Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut paramedics. Bine ai venit inapoi Valy :)). Ar fi super sa se scoata [/accept medic]. E naspa cu pozele alea, gandestete bine Valy :)). Ne auzim maine ca ma bag la somn. Noapte buna si succes la scoala.

Link to comment
Share on other sites

Si eu sper sa se scoata comenzile...dar fara ele cred ca iar ar zice adminii ca nu suntem activi cu ele...Eu sincer as vrea sa se mareasca pretul la heal,ca sa facem si bani,nu numai raport.

Link to comment
Share on other sites

Zeppe,sper sa nu te deranjeze acest comentariu,dar postezi aceelasi lucru de fiecare data.

GG KayDen nab.Acum poti deschide sala de antrenamente,teste,ranger.Felicitari!!!

Uitativa in topicul>Poze si spuneti-mi daca va plac.

Link to comment
Share on other sites

Salut Paramedics !

De astazi dupa cum ati observat am schimbat tariful la [/heal] cu 50$ in felul asta o sa aveti un salariu mai mare.

Spor la raport si la facut bani !

Daca observati un bug sau o problema imi spuneti in game sau dati un PM :D .

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Saptamana aceasta Scolile gimnaziale/Liceele(Eu sunt Cls a-VIII-a)o sa aiba o mini-vacanta de 4 zile!

In acest timp ne v-om cunoaste mai bine si v-om face raportul in primele 2 zile ale saptamanii!

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum ati observat,mi-am dat seama cat de prost sunt ca pun acest joc la suflet,asa fac cu majoritatea lucrurilor,sunt un prost,sincer va spun.De astazi,voi folosi [/togr] aproape mereu(doar cand spun rr/la mine la un vehicul,sau cand este important,il voi folosi)

Vreau sa aud si parerea ta...spunemi daca crezi ca merit sa vorbesc pe [/r]Sincer,eu nu cred,din ce in ce mai multa lume incepe sa ma urasca,sau sa nu ma respecte.Eu cred ca respectul ar trebui sa fie clasificat dupa ce ai facut in factiune/vechime,nu dupa rank.

De acum v-oi fi de...10 ori mai inactiv pe [/r]ca pana acum,sper sa imi simtit lipsa...si sa va amintit cu cine radeati odata...cine v-a spus ca trebuie sa folositi [/r] cand vreti voi.

Toti cei care ma urati/dispretuiti,nu ma respectati,uitativa la voi prima oara,uitativa in sufletele voastre si spuneti-mi ce vedeti,dupa reprosati-mi mie ce greseala am facut!

PACE!

Link to comment
Share on other sites

@, ba nab mic! Ai tot dreptul sa vorbesti pe /r. Nu are nimeni nimic cu tine. Nu mai pune la suflet toate tampeniile. Cand nu te supara cineva intoarcei spatele, si inceteaza cu nebuniile astea. Daca te supara cineva sa vi la mine ca il rezolv eu =)) Nabule :))

Edited by HG 4l3xGTN
Link to comment
Share on other sites

Ba Stefane.Nu are nimeni NIMIC cu tine. Intelege ca pe /r nu se face spam si nu se vorbeste mult si prost.Nu a spus nimeni sa nu vorbesti pe /r , dar nu mai spune tot felu de tampenii si glume care nu-si au rostul. Si apropo ,daca pui la suflet un joc ,dar cand o sa te lase iubita ta ? Pai atunci te sinucizi direct. Ce naiba gandes-te putin , ca noi nu avem nimic cu tine.

Edited by Ultras Victory KayDeN
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.