Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Eu, Ionicăă_WalkeR, impreuna cu factiunea The Tsar Bratva va uram Paste fericit!

Hristos a inviat!

 

Tu si cu Ionicaa Walker si cu TTB sa dispareti din topicu' asta. S-au facut 2 pagini de ''Paste Fericit'', ajunge.

Edited by pingMANN
Link to comment
Share on other sites

Salut, colegutii, ce faceti? V-am adus in dar o harta, daca nu stiti toate locatiile astea va rup botu': https://plus.google.com/104710969652620829229/posts/AGNeCRMN3Y6?pid=6137184433603756994&oid=104710969652620829229

I-am dat PM lui MariO., poate o pune, ar fi de folos!

Link to comment
Share on other sites

Baetii a venit vremea sa ne despartim deoarece un pusti de 10 ani mi-a spart contul si mi-a papat banii, dar va promit ca de astazi am sa revin in fortza cu un cont nou sper sa ma primiti alaturi de voi cand o sa am level 5+ dar pana atunci va urez la toti succes si de azi o sa revin in forta.Bafta la toti sper sa ne revedem cat de curând.

Link to comment
Share on other sites

Baetii a venit vremea sa ne despartim deoarece un pusti de 10 ani mi-a spart contul si mi-a papat banii, dar va promit ca de astazi am sa revin in fortza cu un cont nou sper sa ma primiti alaturi de voi cand o sa am level 5+ dar pana atunci va urez la toti succes si de azi o sa revin in forta.Bafta la toti sper sa ne revedem cat de curând.

Urat frate, tocmai acum de Paste. Mult succes cu contul nou!

Link to comment
Share on other sites

Care a fost destetul care mia dat report? .!.

Termina odata cu prostiile astea ca nu le vad rostul, dai dovada de mare prostie.

@ Iar ati baut gaz?

Edited by Kovac
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.