Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@,

Ai dreptate, eu nu te-as sanctiona insa am intrebat admini. Sa vedem ce zic si ei.

Multumesc mult omule. Ai tot respetul meu.

Cum e posibil ca in game sa duc membru VTB cu 1$ si pe web sa scrie 20$ ? Mor :))))))

Aveam desyncu vietii si cred ca deaia.

Edited by Paterno Legend
Link to comment
Share on other sites

Topic locked 24h pentru ca am vazut mai multe postari inutile facute doar pentru +1.

 

Edward_Nisan, sa acorzi cate un AV pentru spam pe forum la toti care au postat mesaje aiurea sau prea scurte aici in ultimele 3 zile iar Duminica la ora 23:00 poti redeschide topicul.

Link to comment
Share on other sites

Salut baietii ce faceti ? Eu uite bine, am terminat si eu cu toate probleme cu concursul tezele si toate cele. N-am aflat rezultatele. Dar am aflat ceva , sa joci lol cu un eng e cel mai genial am dat 3 penta-uri intr-un meci . :))

Link to comment
Share on other sites

Salutare. Nu se mai ocupa nimeni de "culorile saptamanii" ?

Daca Qued nu se ocupa doresc eu.

Mai citeste odata =))

A scris ca e nab data invers...in loc de 14.12 a scris 12/14 ca in lumea lui imaginara asa se scrie.

Link to comment
Share on other sites

[b]@[/b], ma nebuno, chill your tits, nu se bazeaza pe toti @. NisaNe, am scris cum vad in josul ecranului, la calendar. Daca intarzii cu o zi nu inseamna ca trebuie sa imi luati voi treaba, ramaneti la comenzile voastre in liniste si pace.

Link to comment
Share on other sites

[b]@[/b], ma nebuno, chill your tits, nu se bazeaza pe toti @. NisaNe, am scris cum vad in josul ecranului, la calendar. Daca intarzii cu o zi nu inseamna ca trebuie sa imi luati voi treaba, ramaneti la comenzile voastre in liniste si pace.

Ho ma nebunel. Am verificat si nu era postat nimic. Dar acum este. Keep calm, nu te repezi ca murga-n ham. Edited by Paterno Legend
Link to comment
Share on other sites

O gluma pentru voi nabilor.http://postimg.org/image/hx8rmayl9/

 

Noapte buna.

Edited by South Edward NisaN
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.