Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ziua bună, băieți. Care-i treabaa pe-aici? Postez doar pentru +1, as always. Lalalala, salpa.

Fiecare cum poate Euro. :))

Salutare baieti, ce faceti? Tuckson te astept pe joc. Scrie aici un interval in care poti intra te rog.

Nu stiu exact daca pot sa intru, sande. Incerc.

Link to comment
Share on other sites

Fiecare cum poate Euro. :))

 

Nu stiu exact daca pot sa intru, sande. Incerc.

Aa, apropo de faza cu rank 0, când am venit prima oară în NR, se mai obişnuia ca liderul să facă panarană de membrii cu rank 1 şi le dădea rank 0, cu toate că purta tot denumirea Intern. Oh, ce vremuri. Atunci nici nu exista panel :))
Link to comment
Share on other sites

Tuck, eu zic sa incerci [/giverank Tuckson 0], nu de alta dar sa vedem ce se intampla ???

Sande, modul ala e un fail. Apropo, sa va strangeti de live, sa nu-l anulez iar.

Da, normal ca am postat si eu ca si Euro, pentru +1. Pwpyk

Link to comment
Share on other sites

Tuck, eu zic sa incerci [/giverank Tuckson 0], nu de alta dar sa vedem ce se intampla ???

Sande, modul ala e un fail. Apropo, sa va strangeti de live, sa nu-l anulez iar.

Da, normal ca am postat si eu ca si Euro, pentru +1. Pwpyk

Ba Yozo intri sau nu pe samp asta seara? Am strans deja echipa si sa stiu ce si cum. Te astept pe joc.

Link to comment
Share on other sites

Baieti, eu de-acum in 7 zile sunt llecat prin tara cu treaba, odihna, chestii. Pana pe 14 am inactivitate. O sa incerc sa mai intru dar nu promit. Pana atunci se ocupa blackthoef de voi deci aveti grija ce faceti.

Link to comment
Share on other sites

@SanDe am lucruri mai bune de facut cu viata mea, decat sa stau sa dau live-uri la ora 00:30. Ma gasiti ziua. Cum i-am spus si la Crimson, nu va convine, anulam interviul, eu nu plang, sincer. Si nu mai fa dublu-post.

Distractie placuta Tuckson, meriti o pauza.

Link to comment
Share on other sites

@EuroStar daca, chiar tu ai facut remixul, wow, bravo, suna super ;)

@CR3ATIVe te iubesc, jurr =)) =)) =)) Cica la cereri live: "Nu vrem cu Yozo daca se poate", Creative: "Reporter Responsabil: Yozo" =)) =)) <3

vezi ca ai o greseala la semnatura... E "When you kill FOR money, there are no rules"

Edited by Yozo
Link to comment
Share on other sites

@EuroStar daca, chiar tu ai facut remixul, wow, bravo, suna super ;)

@CR3ATIVe te iubesc, jurr =)) =)) =)) Cica la cereri live: "Nu vrem cu Yozo daca se poate", Creative: "Reporter Responsabil: Yozo" =)) =)) <3

vezi ca ai o greseala la semnatura... E "When you kill FOR money, there are no rules"

'when you kill you money there are no rules' :))) bc reasons

Da, e remix de-al meu. Lucrat în FL Studio, mai am vreo 3-4 bunișoare, restul sunt cam varză. Le voi uploada în curând.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.