Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna seara reporteri! Acesta este ultimul meu post aici pe o perioada nedeterminata deoarece cu siguranta ma voi reintoarce dar nu acum, ci atunci cand voi considera eu ca am un loc in factiune, si ca nu sunt acceptat doar ca fiu demis pe un motiv aproape inexistent. Aici am trait clipe minunate alaturi de voi, si nu numai, alaturi de cei care au fost in News Reporter, clipe bune, cand totul era oke, si clipe rele cand toti incercam sa facem ceva sa mai imbunatatim treaba. Nu am cum sa uit emotia primului ag, emotia primului cuvant scris pe /live, va spun un lucru: Astea sunt momente unice care vor ramane mereu in sufletul meu...In atatea luni care v-am fost alaturi, la bine si la greu, multi au trecut pe langa mine, multi i-am lansat ca reporteri, se stiu ei, cei care au fost ajutati de mine necontenit, cei pentru care am facut multe sacrificii. Acum totul s-a schimbat, a plecat echipa de aur, am avut si noi o astfel de echipa mai ceva atunci ca echipa formata din Hagi, Dorinel, Heltmut si altii formata din multi fantastici precum: Krysty, Razvi, Andrei1936, Goldfish, Patrunjel, Rieckermann, Elenna, Monsterr, Greedany, snRobert. Dupa ce am luat ban, usor usor au iesit cu totii, cativa s-au reintors dar sunt sigur ca sunt de acord cu mine: Nu mai este ce a fost! Vreau sa multumesc tuturor celor care au avut incredere in mine, cei care m-au ajutat, cei care au avut rabdare cu mine, sa nu ma uitati prieteni, caci eu,Antycus aka Chips2000 cu siguranta, nu o sa o fac!

 

In toata "aventura" mea in News Reporter, luni bune am intalnit oameni extraordinari precum:

 

Krysty

RazviTnx

RobertCM

Greedany

Goldfish

Patrunjel

BMWx5

Audi_RS8

Elenna

Monster

snRobert

Cartofar

Snaks2000

M4ms

Mahone

Anaconda

Tomas

Gang_g

Mater

Antidot

Body2000

Qwx

Pade

Cemil

Pypp

Eurostar

Pitiku

DanielBoyd

Jackie_Dee

Nutline

Miska

Just.xeS

 

Imi cer scuze daca am uitat pe cineva, dar nu cred ca este cazul! Sa nu ma uitati caci eu cu siguranta nu o voi face, remember Antycus aka Chips2000!

Link to comment
Share on other sites

Avispa Rifa RPG1 va ureaza La Multi Ani si un an nou fericit!/ Avispa Rifa RPG 1 wishes you Happy New Year!

Ce usor se face +1...Daca lesi cate un mesaj la toate factiunile faci 30 posturi+....In fine, intentia conteaza, un an nou fericit si tie!

Link to comment
Share on other sites

Îmi pare rău pentru ieri că a fost amânată ședința de la ora 14:00 la ora 21:00. Nu m-am supărat că au fost doar 10 oameni on la ora 21:00 pentru că din vina mea s-a amânat, nu a voastră. Nu am pus nici-o absența, deci nu trebuie să va faceți probleme că fost ședința și voi n-ați fost..chiar dacă sigur nu va faceți aceste probleme cei care ați lipsit.


Aseară le-am spus celor prezenți că sunt foarte supărat de cele întâmplate în ultimul timp. De faptul că nu mă așteptam să am "turnători" în facțiune de asemenea speță, și nu mă refer doar la cazul cu AliNNN când eu am primit avertisment la funcția de lider, ci și la situațiile interne. Nu credeam că vreodată se va ajunge să am asemenea tensiuni în colectivul pe care eu îl îndrum. De când sunt aici, ca membru și ca sublider respectiv lider, promovez un colectiv unit bazat pe respect. Un colectiv unde distracția este în armonie cu munca, unde caterinca ar trebui să fie limitată de bunul simț și nu de amenințările mele cu sancțiuni. Credeam că în mare parte am reușit, știam că sunt unele hibe în acest colectiv dar se pare că am fost prea superficial și nu am tratat cu seriozitatea necesară acele hibe. Nu am să va învinovățesc pe voi de atmosferă care a fost și care este în continuare, care nu este pe placul tuturor. Am să mă învinovățesc pe mine că nu m-am implicat suficient în problemele voastre, trebuia să va iau pe fiecare în parte și să vă ascult problemele. Am să încerc să mai repar ce mai pot acum cât mai am ocazia, nu știu însă cât voi și reuși.


Apelez la conștiința voastră, care știu sigur că este una exemplară pentru că altfel nu ați mai fi aici, să încercați de acum să nu vă mai certați din orice prostie și să vă liniștiți. Încercați să vă înțelegeți cât mai bine pentru că vă asigur că altfel va sta situația în facțiune. Sper că m-am făcut înțeles mai sus, și sper că veți și realiza ceea v-am rugat.


Altă problemă este raportul vostru din ultima perioadă. Voi deschide mâine, pe 1 sau chiar pe 2 topicul și veți posta acolo după cum vă voi spune. Acum aș dori PM de la fiecare dintre voi cu pozele și filmulețele pe care le-ați realizat la olimpiada pentru a realiza un post mai mare în topicul "Imagini și Suveniruri".


Va doresc un an nou cât mai fericit și sper ca de la anu' să mă ascultați mai mult și să nu mai fiți așa de răutăcioși. Distracție plăcută asta seară și "La mulți ani!"



Sign: Network Director RazviTnx

Edited by RazviTnx xD
Link to comment
Share on other sites

RazviTnx, YOU know there is a lot of english members here

So, please make english version next time ;):*

And Happy New Year To you too :)

We Will try this year to be more serios and active members

Edited by nWo MwP Wael Belhaj
Link to comment
Share on other sites

@, Varu_te_rezolva.jpg

Te rezolv eu de nu te vezi...mai calm cu astfel de posturi.

 

 

 

 

 

Îmi pare rău pentru ieri că a fost amânată ședința de la ora 14:00 la ora 21:00. Nu m-am supărat că au fost doar 10 oameni on la ora 21:00 pentru că din vina mea s-a amânat, nu a voastră. Nu am pus nici-o absența, deci nu trebuie să va faceți probleme că fost ședința și voi n-ați fost..chiar dacă sigur nu va faceți aceste probleme cei care ați lipsit.
Aseară le-am spus celor prezenți că sunt foarte supărat de cele întâmplate în ultimul timp. De faptul că nu mă așteptam să am "turnători" în facțiune de asemenea speță, și nu mă refer doar la cazul cu AliNNN când eu am primit avertisment la funcția de lider, ci și la situațiile interne. Nu credeam că vreodată se va ajunge să am asemenea tensiuni în colectivul pe care eu îl îndrum. De când sunt aici, ca membru și ca sublider respectiv lider, promovez un colectiv unit bazat pe respect. Un colectiv unde distracția este în armonie cu munca, unde caterinca ar trebui să fie limitată de bunul simț și nu de amenințările mele cu sancțiuni. Credeam că în mare parte am reușit, știam că sunt unele hibe în acest colectiv dar se pare că am fost prea superficial și nu am tratat cu seriozitatea necesară acele hibe. Nu am să va învinovățesc pe voi de atmosferă care a fost și care este în continuare, care nu este pe placul tuturor. Am să mă învinovățesc pe mine că nu m-am implicat suficient în problemele voastre, trebuia să va iau pe fiecare în parte și să vă ascult problemele. Am să încerc să mai repar ce mai pot acum cât mai am ocazia, nu știu însă cât voi și reuși.
Apelez la conștiința voastră, care știu sigur că este una exemplară pentru că altfel nu ați mai fi aici, să încercați de acum să nu vă mai certați din orice prostie și să vă liniștiți. Încercați să vă înțelegeți cât mai bine pentru că vă asigur că altfel va sta situația în facțiune. Sper că m-am făcut înțeles mai sus, și sper că veți și realiza ceea v-am rugat.
Altă problemă este raportul vostru din ultima perioadă. Voi deschide mâine, pe 1 sau chiar pe 2 topicul și veți posta acolo după cum vă voi spune. Acum aș dori PM de la fiecare dintre voi cu pozele și filmulețele pe care le-ați realizat la olimpiada pentru a realiza un post mai mare în topicul "Imagini și Suveniruri".
Va doresc un an nou cât mai fericit și sper ca de la anu' să mă ascultați mai mult și să nu mai fiți așa de răutăcioși. Distracție plăcută asta seară și "La mulți ani!"
Sign: Network Director RazviTnx

 

Edited by RazviTnx xD
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.