Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Asta e si motivul pentru care bag comenzi la rank 5, in primul rand mi-au cerut admini, + si voi ati spus ca va plictisiti. 20 de comenzi le faceti intr-o zi.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca e destul de usor sa accepti 20 de comenzi. Foarte multi spun ca suntem inactivi ca "nu acceptam comenzi". O sa vorbesc cu toti rank 5 sa vedem ce prefera, 50 comenzi sau 20 accept medic. Si de faza cu "ce raport, cum, cine ... " nu degeaba am postat aici, am postat sa stiti si voi. Avem destul de multi rank 5, nu pot sta degeaba pana la nesfarsit. Ca stai 2 ore in joc si freci menta sau ca accepti 1 comanda la 10 minute e cam tot aia. O factiune n'o sa evolueze niciodata fara schimbari.

 

Link to comment
Share on other sites

Salut !

Daca aveti intrebari sau nelamuriri sau vreti sa spuneti ceva despre raport,factiune si asa mai departe puteti spune la sedinta.

Daca vrem sa schimbam ceva trebuie sa comunicam intre noi ce naiba.

Spuneti ce aveti pe suflet si gata poate putem rezolva cumva ca toata lumea sa fie fericita.

 

Sa aveti o zi buna :* .

Link to comment
Share on other sites

Salut!Ma bucur ca m-am alaturat voua.Se pare ca aici e cam liniste,fata de celelalte topicuri de discutii,infine.Multumesc liderului Jonis,pentru sansa acordata,promit ca nu te voi dezamagii.Alaturi de voi vreau sa schimbam aceasta factiune in bine,totusi nu sa o ingreunam cu o gramada de puncte la raport,parerea mea ca asa cum este acum,e perfect.Dregi membrii paramedics,aveti grija cu tot ceea ce faceti,inainte de a face ceva >ganditi pentru a nu lua un FW si apoi sa stai o luna in plus pentru a lua rank.Ascultati de rank-ul mai mare fata de voi,ca stie el ce stie :)) .Va pup si sa aveti o saptamana frumoasa!

Link to comment
Share on other sites

Salut toată lumea ! Vreau să urez celor noi bun venit în facțiunea noastră, sper să ne înțelegem bine, indiferent de rankurile noastre. Jonis, îmi pare rău că nu am dat și eu teste, am fost ocupat cu școala, asta e. Ne auzim în joc !

Edited by DeadBones aka Droww
Link to comment
Share on other sites

4l3xGTN,desigur,din cate am inteles o sa iti spunem Alex.Eu sunt hotarat sa raman aici ceva vreme,daca esti si tu poate vorbim in game si sa facem ceva frumos amandoi in aceasta factiune.Noapte buna,medici!

Link to comment
Share on other sites

Salut Paramedics !

Vrea sa va urez Bun Venit celor care ati reusit sa intrati in factiune, Felicitari !

Mare atentie la comenzi cei noi trebuie sa aveti o poza la [/accept] si una cand acordati [/heal] acelei persoane.

M-am gandit sa mai facem si noi o activitate deci daca se poate va rog sa imi spuneti niste idei aici sau in game.

O seara buna si multa bafta ! :*

 

Link to comment
Share on other sites

O sa facem Skar.

Topicul cu /accept medic a fost deschis. Daca ati postat Vineri comenzile, tot Vineri puteti face comenzi pentru saptamana viitoare.

Succes cu rapoartele, am o surpriza pentru voi Duminica, sper sa va placa.

Sa aveti o zi frumoasa! :)>-

Link to comment
Share on other sites

Doar cu membri va fii sedinta. Sper sa atingem numarul de 30 de oameni. O sa fie o sedinta destul de importanta avand in vedere ca avem de facut 2 update-uri factiunii. Sper sa va placa.

Sa aveti o seara faina! #Paramedics.

 

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua Paramedics,sper ca va placut sedinta de azi si mica activitate la GG arena.

Aveti grija cu bindurile,daca sa scos "comanda x la mine" tot nu veti fii scutiti de sanctiuni.De maine se aplica regulamentul nou.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua Paramedics. Sper ca cei de rank 5 sa fie multumiti acuma, si nu numai, si cei de rank mai mic.

Sper sa va placa update-urile noi. Sa aveti o zi frumosa Paranabi mei!

#Paranabs 4 ever.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.