Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

, ooo, pai cum se zice sefule, La multi ani mamei tale si multa, multa sanatate! :*

 

Cu ocazia asta, vreau sa-mi cer si eu scuze fata de un coleg de-al nostru. Este vorba despre AMG, despre care nu stiam prea multe si m-am certat aiurea cu el pe [/r]. Eram nervos pe altcineva cu care vorbeam, iar el s-a bagat intre noi doi si... eu cum fac urat la nervi, mi-a sarit pe el si i-am raspuns cam urat. Imi cer scuze pentru reactia mea si sper sa ma intelegi. (chiar daca poate nu vei vedea mesajul asta vreodata)

Link to comment
Share on other sites

Cu totii facem greseli, tu ti-ai cerut scuze, asta nu inseamna ca de la o cearta trebuia sa plece. Felicitari pentru gestul tau de barosan.

Si nu in ultimul rand multumesc foarte mult, sincere aprecieri.

Edited by South Albertoy21
Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor si succes la bac astora care dau si-acum in sesiunea de toamna! :))

Gata si cu F.B.I. am fost dat afara cu 3 FW, ce trist. :-S

Link to comment
Share on other sites

Tocmai ce s-a terminat activitatea si vazand ca nu a fost chiar o PREZENTA exemplara m-am hotarat sa nu va sanctionez de aceasta data, totusi sa nu sperati ca va voi ierta si pe viitor.

 

Totusi eu am fost cat de cat multumit pentru ca ultima data au fost 7 insi acum a fost macar mai bine.

 

Pentru cei ce n-au fost la activitate voi pune aici poze de la eventul FIGHTSTYLE.

 

Ultimi 2 au fost 69rusu si Insane-FINALA

 

Si fericitul castigator a fost....

 

Sper ca v-ati distrat si poate mai facem o activitate saptamana asta. :-?

Link to comment
Share on other sites

Felicitări rusu.

Eram cam nervos di cauza Kneehead-ului şi Elbow-ului.

Noapte bună la toţi , şi nu uitaţi că astăzi sa început Champions League.

 

Multumesc frumos , ma bucur ca am castigat si ca am reusit sa fiu prezent macar la activitate daca nu la sedinta.

Eu acum am observat ca osvaldo a pierdut la barbut si de ciuda ia facut post lu alexutzu =)) .

Edited by 69Rusu
Link to comment
Share on other sites

 

Multumesc frumos , ma bucur ca am castigat si ca am reusit sa fiu prezent macar la activitate daca nu la sedinta.

Eu acum am observat ca osvaldo a pierdut la barbut si de ciuda ia facut post lu alexutzu =)) .

Ce spirit de observatie ai =))

Noapte buna tuturor. :D

Link to comment
Share on other sites

Ce rob reusit in seara asta, pacat ca nu a tinut mai mult DM-ul.

Astept cu drag activitatea de maine, sa ii arat prietenului meu Maxtreme2008 cum se trage cu arma =)) .

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Ce rob reusit in seara asta, pacat ca nu a tinut mai mult DM-ul.

Astept cu drag activitatea de maine, sa ii arat prietenului meu Maxtreme2008 cum se trage cu arma =)) .

Noapte buna.

Vrei sa vezi arme? Ma suni in privat, autografe dau doar dupa lectii =))

Noapte buna

Link to comment
Share on other sites

Neata nabs, cum o mai duceti?

 

Mie mi-a placut eventul de aseara, sper ca si voua... :D.

 

Din pacate armele n-au fost cele planuite pentru ca initial se vorbise cu un alt admin dar acel admin aseara nu era on, imi cer scuze daca nu v-au placut armele.

 

Am uitat sa fac poze aseara...totusi am cateva- Click.

 

Eventul de aseara a fost pentru distractie dar a fost placut sa vad ceea ce e mai jos :)):

45RnNqP.png

 

Ce pot sa zic, felicitari !

Link to comment
Share on other sites

@DemonRullz, ba chiar a fost smecher, chiar mai vreau sa facem activitati de genul, dar cu alte arme daca stii ce zic, gen M4, MP5 si locatia sa fie pe unul din vapoarele unde se poate ajunge decat cu heli. Multumesc pentru poze, le-am uploadat si eu la mine pe cont, sa le am amintire. Imi pare rau ca s-au dat atat de mult sanctiuni ieri... dar asta e, priviti partea buna, a fost doar AV, eu dadeam FW pentru o asemenea activitate. :)

 

Felicitari Paramedics!

Link to comment
Share on other sites

Urata activitate la fel ca IonutNabu :))) :P Glumesc...

Din punctul meu de vedere activitatea a fost una stimulenta adica pentru a face membrii factiunii sa participe la mai multe activitati, aceasta activitate a dat dovada de multa organizare si nu numai ca a fost " much fun " dar a fost o activitate la care am dat doavda noi ca si membrii de ce suntem in stare, ca urmare paramedics a castigat activitatea Paramedics Vs Police Departament.

 

Multumim pentru activitate Brunetta/ DemonRullz ( NabRullz ) A.K.A Ionut Nabzor, sper sa mai avem de aface cu astfel de activitate interactive.

Link to comment
Share on other sites

Neata nabs, cum o mai duceti?

 

Mie mi-a placut eventul de aseara, sper ca si voua... :D.

 

Din pacate armele n-au fost cele planuite pentru ca initial se vorbise cu un alt admin dar acel admin aseara nu era on, imi cer scuze daca nu v-au placut armele.

 

Am uitat sa fac poze aseara...totusi am cateva- Click.

 

Eventul de aseara a fost pentru distractie dar a fost placut sa vad ceea ce e mai jos :)):

45RnNqP.png

 

Ce pot sa zic, felicitari !

 

Demon frumoasa activitate , dar nu am putut sa nul observ pe ala frumos cu ochelari cine e ? :)) Speram sa mai facem activitati de genul.

 

Baieti mia sters Kelton sau Mastertrap21 skill-ul 5 la drugs .. pff .

 

Link to comment
Share on other sites

Cica azi e ziua mea!!! Sf.Alexandru =)))))))))))))). La multi ani tuturor care poarta nume Alex, Wukong, Lore, Demon, Missy, Ioana, Sickness, John, Mango, Albertoy, Insane, Paulinhio, Tule, Jack_D, Cristina, The.Terminator, Rusu, M1H1 =)) la multi ani Tuturor Numelor, Scuzatima ca nu vam scris numele tuturor da .. 36 de nume sunt multe..

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.