Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

N'seara Ce faceti ma?

Bine, acum am terminat un meci de cs go faceit cu "bunul" Mike.Corleone care are win rate pe mirage 99,99%, din cate spune el :)). S-a cam inselat dar eh, toata lumea are zile proaste. Intru si eu acum in joc, vorbim acolo :).

Link to comment
Share on other sites

Bine, acum am terminat un meci de cs go faceit cu "bunul" Mike.Corleone care are win rate pe mirage 99,99%, din cate spune el :)). S-a cam inselat dar eh, toata lumea are zile proaste. Intru si eu acum in joc, vorbim acolo :).

 

Ba da pe toti care ii cun asa Toti joaca CS:GO :))

Link to comment
Share on other sites

@@ribe,

N-am putut azi sa merg, dar maine 100% rezolv, nu am primit date de la nici unul care mi-au oferit pana la ora 11:30, deci nu am putut face nimic.

 

Neatzaaaaa taximetristilor :))

In juma de ora, avem sedinta , nu uitati de ea .Pwp nubs

Link to comment
Share on other sites

Ce mai faceti colegi?

 

Fac acest post sa va anunt ca acel mod de lumini are un micut bugulet ce te face sa mergi 1-2 milimetrii cu motorul oprit, DAR nu va afecteaza cu nimic, modul este legal, asa ca folostil.

 

 

Aveti grija, acest mod poate dauna crash daca aveti anumite moduri ce au aceleasi fisiere ca acel mod, asa ca aveti grija ce modur bagati. :)

 

Eu dupa sedinta: http://i.imgur.com/6zbYjGb.png http://i.imgur.com/C1I7zqv.png

Edited by T I G 3 R
Link to comment
Share on other sites

Salut , ce mai faceti mai trec si eu cu un +1 aici

 

Ribe are pc-u defect si va dura 3-4 zile pana il va repara, ori ce problema aveti sau nelamurire va rog sa imi spuneti mie , sau sa imi dati un PM! .

 

Noapte Buna ne auzim mane

Link to comment
Share on other sites

Sall al Taximetristi ;)

Se pare ca saptamana care urmeaza Adica peste 40 De minute O sa fac o cerere de invoire

 

 

A venit Vara Si plec cu iubita mea la mare ;)
Sa o inbrac numai din zara sa o plimb in toata tara

GN.Miraj de la Ploiesti

 

 

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti!! Acesta cred ca este ultimul meu post care il fac aici asa ca va urez multa bafta la toti si va pwp de nu va vedeti. =)) :* :*

Edited by FBI YzZY
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.