pentru incalcarea acestora?:da
  • Cate ore acorzi jocului pe zi? (Fara /sleep):3-4-5 ore..depinde in jur de 3 4 ore
  • Esti pe blacklist-ul vreunei factiuni? (Daca esti prins(a) ca minti primesti FP(60/60):nu
  • Esti capabil, in cazul in care va fi nevoie, sa lucrezi in echipa?:da
  • Cu ce se ocupa un medic ? (Minim 10 cuvinte):pai un medic se ocupa cu healuit in war uri si alte chestii reparatii de masini cred :-?? sper ca e bine:D:)) chiar nu stiu in mare cu viata
  • Alte precizari? nu am

 

Prietene, ai gresit topicul. Fii mai atent te rog.

 

ON: Buna dimineata ! Astazi e o zi superba, si cred ca voi iesi la plimbare putin, daca tot e asa frumos.

Pana una alta, ma duc sa-mi beau cafeaua si sa fumez o tigara.

 

PS: Succes la comenzi / scoala !

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.