Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Sunt fata cuminte gata cu ''sampanie de cotnari'', sau nu cred ca ti-am povestit de faza aia :)) este timp inca sa iti povestesc, oricum bautura nu o sa fie pentru ca o sa o tinem la un restaurant frumos , cu rochite tocuri alea alea , trimit poze pe wapp pwp :>

@, S-a scos aseara din cate stiu.

@@South Edward NissaN, Normal, doar poti sa recrutezi o gramada, doar locuri sa fie :)

Link to comment
Share on other sites

@, Sunt fata cuminte gata cu ''sampanie de cotnari'', sau nu cred ca ti-am povestit de faza aia :)) este timp inca sa iti povestesc, oricum bautura nu o sa fie pentru ca o sa o tinem la un restaurant frumos , cu rochite tocuri alea alea , trimit poze pe wapp pwp :>

@, S-a scos aseara din cate stiu.

@@South Edward NissaN, Normal, doar poti sa recrutezi o gramada, doar locuri sa fie :)

 

Si restaurantu nu are bautura sau? :/

Magazine nu exista sau? :)):))

Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN, Cu dacia veneai dragul meu? Sau cu caruta? Sa stii ca e mai fain pe cal, ca simti cum se misca calul :))

Chiar dacie am, MCV ;) folie neagra toate cele, nu se vede nimic in interior :));) cu un scop anume.

 

Daca vrei iau calu lu bunicu si vin si pe cal :)).

Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN, Atunci chiar o sa poti fi numit printul pe cal alb, apropo ce culoare are calul bunicului tau? E alb si frumos si mandru macar? :))

Edited by Victory Anabella
Link to comment
Share on other sites

@@Victory Anabella,

Da mare frumos. E o iapa mai batrana ca mine ( 22 de ani are ) si e neagra =)))))) ]

 

 

Da nu e problema, inchiriez unu 6 cai Albi si o trasura :))

Link to comment
Share on other sites

@, Hai ca l-am luat un picut in mana, vai ca numai soramea mai spune un picut asa si imi vine sa o mananc cand o aud ca zice ''hai sa ne jucam un picut''

@@South Edward NissaN, E bine, dar sa tina trasura aia

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor , eu sunt noul vostru coleg si sper sa ne intelegem bine. O Seara Frumoasa!

Link to comment
Share on other sites

@ Bine ai venit, cu siguranță ne vom înțelege bine, nu uitați de activitatea de mâine, premiul va fi de 100k pentru locul 1 și 50k pentru locul 2, va aștept în număr cât mai mare să facem ceva frumos, ne auzim mai tarziu in joc, să aveți o zi cât mai faină.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.