Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 


- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.

-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.

-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

 

De aceasta data primiti o atentionare verbala. Daca mai vad posturi de genul celor specificate in regulament ca fiind interzise, veti fi sanctionati.

 

:topic_closed: 24h

Edited by South Black Thief
Link to comment
Share on other sites

@, dupa minim 2 saptamani de la primirea invite-ului in factiune. Dar pentru acel rank 2 trebuie sa muncesti, nu numai criteriu de minim 2 saptamani.

@, Welcome back.

 

#Welcome celor noi, gg cine a luat rank 2-3 s.a.m.d

Pentru cei noi intrati daca aveti vreo nelamurire sunt dispus sa va ajut. Nu conteaza cat de banala e intrebarea. Sunt aici la dispozitia voastra sa va ajut.

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi, am decis sa organizez o activitate cu factiunea LVSI. Astfel, cei care vor sa fie prezenti sunt asteptati miercuri(15.07.2015) la ora 20:00 la GSLV. Activitatea va fi de tip Deagle 1vs1, iar premiul este de 25k. Va astept in numar cat mai mare sa le dati magie instructorilor. Trebuie mentionat ca ideea ii apartine lui Dimick. Oricum, ma bazez pe voi.

Edited by Hardway
Link to comment
Share on other sites

Salut, bine v-am regasit. Mi-am restabilit conexiunea la internet asa ca o sa fiu cu ochii pe voi in game. Va mai spun si va repet pentru ultima oara, incetati cu aceste posturi simple, care nu au legatura cu jocul, deoarece iar ni se inchide topicul de discutii si dupa veti avea de suferit in joc.

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor. De astăzi sunt noul vostru coleg. Sper să ne înțelegem cât mai bine și să facem o treabă bună împreună.

 

Încă din primele minute am observat că sunt maneliști aici și că sunteți de treabă. Exact pe gustu meu ... :))))

 

 

@@Kovac, boss mersi pentru șansa acordată. Sper să nu te dezamăgesc. :P

 

Check aici: ---> http://forum.b-zone.ro/statuses/user/45488-botys-ghytza/?status_id=144937Asta înseamnă să fi mafiot. =))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.