Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Pacifier nu stiu cine esti, daca esti intern sau nu .. dar nu are ce cauta aici un post simplu cu "Salut" , daca esti unul din cei noi sa stii ca acest lucru se sanctioneaza.

 

Restul ce mai faceti? Cei noi v-ati acomodat cat de cat? :)

Cum vi se pare la noi in NabSLanD? :))

Azi nu voi fi foarte activ ... maine e Miercuri si na .. cea mai grea zi.

Aaaa de aia ai iesit tu asa de repede azi. Nu stiam cum de te duci la culcare asa de devreme...adica mai devreme decat de obicei. :)) Succes la teze/teste. Chiar daca esti nab, sper sa iei note bune. :P

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor, eu mor inghetat la -2 grade aici si ma gandesc ca mai bine nu veneam, voi ce mai faceti in tărâmul nabilor? :)

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor, eu mor inghetat la -2 grade aici si ma gandesc ca mai bine nu veneam, voi ce mai faceti in tărâmul nabilor? :)

Uhm...hello. Cred ca ai gresit topicul.... :)) Paramedics aici...

Link to comment
Share on other sites

Iti urez succes nab , ai grija ce faci ok ? Daca nu iei in teze cel putin 7 , nu mai ai ce cauta pe samp!

Am facut rost , sa iti faci cont pe clientii , si sa imi dai pm .

Nu fac ma niciun cont pe clientii , asa ca S@L P@ !

 

Asa e Luxior, mai bine iti faceai raportu =)).

@South Missy esti naba, nu stiai cine e?

si tu esti nab, credeai ca-i alexutzu :))

Restu ce mai faceti ? Si voi sunteti atacati de teste/ascultari orale continuu ?:)) Succes in aceasta ultima luna de scoala, pentru ca stim toti ca-i cea mai grea :)).

 

S@L P@ !

Link to comment
Share on other sites

Nu fac ma niciun cont pe clientii , asa ca S@L P@ !

 

Asa e Luxior, mai bine iti faceai raportu =)).

@South Missy esti naba, nu stiai cine e?

si tu esti nab, credeai ca-i alexutzu :))

Restu ce mai faceti ? Si voi sunteti atacati de teste/ascultari orale continuu ? :)) Succes in aceasta ultima luna de scoala, pentru ca stim toti ca-i cea mai grea :)).

 

S@L P@ !

Omg :| pai de unde era sa stiu? Cand si la semnatura are bara cu numele Luxior din News Reporter....:))

Link to comment
Share on other sites

Omg :| pai de unde era sa stiu? Cand si la semnatura are bara cu numele Luxior din News Reporter.... :))

 

Mda...de unde sa stie o naba chestia asta? :)) Naba4ever @South Missy , ai inteles? Asta esti! :P

PS: Welcome celor noi nabi :D Ce mai faceti?

Edited by South Criss
Link to comment
Share on other sites

Salutare,acum am venit si eu de la liceu...o zi cam grea cu multe teze. :((

@,dc minti? :-W

PS:Minune,miracol!!Au trecut 12 ore de cand a postat cineva aici!!

Link to comment
Share on other sites

, ba chiar 14 ore. Mie deja mi-a adus teza la română :D.

, nu mai posta pe aici doar "ce mai faceți?/ bună ziua/ salutare", etc.

Si daca tot ti-a adus-o de ce nu zici si ce nota ai luat ma ? :)) Sau e la fel de mica ca cea de la mate semestru 1? :))

cu ce mint ma nab?

@South Missy esti naba.

 

Cei noi ce mai fac, sper ca v-ati acomodat. Si sper ca primul vostru raport sa fie bun :)

Edited by South DemonRullz
Link to comment
Share on other sites

@WuKong , bafta la restul tezelor , de asemenea DemonRullz] , cat despre Tule :bafta in subiectul unic stiu ca esti destept si o sa iei un mare 10 (4) .

Edited by South Albertoy21
Link to comment
Share on other sites

Salutare,acum am venit si eu de la liceu...o zi cam grea cu multe teze. :((

@,dc minti? :-W

PS:Minune,miracol!!Au trecut 12 ore de cand a postat cineva aici!!

Se vede ca nu a avut chef de +1. :))

 

, ba chiar 14 ore. Mie deja mi-a adus teza la română :D.

, nu mai posta pe aici doar "ce mai faceți?/ bună ziua/ salutare", etc.

Da baaaa zi si nota. :-W Sau ti-e rusine? :-

 

P.S. esti nooooooob.

Link to comment
Share on other sites

@,bafta la concurs :* .

@, vreau si eu sa stiu :| .

 

WuKong , bafta la restul tezelor

Mersi :*

Se pare ca iara au trecut 12+ ore de cand a postat cineva aici.

Ne vedem in game :)

Link to comment
Share on other sites

La multi aaaaaani !!!!!! :* Muuuuuuure tie, de ziua ta. ♥

 

4cfced507c9ea.jpg

Link to comment
Share on other sites

La multi ani ionut aka DemonRullz all the way !!! Nu am cadou astazi pentru tine , dar il vei primi in curand !!! Asa ca pana atunci iti urez un sincer La multi ani frate, cu tine am petrecut cel mai mult timp din samp , discutand , barfind :))) , plimbandune , si cu tine voi avea cele mai bune amintiri , trecut , prezent , viitor , sper sa ramanem mereu asa cum suntem :).Te consider cel mai bun prieten din game , pentru ca asa si este pana la urma, nu exista zi sa nu intru si sa nu ma trezesc cu Gogu langa mine pentru o scurta plimbare cu ambulanta , sau cu Gogu :)).Mi-ai fost alaturi mereu si la bine si la greu , m-ai indrumat mereu ce sa fac si ce sa nu fac , chiar si la impulsurile mele mai " unice ", pe dealungul timpului presupun ca ne-am dovedit unul altuia incredere si sprijin , si sa nu uiti frate , ca sunt pregatit sa fac tot posibilul in caz de ceva :D.Mesajele de felicitari sunt ca urarile de sarbatori, cu cat sunt mai sincere cu atat sunt mai frumoase,Mesajele cu La Multi Ani sunt greu de facut, iti doresc tot ce-ti doresti si inca de-o mie de ori pe atat. ,ne gandim cu totii la tine si pentru ca astazi este o zi speciala iti uram un sincer LA MULTI ANI!

Edited by South Albertoy21
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.