Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Wai da di ce a fost inchis ? :))) ce au mai facut astia pe aici ?

Anuntase kennedy ceva si a fost inchis o zi ( sau mai mult ca uitasem de el :)):)) )

Link to comment
Share on other sites

Poze de la evenimentul din seara asta, cu ajutor din partea celorlalti taximetristi. Tin sa multumesc celor ce m-au ajutat inca o data, pe aceasta cale.

 

wLL8oML.png

 

7AQ4ZUs.png

 

k45DyBP.png

 

r3xK2X3.png

 

P.S: Tin sa multumesc foarte mult celor care m-au ajutat si mi-au aratat si in seara asta ce inseamna spiritul de echipa. A fost un eveniment foarte placut, mie mi-a placut foarte mult, sper ca si voua, si ca v-ati distrat.

Mai multe aici: http://imgur.com/a/JozdH

Edited by Victory Anabella
Link to comment
Share on other sites

Salut! Eu sunt noul vostru coleg, MeLo[Huliigan] ..Pe unii va cunosc deja iar cu ceilalti cu siguranta ma voi imprieteni. Vreau sa ma inteleg foarte bine cu toata lumea! Sunt la inceput, asa ca sa aveti rabdare cu mine :)):P

O seara faina sa aveti si ne auzim maine :*

Link to comment
Share on other sites

Salut! Eu sunt noul vostru coleg, MeLo[Huliigan] ..Pe unii va cunosc deja iar cu ceilalti cu siguranta ma voi imprieteni. Vreau sa ma inteleg foarte bine cu toata lumea! Sunt la inceput, asa ca sa aveti rabdare cu mine :)):P

O seara faina sa aveti si ne auzim maine :*

Salut,bine ai venit :)

Poze de la evenimentul din seara asta, cu ajutor din partea celorlalti taximetristi. Tin sa multumesc celor ce m-au ajutat inca o data, pe aceasta cale.

 

wLL8oML.png

 

7AQ4ZUs.png

 

k45DyBP.png

 

r3xK2X3.png

 

P.S: Tin sa multumesc foarte mult celor care m-au ajutat si mi-au aratat si in seara asta ce inseamna spiritul de echipa. A fost un eveniment foarte placut, mie mi-a placut foarte mult, sper ca si voua, si ca v-ati distrat.

Mai multe aici: http://imgur.com/a/JozdH

 

Cel mai fain sunt eu de acolo.... ;)

Link to comment
Share on other sites

@@South KeNN,

De gat cu factiunea asta mor, sa moara Kenn ( la figurat ).

 

Ba ce sa va zic eu acuma, nu-s romancier sa scriu randuri siropoase. Ma stiti doar, cel mai mare nab.

 

Am avut placeri si neplaceri insa stiam la ce ma " inhat " cand am acceptata aceasta pozitie.

Ma asteptam sa nu prind 2 luni cu liderul, sincer, faptul ca am stat 5 ma luat si pe mine prin surprindere =))).

Dupa cum ati vazut, in ultima vreme, am fost inacitv. De ce? Din doua motive:

 

1) Probleme cu hostul. Adica: Hostu si cu Romtelecom au bagat divort si, eu , care am romtelecom imi merge sacadat + ca iau desync imediat...

2) Citeste argument-ul 1.

 

 

 

O sa raman in factiune sa va stresez insa o sa fiu altfel, o sa fac foarte multa panarama, mi s-a trezit asa o pofta :))) .

 

V-am pwpat bai nabilor.

 

 

Remember : Las Venturas Taxi Owner [uS]Edward_NissaN

 

 

 

Ca o ultima schimbare, check anunturi importante!

Link to comment
Share on other sites

Edward, deși nu mi-ai fost lider așa mult, îți mulțumesc pentru că mi-ai oferit șansa să fac parte din facțiune, de asemenea, îți mulțumesc și pentru rang 2. Mai vorbim noi pe whatsapp despre meciuri și alea. *Hala Madrid* :))

Link to comment
Share on other sites

@@South KeNN,

De gat cu factiunea asta mor, sa moara Kenn ( la figurat ).

 

Ba ce sa va zic eu acuma, nu-s romancier sa scriu randuri siropoase. Ma stiti doar, cel mai mare nab.

 

Am avut placeri si neplaceri insa stiam la ce ma " inhat " cand am acceptata aceasta pozitie.

Ma asteptam sa nu prind 2 luni cu liderul, sincer, faptul ca am stat 5 ma luat si pe mine prin surprindere =))).

Dupa cum ati vazut, in ultima vreme, am fost inacitv. De ce? Din doua motive:

 

1) Probleme cu hostul. Adica: Hostu si cu Romtelecom au bagat divort si, eu , care am romtelecom imi merge sacadat + ca iau desync imediat...

2) Citeste argument-ul 1.

 

 

 

O sa raman in factiune sa va stresez insa o sa fiu altfel, o sa fac foarte multa panarama, mi s-a trezit asa o pofta :))) .

 

V-am pwpat bai nabilor.

 

 

Remember : Las Venturas Taxi Owner [uS]Edward_NissaN

 

 

 

Ca o ultima schimbare, check anunturi importante!

Edward sincer imi pare rau ca ai lasat liderul. Dar imi pare bine ca ramai aici cu noi. Mi-ai fost lider de la rank 2 in sus. In acest timp am constatat ca esti un lider foarte bun si cel mai bun lider pe care l-am avut. Te-am pwpat sper sa ne auzim azi in game.

Link to comment
Share on other sites

@@South KeNN,

De gat cu factiunea asta mor, sa moara Kenn ( la figurat ).

 

Ba ce sa va zic eu acuma, nu-s romancier sa scriu randuri siropoase. Ma stiti doar, cel mai mare nab.

 

Am avut placeri si neplaceri insa stiam la ce ma " inhat " cand am acceptata aceasta pozitie.

Ma asteptam sa nu prind 2 luni cu liderul, sincer, faptul ca am stat 5 ma luat si pe mine prin surprindere =))).

Dupa cum ati vazut, in ultima vreme, am fost inacitv. De ce? Din doua motive:

 

1) Probleme cu hostul. Adica: Hostu si cu Romtelecom au bagat divort si, eu , care am romtelecom imi merge sacadat + ca iau desync imediat...

2) Citeste argument-ul 1.

 

 

 

O sa raman in factiune sa va stresez insa o sa fiu altfel, o sa fac foarte multa panarama, mi s-a trezit asa o pofta :))) .

 

V-am pwpat bai nabilor.

 

 

Remember : Las Venturas Taxi Owner [uS]Edward_NissaN (NABUL)

Chiar esti nab ca lasi :) Oricum, sa speram ca ia lider altu din factiune :)

@, poftim video :))

 

Edited by GF DaDo
Link to comment
Share on other sites

Chiar esti nab ca lasi :) Oricum, sa speram ca ia lider altu din factiune :)

@, poftim video :))

 

https://youtu.be/PXBWSlZkN4I

 

A dat kennedy 69 de dolari sa las, nu puteam aceasta oferta.

Las pentru ca deja am devenit inactiv. Se apropie lucruri importante din viata mea si nu pot sa ma mai incurc si cu acest joc.

 

Si revin din nou la problema cu lag-ul de pe server. Toti zic ca nu este de la host, insa este vina lor. In fine.

 

 

Dado, desi nu prea vorbim si nici inainte nu aveam tangente iti urez bafta :) .

Link to comment
Share on other sites

Hai c-am zis sa fac o semnatura pentru noi.

In timp as vrea s-o mai modific, adica sa pun numele fiecaruia undeva jos.

6Bk0MYf.png

Hai ca i frumoasa rau. O sa mi o pun. Fa cu numele nostru si lasa aici la discutii. Salutare all ne auzim in game diseara sa votam oricum se stie cine iese :D

Link to comment
Share on other sites

Hai ca i frumoasa rau. O sa mi o pun. Fa cu numele nostru si lasa aici la discutii. Salutare all ne auzim in game diseara sa votam oricum se stie cine iese :D

 

Eu ies ( de la lider ). Incetati cu discutiile ca nu se stie ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.