Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna ziua Paramedics. Tocmai ce-am ajuns si eu acasa de la scoala. Ma duc sa mananc si ne vedem in game. Sa aveti o zi frumoasa si succes la rapoarte! Cius #Paramedics 4 ever.

Link to comment
Share on other sites

Heiiii <3 Sper ca nu este problema ca postez aici .. A fost o perioada putin mai dificila in viata mea, timpul nu imi mai permitea sa ma si joc .

Insa,acum as vrea sa revin, factiunea in care as vrea sa aplic ar fi asta. JonisGay <3 trebuie sa vorbiiiim . va puup .

Link to comment
Share on other sites

Buna seara Paramedics, imi place atmosfera. Vad ca ati inceput sa postati si pe aici.

Welcome back Ema :3 te-am asteptat. Sper sa ramai alaturi de noi muuuult timp :X

Sa aveti o seara placuta si succes la scoala maine, miercuri -.-

Link to comment
Share on other sites

Heii,ce face baietii?Vi se pare greu raportul?Credeti ca pot sa-l fac in Weeknd pe tot?In perioada asta a anului am multe simulari,si nu prea am timp.Sper sa-l faceti inaintea mea.Emma daca nabu ala de MobLex te vrea...e clara treaba,sper sa ne intelegem bine!!!

Link to comment
Share on other sites

StefanB daca te dai la nevastamea iti sparg cauciucurile de la ambulance =))))).

 

Neata lume! Spor la raport tuturor mai putin lui Stefan care incearca sa se dea la Emma. Huooo =))))

Link to comment
Share on other sites

Skar shhh ca stiu ca te atrage =))). Invata la chimia aia ca sa nu iei note mici ca nu te mai lasa maicata sa-ti faci raportul =))

Baieti vedeti ce faceti cu cele 5 ambulante, poate le pierde-ti si pe astea =))

Link to comment
Share on other sites

Salut Paranabi, ia lasati-o pe Ema ca-i luata :))) glumesc. Ce mai faceti? ne vede in game.

Sa aveti o zi frumoasa ;)

Am uitat sa-ti zic...eu nu prea o sa fiu activ in timpu sapt,da o sa mai intre .HEISENBERG. .. ca sa nu ma scoti din factiune...ne auzim vineri pe la 18 IG[in game]

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata Paramedics. In urmatoarele zile vom face un targ cu mai multe factiuni. Va voi da mai multe detalii maine sau poimaine.

Sa aveti o zi frumoas, bafta la raport.

Link to comment
Share on other sites

Salut Paramedici, succes la raport tuturor. Ne vedem in game! :*

 

@@Jonis ToV, e o idee super buna si ideal ar fi ca vineri seara sa fie organizat evenimentul deoarece cu siguranta vom fi multi ON! :*:D

Edited by 4l3xGTN
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.