Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sanatate, cine stie ce s-a intamplat cu Avispa Rifa?

Link to comment
Share on other sites

Bun, se pare ca este ultimul meu post aici deoarece nu merit acel fw...Kovac credeam ca ma intelegi ... Sa nu zic mai multe.Ies datorita faptului ca nu am cum sa mai fac 19 comenzi, in 12 ore, in primul rand vomit de 3 zile incoace, in al doilea nu am timp... si oamenii au masini nu prea mai vor taxi, decat aia arms dealerii Am vreo 10 comenzi numai de arms dealer... deci nimeni nu mai are nevoie de taxi cu alte cuvinte si nu mi se pare corect sa primesc un fw aiurea, totusi altii sunt invoiti din prima zi, la raport/inactivitate, si nu am cum sa intru da' in fine e decizia lui si amea...Nu ma dau in amanunte am avut in credere in tine Kovac. Bafta lume, spor la comenzi!Ne mai auzim...!

Link to comment
Share on other sites

@@Dansator02 Nu am acceptat la nimeni invoire la raport/inactivitate in ultimele 4 zile din saptamana + ca daca nu ai 2 saptamani in factiune o sa-ti resping cererea fara nicio discutie, 19 comenzi in 12 ore le faci foarte usor, numai veniii cu asa scuze penibile ca nu rezolvi nimic si nu e FW aiurea, e pentru ca nu iti faci raportul, e alegerea ta, succes!

Edited by Kovac
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.